Піп Іван + Рафтинг

4100.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі

Програма туру:

  • рафтинг на річці Чорний Черемош;
  • екскурсіяпо Коломиї + музей "Писанка";
  • відпочинок на Сріблястих водоспадах;
  • підйом на гору Піп Іван Чорногірський;
  • музеї Верховини.

Четвер.

21:00 Виїзд із Житомира.

П'ятниця.

06:00 Прибуття в готель. Відпочинок. 

08:00 – 09:00 Сніданок.

10:00 – 13:00 Рафтинг на річці Чорний Черемош.

Рафтинг на річці Чорний Черемош - екстримальний відпочинок для любителів нових відчуттів! Ви довго не забудете цей день!))) Трансфер до бази, учасники сплаву отримують все необхідне спорядження для рафтингу (каска, рятувальний жилет, весло, рафт), вступний інструктаж і тренування перед початком сплаву, і прекрасний відпочинок забезпечений! Протяжність: 12 км.

 

 

13:00 – 14:00 Обід. За бажанням відвідування форелевого господарства.

14:00 - 17:00 Відпочинок.

17:00 - 19:00 Відвідування музеїв Верховини:

Дегустаційний зал «Сирна лавка на горищі» – тут Вам запропонують дегустацію традиційних гуцульських сирів з коров'ячого та овечого молока, напоять вином та чаєм, дадуть скуштувати гуслєнки та кулеші та розкажуть багато цікавого про все , проведуть корекцію психологічного стану та здоров'я.

Музей «Штопора» – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 400 штопорів різних типів. Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів.

 

 

19:30 – 20:00 Вечеря. Вільний час. Відпочинок.

Субота.

06:15 – 07:00 Сніданок.

07:00 – 19:00 Вирушаємо до підніжжя гори Смотрич. Звідти робимо піший підйом на Піп Іван Чорногірський – унікальну вершину, де в кінці 30 років минулого століття була побудована обсерваторія «Білий слон», яка наразі вже давно покинута. Висота гори 2022 метри над рівнем моря. Спускаємось до підніжжя гори Смотрич, обідаємо смачненько та повертаємось до садиби у Верховині.

   

20:00 Вечеря, вільний час. За бажанням сауна, колиба, гуцульський чан.

Неділя.

08:00 – 08:45 Сніданок.

08:45 – 11:00 Переїзд в Шешори.

11:00 – 12:00 Відпочинок на водоспадах. У Шешорах знаходяться мальовничі каскадні водоспади або ще їх називають Сріблястими. Краса водоспадів заворожує та дарує натхнення, підтвердженням цьому є пісня  “Гуцулка Ксеня”, яка була тут написана. Незважаючи на те, що річка гірська, вода в ній прогрівається до 25˚С. Вдаряючись об скелю, вода розсипається на мільйони краплинок, які виблискують та переливаються на сонячному промінні. Саме тому водоспади називаються сріблястими.

    

 

12:00 –13:00 Переїзд до Коломиї.

13:00 – 14:30 Екскурсія по Коломиї.

Місто Коломия – центр покуття, мальовничий край між Буковиною та Гуцульщиною. Це оригінальне місто знаходиться на Заході України, в Івано-Франківській області. Якби потрібно було описати Коломию кількома словами, то тут варто було б сказати: Прикарпаття, унікальний тисовий заказник, один на весь світ музей Писанки, стрибки з парашутом, кінні прогулянки, справжній віденський штрудель та смачнюча шурпа на вогнищі. Все це об’єднується невеличким гуцульським містечком на березі річки Прут.

Перше, що треба знати – це дуже старовинне місто, що багате цікавою архітектурою, давніми традиціями та культурою. Вперше місто згадується в Галицько-Волинському літописі у 1241 році. Більшість місцевих мешканців вважають, що назва міста розшифровується як «Місто кола». За однією з версій, назва міста походить від традиції мандрівників мити колеса возів перед в’їздом в місто. Хоча, це мав би бути загальнопоширений звичай… Інша версія приписує появу назви угорському королю Коломану (XII ст.), на честь якого і назвали місто.

 

 

14:30 – 15:00 Обід.

15:00 – 16:00 Екскурсія в Музеї писанкового розпису (неофіційна назва Музей «Писанка») - єдиний у світі музей писанки або писанкового розпису в місті Коломия.

У вересні 2000 році спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису — писанок, було побудовано архітектурну споруду у формі найбільшого у світі писанкового яйця, яка згодом стала візиткою Коломиї. Урочисто Музей було відкрито 23 вересня 2000 року під час Х Міжнародного Гуцульського фестивалю. Будівля була спроектована архітектором Ігорем Євстахійовичем Шумином. Оригінальна споруда будинку містить у собі частину пам′ятника писанці, висота якого сягає 13,5 метрів, а діаметр 10 метрів. Таким чином, коломийський пам′ятник є найбільшою писанкою у світі.

Експозиція Музею налічує понад 12 000 писанок і декоративних яєць із різних регіонів України та країн світу. У колекції писанкового розпису зберігаються традиції ще дохристиянських часів. Серед експонатів музею є також писанки з підписами відомих політичних діячів України.

 

16:00 – 00:00 Повернення до Житомира.

У вартість входить:

  • дорога в обидва кінці;
  • харчування (3 сніданки, 2 вечері);
  • проживання в приватних котеджах, або міні-готелях;
  • страховка на перевезення;

У вартість не входить:

  • транспортно-екскурсійні послуги за всі 3 дні - 300 грн.;
  • обід на форелевому господарстві - 250 грн.;
  • похід на гору Піп Іван з інструктором – 650 грн.;
  • рафтинг сплав зі спорядженням - 700 грн.;
  • додаткове харчування;
  • вхідні квитки дорослий/дитячий: Сирна лавка на горищі - 80 грн./80 грн., музей "Штопора" - 100 грн/50 грн.

Рекомендації:

У даний тур може поїхати будь-яка людина без спеціальної фізичної підготовки, рекомендований вік для виконання всієї програми 16-60 років. Варто взяти із собою максимально зручне взуття (дві пари) на неслизькій підошві, а також змінний комплект одягу для рафтингу, плащ від дощу, купальний костюм, кілька пар бавовняних шкарпеток, головний убір, капці, особисту аптечку.

Туроператор має право змінювати порядок проведення екскурсій. Туроператор не несе відповідальність за дорожні та погодні умови. У разі несприятливої погоди буде запропонована хороша альтернатива!

Фото