Перлини Бессарабії 3 дні/2 ночі

0.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі

Маршрут туру: Житомир-Вилкове-Аккерманська фортеця-Шабо-Курортне-Одеса-Житомир

У програмі туру:

·         Вилкове – українська Венеція;

·         "0" км.;

·         Рибальський пікнік з дунайською ухою;

·         Водна екскурсія по гирлах Очаківського і Анкудінового з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове;

·         Одеса - справжня перлина біля моря;

·         Аккерманська фортеця XIII-XV ст .;

·         Шабо - центр культури вина;

·         Відпочинок на морі.

П`ятиця 28.05.2021.

20:00 Виїзд з Житомира в четвер - 27.05.2021 р.

09:30 -10:30 Прибуття у Вилкове. Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць). Це місто справедливо називають «українською Венецію».

Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку розташований румунський острів Летівши. Звідси від пам'ятника старообрядцям - засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. Під час екскурсії у вас буде можливість ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину м. Вилкове, зрозумієте, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажіНачебто тут зупинився час. Далі, пересуваючись по острівній частині міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму «Пелікан», звідки і почнеться захоплюючу подорож до «0 км».

   Картинки по запросу вилкове

10:30 – 11:00 Посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену липованських садибу-музей «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого.

11:00 – 13:00 Рибальський пікнік з дунайською ухою, приготовленою на вогні, з вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров'яного самовара з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля - 2 години.

   

До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липівський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської сім'ї. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового і острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво і човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту.

14:00 Водна екскурсія по дельті на обладнаному прогулянковому судні по гирлах Очаківського і Анкудінового з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю в Чорне море.

З міста шлях до «0 км» пролягає уздовж островів дельти. На острові Анкудінове можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаківський і Анкудінове з турецьких часів збереглася частина колись старообрядницького селища, який зародився на початку XVIII в. Дивна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів справа і зліва, а центральною вулицею служить річковий канал.

Далі туристична стежка пролягає по території охоронної зони Дунайського біосферного заповідника..

І ось він - довгоочікуваний «0 км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії - річка і море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю.

  

17:45 Повернення в Вилково, на комплекс зеленого туризму "Пелікан".
18:00 – 21:00 Переїзд до готелю в село Курортне.

Курортне - один з самих сонячних і унікальних курортів Одеського узбережжя. Відпочинок на морі в Курортному - це відпочинок далеко від шуму і суєти міст, в селищі з первозданною екологією на узбережжі Чорного моря і Будакського лиману. Чисте морське повітря, в оточенні хвойних і листяних парків, ідеальний піщаний пляж, пологий берег і достаток сонячних днів - все це сприяє чудовому відпочинку.

Субота 28.05.2021.

8:00 Сніданок.
9:00 – 10:20  Переїзд до Білгород-Дністровсьго.
10:20 – 12:30 Відвідування Аккерманської фортеці.

Аккерманська фортеця у Білгороді-Дністровському - пам'ятник Середньовіччя в Україні. Будівля фортеці зводилася як військово-оборонна споруда. Аккерманська фортеця була одним із найбільших та найпотужніших фортифікаційних укріплень XIII-XV століть на українській землі. Білгород-Дністровська фортеця (Аккерманська фортеця) охоплює площу в дев'ять гектарів. А її стіни в довжину досягають майже два кілометри. Висота оборонних стін - від 5 до 15 метрів, ширина - від 1,5 до 5 метрів. За формою будівля фортеці нагадує неправильний багатокутник. 

      

12:30-13:00 переїзд до Шабо.
13:00-15:30 відвідування  "Центру культури вина Шабо" + дегустація
 або «Європейської сироварні» + дегустація.

У «Центрі культури вина Шабо» нікого не залишать байдужим об'єкти сучасного мистецтва, величні архітектурні комплекси, незвичайні експозиції ландшафтного дизайну: єдиний в Україні пам'ятник виноградній лозі, арт-ансамбль «Трилогія виноградної лози», галерея «Shabo Art Centre», мультимедійна скульптура «Фонтан Діоніса», музейний лабіринт, грузинський марані, два музейних кінозали, Альпійська гірка, музей «Шабо». І це – далеко не повний перелік унікальних об'єктів…   

16:00 – 17:00 Повернення в готель. Відпочинок на морі. 

 Картинки по запросу центр культури вина шабо  

Неділя 29.05.2021.

Відпочинок на морі.
1
1:00 – 13:00 Переїзд до Одеси.
13:00 – 15:00 Оглядова екскурсія Одесою.

Ми познайомимося з Дерибасівською, вулицею, на якій завжди хороша погода. Площа Катерини з пам'ятником, сходинки "О Боже, як їх багато". Спочатку фото "Дюка на люку", а потім математика. Приморський бульвар, Тещин міст, Шахський палац і Воронцовський палац і "... тисяча чортів". Ми отримаємо задоволення цим унікальним містом сповна. Не поспішаючи будемо слухати історичні байки про царів і адміралів. Солоний тепле повітря моря і енергетика міста назавжди залишить Вас в піднесеному настрої.

  

15:00  – 18:00 Вільний час.
18:00 Виїзд до Житомира.
01:00 Прибуття в Житомир. 

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • проживання у однокімнатних номерах для двох або трьох осіб зі зручностями;
  • супровід групи по всьому маршруту;
  • страховка.

У вартість туру не входить:

  • екскурсійне обслуговування (Вилкове, Одеса, Аккерманська фортеця) - 300 грн;
  • екскурсія в Вилкове на цілий день з обідом:  дорослі 540 грн., діти 500 грн.;
  • вхідні квитки Аккерманська фортеця - 80 грн.;
  • вхідні квитки «Центрі культури вина Шабо» з дегустацією – 290 грн.;
  • вхідні квитки «Центрі культури вина Шабо» без дегустації – 200 грн.;
  • витрати на харчування.

Фото