українською по-русски

Умань парк "Софіївка" + "Нова Софіївка"

07 сер 2021 (06:00:00)
600.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма туру:

06:00 збір групи  (пл. Перемоги, біля танку)
06:10 виїзд з м.Житомир
10:30 прибуття в м. Умань, відвідування парку "Софіївка" та нового парку "Нова Софіївка".
11:00 зустріч з екскурсоводом.

"Софіївка - вічний пам’ятник коханню". У відомому зі стародавніх часів українському місті Умань є живописний, вартий захоплення куточок , який по праву завоював честь називатися чудом , перлиною України , візитною карткою нашої держави.

Цим чудом є Національний дендрологічний парк «Софіївка». Парк розкинувся на площу біля 170 га, до сьогоднішньго дня вражає відвідувачів своєю красою і загадковою романтичністю.

«Софіївка» була заснована польським магнатом Станіславом Потоцьким, як подарунок коханій жінці, грецькй красуні Софії Потоцькій. 

 

Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним дендропарком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. 

 
У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами:

18:00 - 18:30 збір групи та виїзд до м.Житомир.
Вартість туру: 600,00 грн.

У вартість туру входить:

Додатково сплачується:

Вхідні квитки в парк "Софіївка" (квиток з гідом: дорослі-165 грн, діти-90 грн; квиток без гіда : дорослі-100 грн, діти-50 грн.) якщо менше 10 людей то екскурсія- 500 грн за групу. та "Нова Софієвка" - вхідні квитки; обіди.

Рекомендуемо: зручне взуття!

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото