Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Умань + Буки

550.00 грн.
тривалість: 1 день

Програма туру:

 06:00 виїзд з Житомира (пл.Перемоги)

 11:00 прибуття в Умань, відвідування парку "Софіївка"

 Софіївка - вічний пам'ятник любові.

 ... Хто Чи не бачив« Софіївки », той не має уявлення

 в тому, як мистецтво впливає на природу.  Камінь і вода -ось її багатство ...

Зайдеш, - і не вийшов би вічно: все прекрасно ... Там природа і мистецтво, об'єднали свої сили, створили дивовижне створіння ... Скрізь видно геній смаку ... »-так написав зачарований неповторною красою парку І.Долгорукій.

Софиевка — стоковое фото ÐšÐ¸Ñ‚айская беседка в Национальный дендрологический парк «Софиевка». Город Умань, Центральная Украина — стоковое фото  

У відомому з давніх часів українському місті Умань є живописний, гідний захоплення куточок, який по праву завоював честь називатися чудом, перлиною України, візитною карткою нашої держави.

Цим дивом є Національний дендрологічний парк «Софіївка» .Парк розкинувся на площі близько 170 га, в сьогоднішній день вражає відвідувачів своєю красою та загадковою романтичністю.

 Софіївка була заснована польським магнатом Станіславом Потоцьким, як подарунок коханій жінці, грецької красуні Софії Потоцької.

 Буки - типове українське село в Сквирському районі Київської області, які не бідне і не багате.  Розкинулося вздовж невеликої річки Роставиці.  З її крутого правого берега відкривається панорама, викликає асоціації з кінофільмами про ситної життя фермерів на Заході.

Результат пошуку зображень за запитом Результат пошуку зображень за запитом  ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення

 Можливо, Буки так і залишилися б одним з багатьох невеликих сіл Київщини, нічим не примітних, якби не діяльність тут бізнесмена Івана Суслова, який за власні кошти почистив річку Роставицю і на її берегах розбив ландшафтний парк з вежами і підпірними стінами, мостами, фонтанами  , водоспадами, невеликим зоопарком в ньому також знаходиться церковний комплекс і будинок для сиріт.  Комплекс складається з церкви св .. Євгенія, дзвіниці св.  Данила і каплиці святих Миколи та Олександра. Парк повністю належить родині Суслових.  Унікальність в тому, що під церквою протікає водоспад, в якому навіть водиться рибка.  А навколо ростуть дерева корінням догори, а візитна картка і символ радянського Києва - фонтан рулетка, який знаходився на Хрещатику.

 * Час вказаний орієнтовний і може змінюватися в залежності від погодних умов.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 Рекомендуємо: зручне взуття!

 * Туристичне агентство залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінити їх на рівноцінні.  Туристичне агентство не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі і погодні умови.

Фото