українською по-русски

Щочетверга до зимового Закарпаття: краю гір, замків, сиру та вина

2200.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Маршрут туру: Житомир - Воловець - Пилипець - Мукачеве - Берегове - Плай - Львів – Житомир

У програмі туру:

Програма туру:

Четвер:

18:30 збір групи в м. Київ (ст. М Житомирська).

19:00 виїзд з м. Київ

21:00 збір групи в м. Житомир (пл. Перемоги біля танку).

21:30 виїзд в с. Воловець, Закарпатської області.

П'ятниця:

07:00-8:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями) "Едельвейс", "Едем", "Надія".

08:30 Сніданок.

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів. До нього ми підїдемо на конях прикрашених дзвіночками і яскравими кутасами у святкових санях. Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.

 Картинки по запросу водоспад шипіт взимку 

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.

В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.

Повернення в готель, вечеря.

Вільний час (за бажанням відвідування сауни або ж відправлення на форелеву ферму, де буде змога власноруч піймати рибу, а потім господар ферми її ж Вам на вугіллі приготує).

Субота:

Сніданок. Зустріч з екскурсоводом, відправлення до Мукачева.

Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

  

Парк розваг Дино Парк в Берегово не лише має зручну локацію, а ще знаходиться в дуже мальовничому місці. Уявіть, навколо ліс і тут ви бачите велетенського динозавра, що дивиться на вас своїми величезними очима, слідкує поглядом!

Таке видовище не залишить байдужими не те що дітей, навіть дорослі взахваті від масштабів парку та якісних деталей продуманих до дрібниць.На виставці представлені 20 динозаври різних періодів та понад 30 експонатів, які розміщені під відкритим небом. І вони справді немов живі! Парк Живих динозаврів в Берегово здивує вас скульптурами тварин, які не лише гучно гарчать, а ще рухають хвостами, обертають голову, розтулять пащу, а ще вміють кліпати очима. Відчуття просто приголомшливі!

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, три з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина). Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30 хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

  

Або "ЖАЙВОРОНОК" це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн. Найкраще місце для відпочинку в усі пори року та проведення офіційно-ділових заходів будь-якого формату на Закарпатті. Це – оздоровча сила термальних джерел, мальовничий край неповторних українських Карпат, неймовірно смачна кухня, ароматні вина і своєрідний фольклорний колорит, який властивий тільки цьому регіону.

Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Вам розкажуть гарну історію вина цього краю та його культуру і звичайно проведемо дегустацію багатьох сортів Закарпатського вина.

  

Повернення в готель.

Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Неділя:

08:30 - Сніданок, збір групи, виселення з речами з готелю.

Cироварня Білосовиці - це локальна сироварня Закарпаття, яка завжди рада гостям. Тут вірять в усе автентичне, тому нікли не копіюємо репертуар відомих сирів. 

Сироварня розташована на висоті 600 метрів, а для приготування сиру беруть молоко трарин, які пасуться на вистів  800-1000 метрів.

Відвідування гірськолижного комплексу «Плай»: катання на лижах, санках, сноубордах. «Плай», або як його ще називають «Маленький Буковель», діє з 2007 року, з року в рік добудовується і розвивається. На даний момент діє близько 6 гірськолижних трас - від простих до екстремальних.

  

15:00 відправлення в м. Львів.

17:00-20:00 вільний час ви можете провести у найцікавіших кнайпах цього міста, музеях чи таємничих підземеллях...

  

20:00- збір біля автобусу, відправлення в Житомир Київ.

Понеділок

02:00- орієнтовне прибуття в Житомир, 04:00- орієнтовне прибуття до Києва.

Вартість туру:

з Житомира:

з Києва:

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

ДЛЯ ГРУП ВІД 8 ЧОЛОВІК ДІЄ СИСИТЕМА ЗНИЖОК ТА МОЖЛИВІСТЬ ОРГАНІЗУВАТИ ТУР В ЛЮБИЙ ЧАС ТА НА РІЗНУ КІЛЬКІСТЬ ДНІВ!!!

*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов

** Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

*** Туристична агенція має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.

**** Для вдалого відпочинку Туристична агенція "Патріот" рекомендує взяти з собою зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

Фото