Винний шлях Молдовою

0.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч;

У програмі туру:

 • Середньовічна фортеця в Сороках;
 • Меморіал "Свічка вдячності";
 • Перлина молдавського виноробства "CRICOVA";
 • Екскурсія по Кишиніву;
 • Історико-природний заповідник «Старий Орхей»;
 • Винарня "Chateau Vartely".

Програма туру:

Субота:

00:15 Виїзд із Житомира. 

09:15 – 10:00 Прибуття в Сороки. Сніданок з келихом вина.

10:00 – 11:00 Екскурсія по Сороцькій фортеці.

Середньовічна фортеця в Сороках. Колишній повітовий центр російських часів, і до того ж Сорока – всесоюзна столиця циган, чиї палаци на вершині пагорба нависають над містом. Фортецю звели у XV ст. Тоді вона була частиною оборонної системи Молдавського королівства, яка складалась з 4-х фортець на Дністрі, 2-х – на Дунаї, и 3-х – на Півночі країни. Вистоявши сотні атак, Сороцька фортеця чудово збереглась до наших днів.

Фортеця, яка неодмінно викликає дежавю у всіх, хто був у Хотині, має велику історичну цінність, бо фактично збереглась такою, якою була ще у середньовіччі. Хрест над головним входом не просто так – там знаходиться маленька церква.

 

11:20 - 12:00 Відвідування меморіалу "Свічка вдячності".

Підіймаємось на скелю, де ми побачимо меморіал "Свічка вдячності" та неймовірний молдавський краєвид.

«Пагорб осілих циган»: за часів Радянської влади вони змогли успішно скомбінувати свої обряди з обрядами місцевого населення. Надалі височини міста Сороки були названі "циганської горою або пагорбом», де були побудовані елегантні будинки, що отримали назву «Ластівчині гнізда». «Свічка подяки»: її вогонь, запалений 27 березня, 2004 року, є пам'яттю автору балади Міоріца. Сама церква у вигляді свічки, що горить, складена на незвичайний манер, з кам'яної кладки. Плюс, приголомшливий вид, що відкривається з оглядового майданчика.

 

12:00 – 15:00 Переїзд до Криково.

15.00 – 17:00 Відвідування перлини молдавського виноробства "CRICOVA".

«CRICOVA» - єдине підприємство в Молдові, яке виробляє ігристе вино так, як його готував монах - винороб П'єр Періньон по "Methode Champenoise" це складний і тонкий процес, шляхом вторинного бродіння в пляшці і наступною витримкою не менше 1 року. Криківські підвали могли б по праву претендувати на гідне місце серед знаменитих чудес світу. Чому б і ні? Адже безтурботно пролягаючи під містечком Криково, вони представляють собою справжній підземний місто, з вулицями, проспектами та бульварами. Лише їх назви здаються такими незвичайними: Каберне, Шардоне, Діоніс, Фетяска, Совіньон, ... Кожній вулиці дано ім'я винної марки, в залежності від того, яке вино зберігається в прилеглих нішах. Ширина галерей коливається від 6 до 7,5 метрів, в той час як висота становить близько 3-3,5 метрів. Глибина, на якій розташовані ці підвали, в залежності від рельєфу місцевості, варіює від 35 метрів біля входу до 100 метрів. Унікальність Криківських підвалів полягає ще і в розташованих під землею п'ять дегустаційних залах, які об'єднані в єдиний комплекс.

 

 

17:00 – 18:00 Переїзд в Кишинів. Поселення в готель.

18:00 – 22:00 Вільний час в Кишиніві. Огляд винотек, вечірній центр, центральний парк, вечеря в ресторані La Placinte.

 

22:30 Повернення в готель. Ночівля.

Неділя:

08:00 – 08:45 Сніданок.

09:00 – 11:00 Оглядова екскурсія по місту Кишинів.

Кафедральний парк, парк Штефана Великого, пам'ятник Штефану Великому, пам'ятник Пушкіну, алея класиків, театр Опери та балету, Президія і парламент Республіки Молдова, державний університет, церква Святої Теодори з Сіхли.

 

11:00 – 12:30 Переїзд в історико-природний заповідник «Старий Орхей».

12:30 – 15:30 Екскурсія по історико-природному заповіднику «Старий Орхей», який розташований в каньйоні річки Реут. Огляд кинутих, древніх катакомб вирубаних у вапнякових скелях над річкою Реут. Коли вперше потрапляєш сюди, завмираєш від подиву перед цим казковим світом. Стрімкі скелі, стародавні печери, вигин річки Реут в глибині каньйону і руїни стародавнього дакско поселення, дозволяють відчути історію народу, що мешкав в цих краях.

 

 

15:30 – 16:30 Переїзд до винарні "Chateau Vartely".

16:30 – 18:30 Дегустація у винарні "Chateau Vartely".

Виноробна фірма Chateau Vartely (Шато Вартелі), заснована в 2008 році, розташована на околицях Орхея. Цей сучасна садиба включає окрім виробничих цехів котеджі для любителів винного труїзму, два дегустаційні зали, ресторан, сховище вин та льох для винотеки, сауну. «Chateau Vartely» є виробником якісного вина з найкращих європейських сортів винограду, що росте у Центральній та Південній зонах Молдови.

 

 

18:30 Виїзд в Україну.

02:00 Орієнтовне прибуття до Житомира.

У вартість туру входить:

 • транспортне обслуговування;
 • проживання у однокімнатних номерах для двох або трьох осіб зі зручностями;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • екскурсійне обслуговування та супровід по всьому маршруту: 300 грн.;
 • екскурсія та дегустація "CRICOVA":  дорослі 500 лей;
 • квиток в історико-природний заповідник «Старий Орхей»: 10 лей;
 • екскурсія та дегустація "Chateau Vartely": 200 лей;
 • витрати на харчування і особисті витрати.

Фото