Тур вихідного дня на Львівщині

2300.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

У програмі туру

 • Олеський замок;
 • Підгорецький замок;
 • дві пішохідні екскурсії по Львову;
 • Львівський Оперний Театр;
 • Океанаріум Львів.

Субота.

06:30 Виїзд із Житомира.

06:30 – 11:00 Переїзд до села Підгірці.
11:00 – 12:30 Екскурсія по Підгорецькому замку.

Підгорецький замок - однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи, тому для огляду доступні лише навколишні території, фасад та костел Воздвиження  святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Пйотра Жевуського у 1752–1766 роках як родова усипальниця.
До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

  

12:30 – 13:00 Переїзд до села Олесько.
13:00 – 14:30 Екскурсія по Олеському замку.

Олеський замок  його вважають однією із найстаріших фортець України часів Кивської Русі. Перші історичні згадки про замок сягають ще 1327 року. Стіни цього замку протягом років зберігають свою унікальну історію, таємниці королів та захоплюючі легенди.Тут народився майбутній король Польщі – Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Під час екскурсії у Вас буде можливість оглянути інтер’єри замку, де зберігається більше 1500 експонатних одиниць (ікони, скульптури ,оригінальні меблі 17-18 століття, колекція творів  всесвітньо відомого скульптора Івана Пінзеля та багато інших цінних історичних пам’яток.

 

14:30 15:00 Обід.

15:00 – 16:30 Переїзд до міста Львів.

16:30 - 18:30 Пішохідна екскурсія "Середньовічний Львів".

Ви побачите серце міста Площу Ринок, поринете у життя Вірменського та Єврейського кварталів.
Віковічну міць Львова продемонструють стародавні фортифікаційні споруди: Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних мурів.

Духовну стійкість відкриють найцінніші витвори древніх майстрів – львівські храми: Вірменський кафедральний собор, Каплиця Трьох Святителів, храм Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, величний Домініканський собор та Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла (колишній костел монахів єзуїтів).

Дозвольте Львову здивувати вас! На вас чекають таємниці найстарішої аптеки міста, секрети винахідника гасової лямпи Яна Зега, чарівний будинок «Пір року». Для вас відкриють свої двері безліч тематичних кнайп та кав’ярень.

 

18:30 – 21:30 Вільний час у самих колоритних рестораціях міста - Театр пива "Правда", "Реберня під Арсеналом", "Мазох-кафе", "Криївка" і т.п.

   

21:30 – 22:00 Переїзд до готелю Поселення в готель. Відпочинок.

Неділя.

08:00 – 09:00 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – 09:30 Переїзд до Львова.
09:30  11:30 Пішохідна екскурсія "Загублений Австрійський Львів-місто-сад".

Львів ховає від сторонніх очей найкращі свої місця та закапелки, які не вельми знані поміж гостей міста. Запрошуємо оглянути таємничі та романтичні вулички, забудовані наприкінці ХIX - першої половини XX ст., розкішні вілли, оточені затишними садами. Спокій цих вуличок подарує Вам відчуття справжнього Львова.

Ми прогуляємось “Новим світом” і побачимо куди поселявся львівський бомонд у XIX-XX ст. Дізнаємось які імена і для чого власники давали своїм віллам. Оглянемо низку львівських вілл, таємничий будинок-замок та палац пані Франц.

   

11:30 – 16:00 Вільний час у Львові.

12:00 – 14:00 Факультативне відвідування вистави в Львівському Оперному Театрі або вільний час.

 

14:30 16:00 Факультативне відвідування «Океанаріум Львів».

Казковий підводний світ, який тепер поруч з львів’янами та гостями міста – це ‘’OCEANARIUM LVIV’’, що відчинив двері всім охочим доторкнутись до світу морських мешканців!

Неймовірна атмосфера, яку нізащо не відчути у книжках чи переказах здатна подарувати незабутні емоції відвідувачам будь-якого віку! Саме тут можна побачити, як жителі морів та океанів співіснують та проводять день у звичному для них ритмі. А що й говорити про відчуття розслаблення та спокою під час спостереження за рибками!

Масштаби оглядових площадок нікого не залишать байдужим, а захоплююче 3D-шоу вразить кожного глядача!

  

17:30 – 23:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

 • транспортне обслуговування;
 • проживання у готелі;
 • супровід;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • послуги екскурсоводів за 2 дні – 300 грн;
 • вхідні квитки дорослі/дитячі, пенсіонери /студенти :

           - Олеський замок – 150 грн.50 грн
           - Підгорецький замок – 150 грн./50 грн.
           - відвідування Будунки вчених – дорослі - 50 грн., дитячі - 30 грн.
           - 
балет від 100 грн.
           -
«Океанаріум Львів»  дорослі - 300 грн, 270 грн. - студенти, підлітки та пенсионери, 250 грн. - дитячий 3-13 років.

 • харчування та особисті витрати.

 

* Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій 

* Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.

 

* Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото