українською по-русски

Шоу-програма Середньовічних Боїв «Витязь Київського Дитинця»

350.00 грн.
тривалість: 1 день

9:00 виїзд з площі Перемоги, Житомир

~ 12:00 прибуття до Парку "Древній Київ" (с. Копачів, Київська обл.)

Гостей чекатиме насичена театралізована та ігрова програма. А найголовнішою подією цих вихідних стануть Фінальні поєдинки з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця»

Найсильніші команди України будуть змагатися на полі бою, у важких залізних обладунках, демонструючи не тільки свою майстерність, але і неймовірно яскраве видовище – середньовічний бій. Це не постановочні бої, а справжня запекла боротьба. Бої повноконтактні – шоломи вгинатимуться під ударами, а клинки ламатимуться. Побачити це історично-бойове дійство просто необхідно! Обирайте команду, за яку ви будете вболівати, і вперед! На додачу до неймовірного видовища ви гарантовано отримаєте добру порцію адреналіну!

Протягом року в турнірі змагалися 15 команд, а це більше сотні найсильніших спортсменів з усіх куточків України. Лише дві найкращі команди схрестять мечі на ристалищі у фіналі турніру. Поєдинки відбуватимуться в дисципліні "меч та меч", а вразять видовищністю командні бої "5х5".

Увечері відбудеться урочиста церемонія вшанування переможців. Заслужені нагороди від самого князя київського, президента "Парку Київська Русь" Володимира Янченка отримають найкращі бійці року.

І звісно, команда-переможниця отримає головну нагороду турніру – кубок від Древнього Києва.

На відвідувачів "Парку Київська Русь" також чекають виступи пішого та кінного театру Древнього Києва, слов’янські ігри, веселі змагання, хороводи. Можна буде покататися верхи на коні або в екіпажі, переодягтися в костюм жителя Древнього Києва та влаштувати колоритну фотосесію, виготовити сувенір на згадку на одному з майстер-класів чи придбати готовий на ярмарку майстрів. А крім того гості матимуть змогу розім’ятися фізично і отримати потужний заряд позитивних емоцій в численних інтерактивах: танцювальних флешмобах, перетягуванні канату, грі у середньовічний футбол та ін.

Також можна буде прогулятися вулицями Древнього Києва, зазирнути в оселі городян, відвідати історичні експозиції, а на завершення пізнавальної програми – влаштувати пікнік з друзями на березі Лісового озера.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.

19:00 Закінчення фестивалю та виїзд до Житомиру.

У вартість туру входить: 

-транспортне обслуговування

-супровід

-страхування

Окремо сплачуються вхідні квитки:

- для дорослих - 200 грн.,
- для пенсіонерів та студентів - 100 грн.,
- для школярів - 50 грн.,
- дошкільнятам - безкоштовно.

Фото