українською по-русски

Тур вихідного дня в Залізний Порт (Херсонська обл.) - 2021

29 лип 2021 (20:30:00)
1740.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі

Тур вихідного дня Залізний Порт 

(3 дні, 2 ночі)

Курортне селище Залізний Порт розташоване в одному з найзатишніших місць чорноморського узбережжя. На захід від нього розташований Чорноморський біосферний заповідник, на схід - курортна зона довжиною близько 100 км. Курорт має славу молодіжного через різноманіття нічних клубів та дискотек, що перетворюють відпочинок в цілодобовий веселий драйв. Але варто трохи зануритися в глиб селища і можна легко знайти затишне місце для спокійного сімейного відпочинку. Із Залізного Порту можна поїхати на цілющий гейзер. Температура води - 65 градусів увесь рік. Цілющий склад води сприятливо діє на опорно-руховий апарат, щитоподібну залозу, нервову систему та дихальні шляхи організму.

Приватний пансіонат «У Катюши», «Проскурів» 

Розташований в 100 метрах від моря, 3 хвилини ходу. Дуже тихе місце (Район Золотої Ниви).Заселення в номери з 10:00-12:00, виселення в 18:00. Кімнати 2х-, 3-х, 4х-місні. У кожному номері є постільна білизна, туалет, умивальник, душова кабінка, необхідний набір нових меблів, холодильник, телевізор, ортопедичні матраци, вентилятор. Кондиціонер за окрему плату (50 грн. в день відпочинку з людини)! Цілодобово холодна і гаряча вода. Вихід на балкон. Є дитячий майданчик. Закритий двір. На території є кухня для приготування їжі (користування кухнею оплачується  з кімнати 30 грн. за добу). Також є кафе, де можна замовити харчування (3-х разове харчування 200гривень). Мангал для приготування шашлику відпочиваючим надається безкоштовно. Користування в номерах: мультиваркою, пароваркою, кип'ятильником - ЗАБОРОНЕНО! За порушення правил штраф - 500грн! Діти до 5 років без надання окремого місця – 50 гривень за добу комунальні послуги, за умови проживання з двома дорослими. Дітям до 10 років діє знижка за умови проживання з двома дорослими. Пляж: загальний курортний безкоштовний, широкий піщаний, відкрите Чорне море. В період перебування в наших пансіонатах, ми зможемо організувати для Вас відвідування гейзерного джерела з гарячою бромойодистою лікувальною водою . До селищного ринку 5-7 хвилин ходу. До  курортного ринку - 20 хвилин ходу вздовж пляжу по набережній. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 ( можлива зміна часу виїзду - уточнюйте у адміністратора в день відправлення).

«У Катюши»

   

«Проскурів»

   

Приватний пансіонат «Сімейний клуб"

Розташований в 250 метрах від моря, 5 хвилин ходу. Дуже тихе місце (Район Золотої Ниви). Заселення в номери з  10:00-12:00, виселення в 18:00. Кімнати 2х-, 3-х, 4х-місні. У кожному номері є необхідний набір нових меблів, постільна білизна, туалет, умивальник, душова кабінка, холодильник, телевізор, ортопедичні матраци, кондиціонер. Цілодобово холодна і гаряча вода. Закритий двір з гарною територією та альтанками. На території є кухня для приготування їжі (користування кухнею оплачується  з кімнати 30 грн. за добу). Також є кафе, де можна замовити харчування . Мангал для приготування шашлику відпочиваючим надається безкоштовно. Користування в номерах: мультиваркою, пароваркою, кип'ятильником - ЗАБОРОНЕНО! (виняток номери з кухнею) За порушення правил штраф - 500грн! Дітям до 10 років діє знижка за умови проживання з двома дорослими. Діти до 3-х років без надання окремого місця - 50 грн. комунальні послуги за добу. Пляж: загальний курортний безкоштовний, широкий піщаний, відкрите Чорне море. В період перебування в нашому пансіонаті, ми зможемо організувати для Вас відвідування гейзерного джерела з гарячою бромойодистою лікувальною водою . До селищного ринку 5 хвилин ходу. До курортного ринку - 20 хвилин ходу вздовж пляжу по набережній. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 ( можлива зміна часу виїзду - уточнюйте у адміністратора в день відправлення).


  

База відпочинку "Маяк"

Заселення в номери з  10:00-12:00, виселення в 18:00. База відпочинку знаходиться на березі чорного моря з власним пляжем.  На території пансіонату є бар, відкрита зона для барбекю, дискотека, літній кіноконцертний зал, дитячий ігровий та спортивний майданчики, працює дитяча анімація, особлива гордість бази відпочинку - єдиний на територіїї всього Залізного Порту- великий критий спортивний комплес" міні футбол, волейбол, баскетбол". На території бази "Маяк" - сувора пропускна система, працює цілодобово охорона. Є можливість замовити 3-х разове харчування. Діти до 3 років без надання окремого місця – 30 гривень за добу комунальні послуги. Від 3х до 12 років знижка 10%, при умові проживання з двома дорослими. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 ( можлива зміна часу виїзду -  уточнюйте у адміністратора в день відправлення).


 

   3-х разове харчування 250 грн/день (сніданок - 70 грн, обід -  100 грн ,вечеря - 80 грн)

При купівлі відпочинку додатково сплачується курортний збір 30 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення- 1200 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей від 3-х до 6-ти років -900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

 В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду та проживання.

1.При посадці в автобус та при поселенні буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку та в місце поселення турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

Фото