українською по-русски

Верховина + гора Писаний камінь + Буковель + парк Динозаврів (3 дні/2 ночі)

04 лют 2021 (21:30:00)
2300.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Четвер:              

19:00 виїзд з Києва, станція метро Житомирська.
21:30 збір групи в м. Житомир на пл.Перемоги (біля танку).
22:00 виїзд із Житомира.

П'ятниця:                   

07:00 прибуття в  с.Верховина. Розміщення в приватних котеджах. Час на відпочинок.
08:30 сніданок. Відправлення на екскурсії по центру гоцульщини: селі Верховина, селі Дземброня та селі Криворівня.

Музей Галєрія - приватний музей у Верховині, присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею Павла Рашковська в цікавій бесіді за горнятком гарбати розкаже Вам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи та існують по наш час. 

   Музей гуцульського побуту «У трембітаря» - Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції, а також, заграють та проведуть майстер-клас на різних музичних інструментах.

  Музей «Дідова Аптека» - новий музей, яким збагатилося відоме гуцульське село Криворівня. Гості нашого краю, відвідавши цей музей зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, а також їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого, Вам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

  Музей прикладного мистецтва «Винограй» - дегустація вин проводиться в затишному дегустаційному залі на 40-50 гостей, облаштованому поряд з винним погребом. Всі вина власного виробництва з виноградників, що у Закарпатті, площа яких становить 1 гектар. Кожна екскурсія-дегустація традиційно починається зі смакування сухого вина, поступово переходячи до напівсолодкого. За бажанням можна також продегустувати настоянки на виноградному спирту, в наявності є 10 видів. Після закінчення дегустації кожен бажаючий може придбати вподобаний сорт вина чи настоянок. Під час екскурсії-дегустації, Ви зможете почути про життя ґазди, яке за 75 років наповнюється веселими та смутними подіями, файними забавами, загадковими та інколи навіть магічними історіями. 

  Повернення до готелю, відпочинок. 
Вечеря. 
Вільний час. По бажанню можна замовити сауну або чан.

Субота:

08:00 сніданок (в залежності від погодних умов час сніданку може змінюватися).
Гору Писаний камінь називають одним з найзагадковіших місць регіону, а також місцем сили та особливої ​​енергетики. Сюди люди приходять не тільки для того, щоб помилуватися неймовірними пейзажами та розгадати загадки цієї гори, але, й для того, щоб наповнитися енергією благополуччя і достатку. Це одне з найгарніших та загадкових місць Верховинщини, оповите легендами та містичними особами. Цей комплекс мальовничих скель висотою від 2 м до 20 м, містить наскельні зображення, найдавніші з яких відносять до часів Київської Русі. За деякими легендами тут було язичницьке капище. Дорогою на Писаний Камінь відкривається захоплююча панорама на вершини та гірські хребти Чорногора, Гриняви, Покутсько-Буковинські Карпати, на далекі полонини та густі смерекові ліси. 

Формат одягу:

Що з собою мати:

17:00 - 19:00 повернення до готелю. 
Вечеря, вільний час; можна замовити сауну або чан.

Неділя:

08:30 сніданок, виселення з готелю. Відправлення до гірськолижного курорту "Буковель". Робимо ознайомчий підйом на гору Буковель - насолоджуємося неперевершеним видом Карпатського хребта. 

Після спуску з оглядового підйомника у Вас буде чотири години вільного часу для відпочинку в цьому казковому курорті:
- купання в термоводах "VODA" (відкриті басейни з термоводою, сауни та лаундж зони для справжнього релаксу; 
- купання в озері молодості з джерельною водою; 
- спуск на троллей;
- катання на повітряних велосипедах;
- квадро, джипінг, коні та багато цікавого й оригінального Ви зможете знайти для себе на цьому курорті.

 14:00 - відправлення до парку динозаврів "ДІНО"! У селі Поляниця, що поблизу гірськолижного курорту “Буковель”, оселилися динозаври.Там відкрили перший в Україні стаціонарний Динопарк під відкритим небом. Над створенням тварин юрського періоду працювали китайські інженери та українські скульптори – брати Пилипонюки. Тепер усі охочі зможуть побачити древніх ящірок найрізноманітніших видів, розмірів і забарвлень посеред карпатського лісу. Особливо цікаво спостерігати за реакцією наймолодших відвідувачів парку, вони в захваті від динозаврів. Ще б пак, адже частина тварин автоматизована. Вони видають різні звуки та рухаються. У поєднанні з дикою природою все видається дуже реалістичним”.

  16:00 - збір групи та виїзд в Житомир, Київ. 
01:00 - 02:00 прибуття в Житомир.
03:00 - 04:00 прибуття в Київ. 
Час вказаний орієнтовний. В програмі можливі зміни в залежності від погоди.

Вартість туру:

2300,00 грн. - Житомир / 2500,00 Київ (Проживання в приватних котеджах, санвузол на поверсі). 
2500,00 грн. - Житомир / 2700,00 Київ (Проживання в приватних котеджах, санвузол в номері)

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить: 

Фото