Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Тур вихідного дня Затока (Одеська обл.)

19 сер 2021 (21:00:00)
2600.00 грн.
тривалість: 4 дні/ 3 ночі;

За останні роки курорт Затока став одним з найвідоміших та найбільш відвідуваних місць на Чорноморському узбережжі України. Затока славиться рівними, чистими пляжами, ні тобі гір, ні урвищ, що робить доступ до морського узбережжя більш легким та зручним. Ще однією перевагою Затоки є її м’який та теплий клімат, що дає змогу розпочинати пляжний сезон вже із кінця травня і закривати у вересні. Сумувати в Затоці не доведеться, бо тут вам запропонують широкий спектр розваг, на будь-який смак та гаманець.

Діти будуть в захваті від аквапарку з його гірками, басейнами та майданчиками. Нічне життя у Затоці теж досить різноманітне — можна просто прогулятися набережною, яка щовечора яскраво підсвічується вогниками, посидіти в одному з барів чи кафе, пограти в більярд, поспівати в караоке або ж провести ніч на танцполі однієї з численних дискотек.

Міні-пансіонат « Венеція» - відстань до моря 350м. Є 2-х, 3-х, 4-х місні номери. В пансіонаті номери з усіма зручностями, та номери з зручностями на 2 - 3 кімнати ( напівлюкси). У всіх номерах є кондиціонер, телевізор, холодильник, номери забезпечені постільною білизною. Є кухня для самостійного приготування їжі, вартість користування кухнею 30 грн/добу. Пансіонат знаходиться на березі лиману. Проживання дітей до 3-х років без надання місця – безкоштовно;  діти від 3-х років без надання окремого місця – 60 гривень за добу комунальні послуги. Дітям до 10 років надається знижка за умови проживання з двома дорослими. За бажанням можна замовити харчування: (сніданок-40 грн,обід-90 грн, вечеря-50 грн); 

База відпочинку «Мікрон» - перша берегова лінія.

Номери економ (дерев’яні будиночки) – в номерах простий комплект меблів, телевізор, холодильник, умивальник та туалет в будиночку або поряд, душ на території.

 

Номери з частковими зручностями – стандартний комплект меблів, телевізор, хололильник, спліт-кондиціонер. Душ,туалет та умивальник на поверсі.

 

Номери стандарт – в номерах покращений комплект меблів, душ, умивальник, туалет, кондиціонер, телевізор, холодильник.

Номери комфорт – мають покращене планування і комплект меблів, душ, умивальник, туалет, телевізор, холодильник, спліт-кондиціонер, посуд, фен.

 

VIP- в номерах покращене планування та комплект меблів, душ, умивальник, туалет, телевізор, посуд, фен, холодильник, спліт-кондиціонер. В трьохмісних номерах – кухонний куточок.

Діти до 6-ти років без надання окремого місця, при умові проживання з двома дорослими – 30 гривень за добу комунальні послуги. При поселенні на базі відпочинку « Мікрон» туристи додатково сплачують туристичний збір в розмірі 1% вартості проживання.

База відпочинку «Надзбруччя»: перша берегова лінія.  Діти до 3-х років без надання окремого місця, при умові проживання з двома дорослими – безкоштовно. При поселенні на базі відпочинку « Надзбруччя» туристи додатково сплачують туристичний збір в розмірі 1% вартості проживання.
Люкс 2-кімнатний 4-місний з балконом з видом на базу. Сімейний зручний номер комфортної комплектації з сан блоком з душовою кабіною.
Люкс 2-місний однокімнатний номер з балконом з видом на базу. Зручний номер повної комплектації, сан блок з душовою кабіною.
Люкс 3-місний однокімнатний номер з балконом з видом на майданчик бази відпочинку. Сімейний зручний номер повної комплектації, сан блок з душовою кабіною
Люкс з видом на море (1-3 поверхи) двокімнатні та однокімнатні номери 2-3-4-місні з балконом з видом на море, корпус на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабіною. Номери знаходяться на 1,2,3 поверхах.
Люкс з видом на море (4 поверх) однокімнатні та двокімнатні 2-3-4-місні в корпусі на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням і балконами з видом на море. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабиною. Місткість 2-4 людини.
Люкс з видом на море (5 поверх) двокімнатні та однокімнатні 2-3-4-місні номери в корпусі на пляжній зоні. Номери з панорамним оскленням і балконом з видом на набережну і море. Комфортна комплектація, сан блок з душовою кабіною. Місткість 2-4 людини.
Півлюкс 2-місний однокімнатний номер з балконом з видом на базу. Зручний  номер, комплектація з вентилятором, сан блок з душовою кабіною на 3 номери.
Стандарт 2-3-місний однокімнатний номер (часткові зручності), сан блок на 3 будиночки. Розташування в літніх будиночках з верандами. Номер з холодильником та ліжками. Місткість 3 людини.
Стандарт 3-4-місний однокімнатний номер  з частковими зручностями. Номери розташовані в літніх котеджах з необхідними меблями. Сан блок з душем на 4 кімнати. 
Эконом (прості) номери 2-3-4-місні розташовані в простих дерев’яних будиночках без зручностей. Номери з бюджетною комплектацією (ліжка та холодильник). 

Вартість проїзду без поселення- 1200 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей від 3-х до 6-ти років -900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

 В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду та проживання.

1.При посадці в автобус та при поселенні буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку та в місце поселення турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

Фото