Поїздка до Києва в дитячий розважальний центр «Кідландія» + музей науки

450.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма поїздки:

08:00 Виїзд з Житомира, з площі Перемоги від танку.

12:00 - 15:00 Екскурсія та вільний час в розважальному центрі "Кідландія".

Дитячий розважальний центр «Кідландія» - це чарівна країна розваг, дитяче місто професій, наймасштабніший інтерактивний розважальний центр для дітей в Україні. Тут діти зможуть відчути себе дорослими, затребуваними і самостійними, а також проявити свої здібності і таланти.

Дитячий розважальний центр «Кідландія» дає можливість спробувати себе більш, ніж в 100 професіях - від лікаря швидкої допомоги до пілота літака, від пожежного до ді-джея на радіо. Заробити перші ігрові гроші, самостійно прийняти рішення як їх витратити або навпаки відкрити банківський рахунок і примножити свій капітал.

На час перебування в дитячому центрі всім відвідувачам видаються спеціальні браслети. За браслету можна без зусиль дізнатися місцезнаходження дитини. Парк професій дає дітям унікальну можливість дізнатися про різні сфери діяльності і самостійно вибрати, що їм подобається більше.

 

16:00 – 18:00 Відвідування інтерактивного простору Музей Науки».

Це перший державний музей, де заборонено НЕ торкатися експонатів. Кожен опиниться в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.

Буде можливість покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та багатокілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та потримати в руках модель головного мозку й органів людини.

 

Окрім цього, на Вас чекає безліч відкриттів і вражень: від керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією. Дізнатися, як виникають кольори та створити веселку. Найбільший інтерактивний експонат Музею науки – це скляна стеля, яка змінює колір.

 

18:00 Збір біля автобусу, відправлення в Житомир.

21:00 Орієнтовне прибуття.

Вартість поїздки: 450 грн. з однієї людини.

В цю вартість входить:

  • транспортне обслуговування;
  • страховка та супровід.

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки: Кідландія - 240 грн (на цілий день); музей науки: 100 грн - діти; 150 грн -дорослі;
  • витрати на харчування.

Фото