українською по-русски

Тур до Закарпаття: краю гір, замків, вина та сирів

26 лис 2020 (21:30:00)
2200.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі;

Програма туру:

Четвер:

18:30 збур групи в м. Київ (станція метро Житомирська).
19:00 виїзд з м. Київ.
21:30 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку).
22:00 виїзд в с. Воловець, Закарпатської області.

П'ятниця:

08:00 - 09:00 прибуття в с.Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями). Сніданок.

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м).

  На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.

 Відвідування відомого на увесь світ "ОКА КАРПАТ" озеро Синевір та центр реабілітації бурого ведмідя.
Повернення в готель, вечеря.

 

Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).

Субота:

Сніданок. Виїзд групою по замкам Закарпаття.
Відвідування палацу-садиби "Замок Шенборнів".

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу було розбито чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі.

Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), рожевий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо.

 Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком».

Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії.Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош).

В 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати».

Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

  

Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».

Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік - понад 300 років.

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.

 

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Неділя:

08:30 сніданок, збір групи, виселення з речами з готелю.

Відвідування підземних ходів військового часу "Лінія Арпада".

Ще кілька років тому в гірському закарпатському селі Верхня Грабівниця туристу радше би здивувалися.

Зараз же без слів вкажуть дорогу до головної принади – найбільшого в Україні бункера часів Другої світової війни, що належить до оборонної лінії Арпада. Завдяки місцевим ентузіастам підземна фортифікаційна споруда відкрита для тисяч гостей, але і досі береже таємниці.

Сказати, що бункер при першому візиті вражає, – замало. Масштаб – шокує, дивує і якість будівництва: бетонні стіни досі в чудовому стані, діють вентиляція і дренаж. Одночасно в бункері міг перебувати цілий батальйон – до півтисячі вояків.

Сьогодні його жартома називають «карпатське метро», адже тунелі на глибині близько 50 метрів візуально нагадують підземну залізницю, до слова, всіма «вулицями» тут були прокладені рейки для вагонетки.

13:00 відправлення в м. Львів. 
16:00-19:00 вільний час ви можете провести у найцікавіших кнайпах цього міста, музеях чи таємничих підземеллях. 

19:00 збір біля автобусу, відправлення в Житомир/Київ. 
02:00 прибуття в Житомир.
03:30 прибуття до Києва.

Вартість туру: 

з Житомира - 2200,00 грн./люд.

з Києва - 2400,00 грн./люд.

У вартість туру входить: 

У вартість туру не входить:

Фото