українською по-русски

Оранжерея+Бананова ферма

350.00 грн.
тривалість: 1 день

 

ОРАНЖЕРЕЯ

В оранжереї ми відразу поринимо в пахучі тропіки серед холодної і сірої зими, в яких вирощують 15 сортів альстромерії, 20 сортів троянд, 18 сортів гербер, 19 сортів тюльпанів, 12 сортів хризантем і багато інших кімнатних рослин. Десятки високотехнологічних сучасних теплиць одного з найбільших квітковий господарств України, де рослини вирощуються згідно  з голландськими технологіями.

Екскурсовод розповість про особливості вирощування різних видів квітів і догляду за ними, та яким чином вони прижилися в місцевих умовах. Справжній квітковий рай, яскраві фарби і хмара хвилюючих ароматів переносить в чарівну країну, де можна довго гуляти милуючись різнобарвним килимом і підвісними зеленими садами.

В оранжереї працюють досвідчені флористи, які розкажуть про кожну квітку і допоможуть підібрати рослину. Під час екскурсії відвідаємо кожну теплицю оранжереї. Дізнаємося про її унікальність, історію заснування та розвиток, масштабність і розмаїття квіткового господарства.

         

 

БАНАНОВА ФЕРМА

Потрапити в тропіки, не виїжджаючи за кордон тепер дуже просто! Так, саме тропіки, в яких вирощують найрізноманітніші і екзотичні тропічні плоди. Бананова ферма  - це тропічний острівець недалеко від столиці. 

Тут можна спостерігати як ростуть і достигають тропічні плоди: кава арабіка, інжир, фейхоа, ананаси, мандарини, муррайю - імператорський мандарин. Ростуть також виведені українськими селекціонерами низькорослі сорти бананів, які можуть давати плоди в домашніх умовах. На одній кисті може бути до ста бананчиків. Здивують нас незвичайні лимонні дерева.

 

 

    

 

У вартість входить: 

Додатково сплачується:

Фото