Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Фабрика ялинкових прикрас + музей техніки і науки

450.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма поїздки:

09:30 – Виїзд з Житомира (площі Перемоги).

12:00 - 14:00 Екскурсія на заводі ялинкових прикрас в Клавдієво-Тарасове та Майстер клас.

В екскурсію входить:

 

Слід зазначити, що ялинкові прикраси клавдієвської фабрики Ви не знайдете в жодному магазині жодного міста. Продукція фабрики йде на експорт - це говорить про її якість. Проте у екскурсантів є унікальна можливість придбати їх у фірмовій крамниці на території фабрики, як кажуть, за ціною виробника.  

 

16:00 - 19:00 Прибуття до музею техніки та науки «Експериментаніум», екскурсія та вільний час.

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

З нашими інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

 Експерементаніум

На території музею є власне кафе з окремим входом.

19:00 – 22:00 Повернення до Житомира, час вказаний орієнтовний. Все буде залежати від стану дороги та нашої організованості.

Вартість туру: 450 грн. з однієї людини.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Фото