Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Фабрика ялинкових прикрас + Планетарій

390.00 грн.
тривалість: 1 день

09:30 Виїзд з Житомира (площі Перемоги).

12:00 - 14:00 Екскурсія на заводі ялинкових прикрас в Клавдієво-Тарасове та Майстер клас.

В екскурсію входить:

Слід зазначити, що ялинкові прикраси клавдієвської фабрики Ви не знайдете в жодному магазині жодного міста. Продукція фабрики йде на експорт - це говорить про її якість. Проте у екскурсантів є унікальна можливість придбати їх у фірмовій крамниці на території фабрики, як кажуть, за ціною виробника. 

15:00 - 15:45 Обід. Якщо будуть пробки в Києві обід буде після планетарію.

16:00 - 17:00 Екскурсія в Планетарій. Перегляд програми "Сонячна система".

А ще ми завітаємо на пізнавальну екскурсію до Київського Планетарію, під час якої Ми зможемо познайомитись з Планетарієм як унікальним місцем, що відкриває для кожного таємниці Всесвіту у багатьох його проявах! Ми матимемо можливість ближче познайомитись з “космічними об’єктами” (у вигляді їх макетів) та в доступній формі дізнатись про розвиток формування уявлень людства про Всесвіт, його явища, а також відкрити для себе деякі таємниці Зоряного неба!

За допомогою цього повнокупольного фільму ми не просто отримаємо інформацію про планети Сонячної системи, але і станемо учасниками приголомшливої подорожі. Перед нами відкриються чудові краєвиди планет і їх супутників. Ми зможемо  насолодитися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчути крижаний холод далеких газових гігантів.

  

18:10 Повернення до Житомира.

20:30 Приблизне прибуття додому, все буде залежати від стану дороги та нашої організованості.

Вартість туру: 390 грн.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Фото