Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Сплав по річці Ірша

750.00 грн.
тривалість: 1 день

Програма туру.

08:00 Збір групи. Виїзд з м Житомир.

10:00 Прибуття в с.Шершні.

Підготовка плавзасобів, інструктаж з техніки безпеки. Також проводиться веселе жеребкування щодо вибору плавзасобів з незвичайними назвами. Для студентів і молодіжних компаній пропонуємо гру «Таємний друг».

Початок водного маршруту по р.Ірша.

Річка Ірша, ліва притока річки Тетерів, бере початок на південь від с. Івановичі Пулинского району Житомирської області і впадає в річку Тетерів біля села Заруддя. Назва річки пов'язують з відтінком води ( «іржа»), яка має рудий колір через поклади ільменіту в річці, який сьогодні добувають в смт Іршанськ.

Зупинка для відпочинку в урочищі на стоянці первісних людей на Відьминній горі.

     

Тут Вас чекають веселі ігри. Відпочиньте і відірвіться по повній! Позитивний настрій і чудові краєвиди допоможуть Вам забути про буденність і отримати заряд для нових звершень. 

Урочище "Кип'яче" розташоване на правому березі річки Ірша, в чотирьох кілометрах від селища Чоповичі. Дуже мальовнича місцевість, дивовижно красиві зелені ліси. Але крім казкової природи це місце відзначено особливим Божим Промислом, обрано Самою Царицею Небесною. У 1911 році на цьому місці, за переказами, з'явилася у вогняному сяйві ікона Пресвятої Богородиці двом жінкам. Вони намагалися взяти ікону в руки, але ікона обпалила їх. Опіки залишилися на тілах на все життя. Переказ свідчить, що це був Казанський образ Божої Матері. На місці явлення ікони забило джерело, вода закипіла, як в Силоамської купелі, тому це місце отримало назву "Кип'яче". Вода має цілющі властивості.

  

Огляд жіночого і чоловічого монастирів. Купання в цілющих водах. Вечеря.

17:00 Виїзд в Житомир.

У вартість туру входить: прокат спорядження, страховка, трансфер.

Фото