Тур вихідного дня на Тернопільщині

07 жов 2023 (06:00:00)
2400.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

У програмі туру:

 • оглядова екскурсія м. Кременець + гора Бона;
 • оглядова екскурсія Тернополем;
 • оглядова екскурсія по м. Бучач;
 • оглядова екскурсія по м. Теребовля.

Субота.

06:00  Виїзд з Житомира.

06:00 – 10:00 Переїзд в Кременець.

10:00 – 12:00 Оглядова екскурсія Кременцем з відвідуванням Єзуїтського колегіума. Далі помилуємося краєвидами з гори Бона.

Кажуть, Кременць - одне з найкрасивіших містечок нашої країни. Так це, чи ні, ви можете виришіти лише побувавши туттособисто. Можливо, Кременець вразить вас мальовничністю замкових руїн і витонченістю архітектури колегіуму, чи сумом старовинних цвинтарів... А може, ви просто закохаєтесь у його незвичайну атмосферу - старого, романтичного і такого затишного містечка.

 

 

12:00 – 13:00 Обід.

13:00 – 14:00 Переїзд до Тернополя.

14:00 – 16:00 Під час екскурсії у Тернополі Ви маєте можливість відвідати найдавніші пам"ятки нашого міста: палац Тернопільського замку 1540-го року, костьол монастирів Домініканців та келії (1749—1779 рр.), Воздвиженську (Надставну) церкву (кінця XVI століття), Церкву Різдва Христового (друга половина XVI століття), прогулятись давніми вуличками, насолодитись красою перлини Тернополя - озером, що знаходиться у центрі міста, познайомитись із гостинними тернополянами та відкрити для себе багато нового про файне місто. 

   

16:00 – 17:00 Водна прогулянка Тернопільським ставом.

  

17:00 – 19:45 Вільний час у самих колоритних рестораціях міста. 

20:00 – 20:15 Поселення у готель.

20:30 – 22:00 Можливість круто провести час у АКВАПАРКУ готеля.

  

Неділя.

08:00 – 09:00 Сніданок в готелі і виселення з готелю.

09:00 – 10:00 Переїзд до Бучач.

10:00 – 12:00 Під час оглядової екскурсії по місту Бучач на нас чекають:

 • Ратуша, 1751 р. яка є окрасою міста та його візитною карткою. Це унікальний шедевр легендарного майстра Пінзеля та архітектора Бернарда Меретина.
 • Монастир оо. Василіян Чесного хреста Господнього 1753 р. – знаходиться в підніжжі гори Федір, побудований на замовлення Миколи Потоцького. Монастир став центром освітньої діяльності в Бучачі та Галичині.
 • Костел Успіння Пресвятої Діви Марії, 1761-1763 рр. який унікальний своїми величними п’ятьма вівтарями виконаними в дереві скульптором Пінзелем та його учнями, чотири бічні і один головний.
 • Руїни замку ХІV – ХVІІ ст. – найдавніша пам’ятка архітектури в Бучачі, оповита легендами та переказами яка щоразу вабить до себе безліч туристів.
 • Джерело Яна Собеського, 1684 р. – пам’ятка історії, біля якої зупинявся польський король Ян ІІІ Собеський. Зараз тут, як і колись б’є ключем джерельна вода і щоразу нагадує про цю подію.
 • Придорожня фігура Богородиці, 1751 р. – виготовлена скульптором Пінзелем та архітектором Б. Меретином на замовлення Миколи Потоцького.
 • Церква св. Миколая, 1610 р. – перший мурований храм в місті, який мав оборонне значення. Церква вражає своїм унікальним іконостасом, виготовленим на замовлення Миколи Потоцького. Фундатором храму були подружжя Стефан Потоцький і Марія Могилянка, про що свідчить їх шлюбний герб над вхідними дверима.
 • Придорожня фігура св. Яна Непомука, 1750 р. – велична фігура чеського святого, якого бучачани вважають захисником всіх подорожуючих. Це спільна робота архітектора Бернарда Меретина та скульптора Іоанна Георгія Пінзеля.

   

12:00 – 13:00 Обід.

13:00 – 14:00 Переїзд до Теребовлі.

14:00 – 17:00 Під час екскурсії по Теребовлі ми відвідаємо з Вами:

 • Теребовлянський замок.

На сьогодні Теребовлянський замок, що є носієм історичної епохи та символом міста, є тим об’єктом, що вабить туристів до Теребовлі. Популярність та привабливість Теребовлянського замку зростає, а створення на його базі Теребовлянського відділу заповідника дозволило не лише продемонструвати шанобливе державницьке ставлення до національного багатства, а й зберегти для прийдешніх поколінь яскравий об’єкт культурно-історичної спадщини та популяризувати пам’ятку.

 • Підгорянський монастир

Перша писемна згадка про Підгорянський монастир належить до 1650 року. Однак за легендами, його було збудовано ще в ХІІ ст. Монастир розташовано на високому березі річки Гнізни, з якого відкривається мальовничий краєвид.

Підгорянський монастир був відомий завдяки іконі Божої Матері Теребовлянської, яка, згідно до переказів, захистила будівлю від нападу турків.

Наразі Підгорянський монастир включає церковні й оборонні споруди, а також територію, що належала отцам Василіянам.  До наших часів у монастирі збереглися церква Преображення Господнього, залишки келій, брами та оборонних веж фортеці. Підгорянський монастир включено до історичних пам'яток національного значення.

 

17:00 – 23:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

 • транспортне обслуговування;
 • проживання у готелі;
 • супровід;
 • страховка.

 У вартість туру не входить:

 • послуги екскурсоводів за 2 дні - 300 грн;
 • вхідні квитки: (Замкова гора в Кременці: 20 грн - дорослі; 10 грн - діти., Теребовлянський замок - 20 грн.);
 • особисті витрати;
 • вхідні квитки в аквопарк (1 година - 200 грн; 2 години - 350 грн).

 

* Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій 

* Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. 

 

 

* Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото