українською по-русски

Щочетверга до зимового Закарпаття: краю гір, замків, сиру та вина

2200.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Маршрут туру: Київ – Житомир – Воловець – Мукачево – Львів – Житомир – Київ

У програмі туру:

Програма туру:

Четвер:

18:30 - Збір групи в м. Київ (ст. М Житомирська).

19:00 - Виїзд з м. Київ.

21:30 - Збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку).

22:00 - Виїзд в с. Воловець, Закарпатської області.

П'ятниця:

8:00-9:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями).

"Дідів рай", "Над Вичов", "Гостинний двір", "Надія", "У Василя". Сніданок.

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.

 Картинки по запросу водоспад шипіт взимку 

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.

Відвідування відомого на увесь світ "ОКА КАРПАТ" озеро Синевір та центр реабілітації бурого ведмедя.

 

Повернення в готель, вечеря.

Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).

Субота:

Сніданок.

Зустріч з екскурсоводом, відправлення до Мукачева.

Відвідаємо "Замок Паланок", який розташований в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

  

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, три з них термальні.

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

  

Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».

Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік - понад 300 років.

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.

  

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Неділя:

08:30 Сніданок, збір групи, виселення з речами з готелю.

Відвідування підземних ходів військового часу "Лінія Арпада".

Ще кілька років тому в гірському закарпатському селі Верхня Грабівниця туристу радше би здивувалися.

Зараз же без слів вкажуть дорогу до головної принади – найбільшого в Україні бункера часів Другої світової війни, що належить до оборонної лінії Арпада. Завдяки місцевим ентузіастам підземна фортифікаційна споруда відкрита для тисяч гостей, але і досі береже таємниці.

Сказати, що бункер при першому візиті вражає, – замало. Масштаб – шокує, дивує і якість будівництва: бетонні стіни досі в чудовому стані, діють вентиляція і дренаж. Одночасно в бункері міг перебувати цілий батальйон – до півтисячі вояків.

Сьогодні його жартома називають «карпатське метро», адже тунелі на глибині близько 50 метрів візуально нагадують підземну залізницю, до слова, всіма «вулицями» тут були прокладені рейки для вагонетки.

 

13:00 - Відправлення в м. Львів.

16:00-19:00 - Вільний час ви можете провести у найцікавіших кнайпах цього міста, музеях чи таємничих підземеллях.

  

19:00 - Збір біля автобусу, відправлення в Житомир/Київ.

02:00 - Прибуття в Житомир.

03:30 - Прибуття до Києва.

Вартість туру:

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото