українською по-русски

Тур в Закарпаття до дня св. Валентина

2200.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Маршрут туру: Житомир - Воловець - Пилипець  - Косино- Плай - Львів - Житомир

Четвер 13.02.2020:

21:00 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку);

21:30 виїзд в с. Воловець Закарпатської області.

П'ятниця 14.02.2020:

8:00-9:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями).

"Едельвейс", "Дідів рай", "Над Вичов", "Гостинний двір", "Надія".

Сніданок.

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб, поринути у атмосферу романтики та освідчитись в коханні своїй другій половинці.

Відвідування водоспаду Шипіт.

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.

Картинки по запросу водоспад шипіт взимку Картинки по запросу водоспад шипіт взимку Картинки по запросу водоспад шипіт взимку

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.

Повернення в готель.

Романтична вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).

Субота: 15.02.2020

Сніданок.

Виїзд групою по замкам Закарпаття.

Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

Картинки по запросу  Картинки по запросу  

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

  

А на закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо та продегустуємо справжніх Закарпатських вин.

Ви відвідаєте дегустацію яку пропонує приватний соко-винний заводик в селі Гать (Берегівський район). Тут в затишному маленькому дворику у Вас буде можливість продегустувати кращі сорти Закарпатських вин за індивідуальними рецептами. Місцеві фахівці розкажуть вам історію своїх вин, дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Загалом, дуже тепла, затишна атмосфера (входить у вартість туру).

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Неділя 16.02.2020:

Сніданок. Звільнення номерів.

Заключний день туру туристи проведуть на схилах засніжених вершин гірськолижного комплексу «Плай». Там у групи буде можливість покататися на лижах, санках і на сноубордах.

15:30 - Відправлення в м. Львів. Вільний час.

  

20:00 -  Виїзд в м. Житомир

Понеділок 17.02.2020:

02:00 - орієнтовне прибуття в Житомир.

Вартість туру: 2200,00 грн/люд.

Діти до 10 років - знижка 100 грн!!!!

У вартість туру входить:

Додатково сплачуються:

Фото