українською по-русски english
Сидорова О.Л., 2018-10-15 11:00:14
Вчера, 14.10.2018 ездили в Чернобыльскую зону 3 человека, которым я подарила тур (с их согласия и по их желанию). Очень довольны, впечатлений много. Скажу правду, я очень негативно относилась у этому туру, а сейчас подумываю не поехать ли мне. Спасибо организаторам.
Відео

Пираты Шацких озер. 11.06.2011
Дивитися всі відео

Сплав по річці Ірша

750.00 грн.
тривалість: 1 день

Програма туру.

08:00 Збір групи. Виїзд з м Житомир.

10:00 Прибуття в с.Шершні.

Підготовка плавзасобів, інструктаж з техніки безпеки. Також проводиться веселе жеребкування щодо вибору плавзасобів з незвичайними назвами. Для студентів і молодіжних компаній пропонуємо гру «Таємний друг».

Початок водного маршруту по р.Ірша.

Річка Ірша, ліва притока річки Тетерів, бере початок на південь від с. Івановичі Пулинского району Житомирської області і впадає в річку Тетерів біля села Заруддя. Назва річки пов'язують з відтінком води ( «іржа»), яка має рудий колір через поклади ільменіту в річці, який сьогодні добувають в смт Іршанськ.

Зупинка для відпочинку в урочищі на стоянці первісних людей на Відьминній горі.

     

Тут Вас чекають веселі ігри. Відпочиньте і відірвіться по повній! Позитивний настрій і чудові краєвиди допоможуть Вам забути про буденність і отримати заряд для нових звершень. 

Урочище "Кип'яче" розташоване на правому березі річки Ірша, в чотирьох кілометрах від селища Чоповичі. Дуже мальовнича місцевість, дивовижно красиві зелені ліси. Але крім казкової природи це місце відзначено особливим Божим Промислом, обрано Самою Царицею Небесною. У 1911 році на цьому місці, за переказами, з'явилася у вогняному сяйві ікона Пресвятої Богородиці двом жінкам. Вони намагалися взяти ікону в руки, але ікона обпалила їх. Опіки залишилися на тілах на все життя. Переказ свідчить, що це був Казанський образ Божої Матері. На місці явлення ікони забило джерело, вода закипіла, як в Силоамської купелі, тому це місце отримало назву "Кип'яче". Вода має цілющі властивості.

  

Огляд жіночого і чоловічого монастирів. Купання в цілющих водах. Вечеря.

17:00 Виїзд в Житомир.

У вартість туру входить: прокат спорядження, страховка, трансфер.

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Грінченко Світлана Михайлівна, 2016-06-03 10:53:29
27.06.2016 р.була проведена екскурсія по центру м.Житомира.Не задумувалась над тим, скільки цікавого повязано з моїми рідними місцями! А які видатні люди в свій час проживали на Житомирщині і творили свою історію! Особливе ДЯКУЮ!!!! хочу висловити екскурсоводу Собчуку С.В. Він просто ФАНАТ своєї справи, справжній ПАТРІОТ УКРАЇНИ!Так захоплюватись історією свого рідного краю і мати такий багаж знань може тільки високоосвічена і культурна людина!Бажаю йому удачі і успіхів! А вашому клубу-гарних і вдячних туристів!
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео