Кам’яне село + Дружбівський кар'єр

14 жов 2023 (06:30:00)
900.00 грн.
тривалість: 1 день

У програмі туру:

  • державний заповідник «Камінне село»;
  • Дружбівський кар'єр (Житомирське Памуккале).

Програма туру:

06:30 Виїзд з Житомира.

10:00 Прибуття у державний заповідник «Камінне село»

Геологічний заказник місцевого значення «Кам’яне село» безпосередньо знаходиться в Замисловицькому лісництві Білокоровицького держпідприємства лісового господаства. Займає територію 15 гектарів. Характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель: хат, хлівів і т.д. Проте найновіші наукові дані свідчать про місцеве, а не льодовикове похождення цих мегалітів. Крім велетнів у вигляді жител, зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти. Екскурсанти почують як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про похождення цієї дивної місцевості.

Пообідати після прогулянки свіжим повітрям можна безпосередньо у заказнику, на спеціально обладнаній галявині.  На пікнік пропонуєься грибна юшка з реберцями, борщ (червоний чи зелений), уха, смажена підчеревина, варена картопля, куліш, омлет, овочі, зелень, хліб, узвар або компот. Всі страви готуються на вогні, з натуральних продуктів, у вашій присутності, досить швидко, поки гості милуются краєвидами і фотографують гарні пейзажі. Бажаючі за обідом матимуть можливість подегустувати калганівку або зубрівку, або вишнівку, або питних медів на усі смаки.

15:00 - 16:00 Переїзд до Дружбівського кар'єру.

16:00 - 19:00 Відпочинок і фотосесія на Дружбівському кар'єрі  (Житомирське Памуккале).

Дружбівський кар’єр “Кварц” - місце, яке тільки набирає популярності в 2021 році. Поєднання насиченого бірюзового кольору води, скелястих берегів, й унікальних білих пісків, що схожі на гори створюють неймовірне враження. 

 

 

19:00 - 22:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • страховка.

У вартість туру не входить:

  • екскурсійне обслуговування - 100 грн.;
  • польова кухня (за бажанням) - 200-250 грн.

 

 

* Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій 

* Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. 

 

* Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото