українською по-русски

Спа-тур на Новий Рік в Закарпаття

2990.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Маршрут туру: Житомир – Косино   Мукачево – Лумшори Ужгород – Мукачево – Житомир

У програмі туру:

Середа 30.12.2020 р.

19:00 Посадка туристів в м. Києві (ст.метро Житомирська).

21:00  Посадка туристів в м. Житомир (площа Перемоги, біля танку).

Четвер 31.12.2020 р.

≈ 9-00 год. - Прибуття в с. Мукачево. Поселення в готелі "Червона гора". Сніданок.

Виїзд на екскурсію "Знайомство із Закарпаттям".

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщені сім басейнів, п'ять з них термальні. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якою лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

  

Дегустація закарпатських вин в будинку вина "Берегвідек" - справжній музей виноробства. Будинок вина "Берегвідек" запрошує познайомитися з історією виноробства і продегустувати найкращі закарпатські вина. Після дегустації ви зможете придбати вподобаний сорт вина.

Повернення в готель.

Підготовка до новорічного святкування.

Зустріч Нового 2021 року! Казкові засніжені гори, багаторічні традиції і вишукана закарпатська кухня - ідеальне місце для зустрічі найчарівнішого свята року.

Для Вас - святковий бенкет, розважальна програма за участю Діда Мороза та Снігуроньки, тематичні ігри, хоровод навколо закарпатської ялинки, новорічний феєрверк!

  

П’ятниця 01.01.2021 р.

Пізній сніданок

Поїздка в Лумшори.

Купання в чанах з мінеральною сірководневою водою.Лумшори - райський куточок Закарпаття.

Лумшори - маленьке село в оточенні букових і хвойних лісів біля підніжжя найбільшої в Карпатах полонини Рівна (комплекс альпійських лугів, висота яких досягає 1479 м, а площа - 1100 га).

  

Переїзд в Ужгород.

Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. А також (за бажанням):

Закарпатський музей народної архітектури та побуту - це стилізоване етнічне село в центрі міста, де зібрані зразки дерев'яного зодчества, типові для представників різних народів Закарпаття. Перлиною експозиції вважають лемківську дерев'яну Свято-Михайлівську церкву (1777 г.), привезену із с. Шелестове Хустського р-ну. В інтер'єрах можна побачити різьблений іконостас та ікони XVIII в. Також заслуговує на увагу гуцульська садиба-гражда з с. Стебного Рахівського р-ну, яка поєднує житлові, господарські та оборонні функції.

  

Повернення в готель. Вечеря.

Субота 02.01.2021 р.

Сніданок. Поїздка в Берегово.

Відвідування термального басейну "Жайворонок". Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача. У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням. В основному басейні температура води - 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

  

Переїзд в Мукачево, далі по програмі туру ми відвідаємо "Замок Паланок", який розташований в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

  

18-00 виїзд до Києва, Житомир.

Неділя 03.01.2021 р.

04:00 прибуття в Житомир. 06:00 прибуття в Київ.

*час вказаний орієнтовно.

Вартість туру:

2990,00грн. - з людини, проживання в 2- 4-х містних номерах в готелі "Червона гора".

У вартість туру входить:

Додатково сплачується:

Фото