Тур-реквієм

650.00 грн.
тривалість: 1д.

Прибуток від цього туру буде направлено на допомогу ЗСУ.

 Програма туру:

08:00 Виїзд з Житомира.

08:00 – 10:00 Переїзд до міста Ірпінь.

Конче необхідно для розуміння політичних та історичних процесів, що відбуваються у світі, відвідати міста, де сталися численні військові злочини росії. Запрошуємо Вас у тур-реквієм "Стежками пам'яті", де ми побуваємо у героїчному Приірпінні, де були зупинені ворожі війська, що рвалися до нашої столиці - Києва. Ми відвідаємо багатостраждальні  ІрпіньБучу та Бородянку. Ми побачимо зруйновану та пошкоджену цивільну інфраструктуру, автомобільне кладовище з автомобілями, на яких люди намагалися евакуюватися в перші дні війни, місця катувань та вбивств бійців територіальної оборони, кладовище, де поховані мирні жителі Приірпіння. Життя продовжується, і на місці знищеного житла постануть нові будинки. Цей процес демонтажу зруйнованої інфраструктури ми теж побачимо. Також ми познайомимося з роботами всесвітньо відомого художника Бенксі.

Світ ще раз каже - ніколи знову!

 

 

 

15:00 – 17:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • страхування;
  • супроводження.

У вартість туру не входить:

  • витрати на харчування.

* Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій 

* Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. 

 

* Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото