Зимовий Львів

0.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч;

У програмі туру

 • Олеський замок;
 • Підгорецький замок;
 • дві пішохідні екскурсії по Львову;
 • Львівський Оперний Театр;
 • Океанаріум Львів.

Субота.

06:30 Виїзд із Житомира.

06:30 – 11:00 Переїзд до села Підгірці.
11:00 – 12:30 Екскурсія по Підгорецькому замку.

Підгорецький замок - однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи, тому для огляду доступні лише навколишні території, фасад та костел Воздвиження  святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Пйотра Жевуського у 1752–1766 роках як родова усипальниця.
До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

 

12:30 – 14:00 Переїзд до міста Львів.

14:00 – 14:30 Обід.

14:30  16:30 Пішохідна екскурсія "Середньовічний Львів"

Ви побачите серце міста Площу Ринок, поринете у життя Вірменського та Єврейського кварталів.
Віковічну міць Львова продемонструють стародавні фортифікаційні споруди: Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних мурів.

Духовну стійкість відкриють найцінніші витвори древніх майстрів – львівські храми: Вірменський кафедральний собор, Каплиця Трьох Святителів, храм Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, величний Домініканський собор та Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла (колишній костел монахів єзуїтів).

Дозвольте Львову здивувати вас! На вас чекають таємниці найстарішої аптеки міста, секрети винахідника гасової лямпи Яна Зега, чарівний будинок «Пір року». Для вас відкриють свої двері безліч тематичних кнайп та кав’ярень.

  

 

17:00 - 21:00 Вільний час у самих колоритних рестораціях міста - Театр пива "Правда", "Реберня під Арсеналом", "Мазох-кафе", "Криївка" і т.п.

 

21:30 Збір біля автобусу. Переїзд в готель. Відпочинок.

Неділя.

08:00 - 08:50 Сніданок в готелі. Виселення з готелю з речами.

09:00 Відправлення на екскурсію.

09:20 - 11:30 Екскурсія "Загублений Австрійський Львів-місто-сад".

Львів ховає від сторонніх очей найкращі свої місця та закапелки, які не вельми знані поміж гостей міста. Запрошуємо оглянути таємничі та романтичні вулички, забудовані наприкінці ХIX - першої половини XX ст., розкішні вілли, оточені затишними садами. Спокій цих вуличок подарує Вам відчуття справжнього Львова.

Ми прогуляємось “Новим світом” і побачимо куди поселявся львівський бомонд у XIX-XX ст. Дізнаємось які імена і для чого власники давали своїм віллам. Оглянемо низку львівських вілл, таємничий будинок-замок та палац пані Франц.

 

 

 

12:00 – 14:30 Факультативне відвідування опери «Наталка Полтавка» в Львівському Оперному Театрі або вільний час.

За однойменною п’єсою Івана Котляревського.

«Наталка-Полтавка» – одна із найпопулярніших романтичних українських опер, що не сходить з афіш понад століття, створена Миколою Лисенком за п’єсою та музикою Івана Котляревського. Чуттєва історія про любов і вірність за п’єсою, з якої починався український професійний театр на початку ХІХ століття. 

 

 

15:00  16:15 Факультативне відвідування «Океанаріум Львів».

Казковий підводний світ, який тепер поруч з львів’янами та гостями міста – це ‘’OCEANARIUM LVIV’’, що відчинив двері всім охочим доторкнутись до світу морських мешканців!

Неймовірна атмосфера, яку нізащо не відчути у книжках чи переказах здатна подарувати незабутні емоції відвідувачам будь-якого віку! Саме тут можна побачити, як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі. А що й говорити про відчуття розслаблення та спокою під час спостереження за рибками!

Масштаби оглядових площадок нікого не залишать байдужим, а захоплююче 3D-шоу вразить кожного глядача!

 

 

16:30 18:00 Гуляємо містом, катаємось на ковзанці, п'ємо глінтвейн, купуємо сувеніри та вечеряємо.

 

18:00 – 23:30 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

 • проїзд;
 • проживання в готелі;
 • супровід;
 • страхування.

У вартість туру не входить:

 • послуги екскурсоводів за 2 дні - 250 грн.; 
 • харчування;
 • вхідні квитки:

             опера від 100 грн.;
             «Океанаріум Львів»  дорослі - 250 грн, 200 грн. - студенти та підлітки (14-17 років), 170 грн. - дитячий 3-13 років
       відвідування Будунки вчених – дорослі - 50 грн., дитячі - 30 грн.

Фото