украњнською по-русски

Ќац≥ональний парк ћ≈∆»√≤–Тя

350.00 грн.
тривал≥сть: 1 день

ѕрограма туру:

08:00-вињзд з ∆итомира (в≥д Ўоколадниц≥).

12:00-≈кскурс≥йн≥ тури (прогул€нки) по територ≥њ колишнього президента ”крањни.

«ћежиг≥р'€» — колишн€ приватна резиденц≥€ ¬≥ктора януковича в сел≥ Ќов≥ ѕетр≥вц≥ ¬ишгородського району  ињвськоњ област≥, €ку в≥н займав з 2002 по 2014 роки. « 1935 до 2007 року ћежиг≥р'€ було державною ур€довою резиденц≥Їю, поки не було виведено в приватну власн≥сть.

–езиденц≥€ президента янукович ћежиг≥р'€, €ка стала доступною дл€ в≥дв≥дувач≥в, вражаЇ своњми масштабами та розк≥шшю. ” резиденц≥њ м≥ст€тьс€ величезний корабель, ≥ гараж з багатьма раритетними автомоб≥л€ми та мотоциклами, ≥ к≥лограмова золота монета з зображенн€м януковича, ≥ золотий батон, зоопарк та багато ≥ншого.

ћежиг≥р'€ - вже охрестили "музеЇм украњнськоњ корупц≥њ".

“акож на територ≥њ резиденц≥њ Ї зоопарк з р≥зними тваринами (такими €к кенгуру, австрал≥йський ему, американський нанду, павич≥, фазани, австрал≥йськ≥ гусаки, земл€ний заЇць).

Ќа територ≥њ розбито штучне озеро, €ке живитьс€ водою з дес€ти артез≥анських свердловин. Ќа одному з вињзд≥в з резиденц≥њ влаштовано гараж на 70 одиниць техн≥ки.

¬х≥дний квиток з дорослого  150 грн.,д≥ти до 16 рок≥в -50грн,пенс≥онери - 40 грн.

Картинки по запросу Vt;НАЦІОНАЛЬНÐШЙ ПАРК МЕЖÐШГІР’Я ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Vt;НАЦІОНАЛЬНÐШЙ ПАРК МЕЖÐШГІР’Я ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Vt;НАЦІОНАЛЬНÐШЙ ПАРК МЕЖÐШГІР’Я  
17:00-в≥дправленн€ в ∆итомир
 
÷≥на туру: 350 грн.
 
” варт≥сть входить:
  • транспортне обслуговуванн€;
  • супроводженн€;
  • страхуванн€.
ƒодатково сплачуЇтьс€:
  • сн≥данок та об≥д;
  • вх≥дн≥ квитки та ≥н. 

‘ото