Міні-пансіонат

0.00 грн.
тривалість: 7 днів/ 7 ночей + 2 дні дорога

Міні-пансіонат « Венеція»

2-х, 3-х, 4-х місні номери. Є номери з усіма зручностями,  номери з зручностями на 2 - 3 кімнати ( напівлюкси).У всіх номерах є кондиціонер, телевізор, холодильник.  Всі номери забезпечені постільною білизною. На території бази є кухні для самостійного приготування їжі. Пансіонат знаходиться на березі лиману. До моря 300 метрів. 

"Венеція" - Проживання дітей до 3-х років без надання місця – безкоштовно;  діти від 3-х років до 6-ти без надання окремого місця – 60 гривень за добу комунальні послуги.  Для дітей до 10 років діє знижка при умові проживання з двома дорослими.

 

База відпочинку « Мікрон»

База відпочинку «Мікрон» - розташована на першій береговій лінії та має першокласний піщаний пляж з пологим морським дном. Пляж обладнаний парасольками та роздягальнями. Територія бази простора та гарно озеленена. До послуг туристів надається: більярд, настільний теніс, кафе, бар, дитячий та спортивний майданчики, магазин, екскурсійне обслуговування, морські атракціони, прокат пляжного інвентаря, медпункт. Заселення відбувається з 10:00, виселення до 8:00. На заселення мати при собі паспорт, для дитини копію свідоцтва про народження та довідку про стан здоров'я. 

База відпочинку "Мікрон" - Проживання дітей до 3-х років без надання місця – 30 грн. за добу комунальні послуги. При заселенні сплачується окремо туристичний збір у розмірі 0,3% від мінімальної заробітної плати з людини. База відпочинку не приймає дітей до 2 років та не надає знижки на дітей.

Номери економ (дерев’яні будиночки) – в номерах простий комплект меблів, телевізор, холодильник, умивальник та туалет в будиночку або поряд, душ на території.

   

Номери з частковими зручностями – стандартний комплект меблів, телевізор, хололильник, спліт-кондиціонер. Душ,туалет та умивальник на поверсі.

  

Номери стандарт – в номерах покращений комплект меблів, душ, умивальник, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник.

  

Номери комфорт – мають покращене планування і комплект меблів, душ, умивальник, туалет, телевізор, холодильник, спліт-кондиціонер, посуд, фен.

   

VIP- в номерах покращене планування та комплект меблів, душ, умивальник, туалет, телевізор, посуд, фен, холодильник, спліт-кондиціонер. В трьохмісних номерах – кухонний куточок.

   

 

База відпочинку « Надзбуччя»

Перша берегова лінія.  Діти до 3-х років без надання окремого місця, при умові проживання з двома дорослими – безкоштовно. При поселенні на базі відпочинку « Надзбруччя» туристи додатково сплачують туристичний збір в розмірі 1% вартості проживання.

Люкс 2-кімнатний 4-місний з балконом з видом на базу. Сімейний зручний номер комфортної комплектації з сан блоком з душовою кабіною.

Люкс 2-місний однокімнатний номер з балконом з видом на базу. Зручний номер повної комплектації, сан блок з душовою кабіною.

Люкс 3-місний однокімнатний номер з балконом з видом на майданчик бази відпочинку. Сімейний зручний номер повної комплектації, сан блок з душовою кабіною

Люкс з видом на море (1-3 поверхи) двокімнатні та однокімнатні номери 2-3-4-місні з балконом з видом на море, корпус на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабіною. Номери знаходяться на 1,2,3 поверхах.

Люкс з видом на море (4 поверх) однокімнатні та двокімнатні 2-3-4-місні в корпусі на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням і балконами з видом на море. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабиною. Місткість 2-4 людини.

Люкс з видом на море (5 поверх) двокімнатні та однокімнатні 2-3-4-місні номери в корпусі на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням і балконом з видом на набережну і море. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабіною. Місткість 2-4 людини.

Півлюкс 2-місний однокімнатний номер з балконом з видом на базу. Зручний  номер, комплектація з вентилятором, сан блок з душовою кабіною на 3 номери.

Стандарт 2-3-місний однокімнатний номер (часткові зручності), сан блок на 3 будиночки. Розташування в літніх будиночках з верандами. Номер з холодильником та ліжками. Місткість 3 людини.

Стандарт 3-4-місний однокімнатний номер  з частковими зручностями. Номери розташовані в літніх котеджах з необхідними меблями. Сан блок з душем на 4 кімнати.

Эконом (прості) номери 2-3-4-місні розташовані в простих дерев’яних будиночках без зручностей. Номери з бюджетною комплектацією (ліжка та холодильник).

 

 

Вартість проїзду без поселення - 1100грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років - 900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

Ціни та дати виїздів уточнюйте у менеджера за телефонами: 0982148191, 0639819432.

 

Фото