Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

м. Очаків ( Миколаївська обл.) 7 днів

11 сер 2021 (22:00:00)
2160.00 грн.
тривалість: 7 днів/7 ночей;

Приватна садиба «У Світлани»

Затишна територія, на якій є зона для перегляду телебачення, зона приготування шашлику, дитячий майданчик. Номери: 2-х, 3-х та 4-х місні. В кімнаті є ліжка, тумбочки, шафа для одягу. Душ, туалет на поверсі, кухня на першому поверсі (газові плити, холодильники, посуд, все для приготування їжі). Холодна, гаряча вода цілодобово. За додаткову плату є можливість замовити сауну на території. До моря - 300 метрів. Проживання дітей до 5 років без окремого місця-безкоштовно!

Міні-готель «У Анвара», «У Анвара-2»

Зелена територія з альтанками та гарним ланшафтним дизайном. Номери з усіма зручностями. В номерах нові меблі, холодильники, супутникове телебачення. В будинку знаходиться кухня, де є все, необхідне для приготування їжі. Можливо замовити харчування. Працює кабінет здоров'я по краплі крові ( метод Фоля). До моря- 500 метрів. Проживання дітей до 5-ти років без окремого місця- 60 грн в день комунальні послуги!

   

Приватна садиба «У Марини»

Затишна терирорія з номерами економ класу. В номері: ліжка, тумбочки, шафа для одягу. Душ, туалет, кухня на території. Телевізор на спеціально обладнаному майданчику. Холодильники стоять окремо. До моря - 300 метрів. Проживання дітей до 5 років без окремого місця-безкоштовно!

Санаторій "Борисфен"

Розташований в невеликому затишному місті Очаків, і має унікальні природні умови та високотехнологічну медичну базу, що допоможе Вам покращити своє здоров'я. М'який приморський клімат, відсутність високої вологості повітря є найкращим рішенням для людей з обмеженнями до певних погодних умов. Повітря насичене аерозолями морських солей, йодом, бромом а також фітонцидами степових трав. Санаторій проводить масу заходів по оздоровленню своїх гостей, реабілітацію спинальників, людей з вадами серця та легенів. Проживання дітей до 3-х років без надання окремого місця та харчування - безкоштовно.

  

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці.

Проїзд на окремому місці дітей до 6 років – 900 грн.

Вартість проїзду без поселення - 1100 грн/люд.

Якщо до поїздки у Вас з'явились ознаки хвороби, або під час реєстрації на поїздку у Вас підвищена температура і з'явились ознаки захворювання - кошти повертаються після надання довідки від лікаря про наявність хвороби.

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду та проживання:

1.При посадці в автобус та при поселенні буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку та в місце поселення турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

Фото