українською по-русски

Вина та смаки Бессарабії + Кінофестиваль

2600.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі;

У програмі туру:

Четвер.

21:00 Виїзд із Житомира.

 

П’ятниця.

09:30 Прибуття у Вилкове. Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць). Це місто справедливо називають «українською Венецію».

Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку розташований румунський острів Летівши. Звідси від пам'ятника старообрядцям - засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. Під час екскурсії у вас буде можливість ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину м. Вилкове, зрозумієте, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажіНачебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплюючу подорож до «0 км».

  

 Картинки по запросу вилкове

Посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену липованських садибу-музей «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого.

Рибальський пікнік з дунайською ухою, приготовленою на вогні, з вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров'яного самовара з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля - 2 години.

   

До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липівський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської сім'ї. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового і острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво і човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту.

Водна екскурсія по дельті на обладнаному прогулянковому судні по гирлах Очаківського і Анкудінового з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю в Чорне море.

 

18:00 Переїзд до бази відпочинку на березі моря, поселення, вільний час.

 

Субота.

08:00 Сніданок.
08:30 - 10:00 Переїзд до Ізмаїлу.
10:00 - 13:00 Оглядова екскурсія по Ізмаїлу.

Місто Ізмаїл – зовсім молодий, але прогресивний туристичний центр Бессарабії, який увібрав у себе історії різних народів, що проживали у цьому місці раніше й до сьогодні не покидають його, численні битви, перемоги й поразки.

Хоч Ізмаїл уже набув нового, кращого й сучаснішого вигляду, він не перестає дивувати гостей своїми пам’ятками архітектури та територією колишньої турецької фортеці й не тільки. То ж ми пропонуємо Вам, людям з будь-якого куточка України та з інших країн, приїхати й побачити все на власні очі. 

  

 

13:00 – 14:00 Переїзд у м. Болград.
14:00 – 19:00 Вільний час на Міжнародному етнографічному кінофестивалі "ОКО".

Протягом фестивалю Ви зможете подивитися короткометражні та повнометражні фільми національної та міжнародної програми.
Працюватимуть три екрани. Головний – на центральній площі. Тут дивитися фільми будемо просто неба, розмістившись на килимах Два інших екрани будуть неподалік, в приміщеннях центрів культурного дозвілля. Між фільмами відбудуться бесіди, дискусійні панелі на теми фільмів з членами журі та експертами.

Навколо кінофестивалю буде багато інших активностей:

 

 

19:00 – 20:30 Переїзд до бази відпочинку на березі моря, вільний час.

Неділя.

08:00 Сніданок.

 

09:00 12:00 Виселення з готелю. Переїзд до села Миколаївка.

12:00 – 16:00 Козотеропія у господарстві "Кози та Матроси". Відвідування рибного ресторану "Чорноморка". Відпочинок на березі Чорного моря.

 

 

 

16:00 Виїзд до Житомира.

Понеділок.

03:00 Прибуття до Житомира.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото