Чарівне Поділля

1200.00 грн.
тривалість: 1д.

У програмі туру:

  • Палац Орловських + водоспад;
  • Костел Святого Йосипа Обручника;
  • Водоспад Бурбон.

Програма туру:

06:30 Виїзд з Житомира.

06:30 – 11:00 Переїзд в с. Маліївці.

11:00 – 14:00 Огляд палацу Орловських. Обід.

Вважається, що резиденція польських магнатів Орловських могла сперечатись за розкішшю з палацами Франції. А навколишній парк навряд чи поступався уманській “Софіївці”.

Родина Орловських володіла чималими маєтностями на Поділлі. Проте саме у Маліївцях Ян Онуфрій Орловський вирішує облаштувати свою резиденцію. У 1788 році він закладає шикарний палац. Оскільки палац розташовано на косогорі, з парадної сторони він має два поверхи, а з паркової - триповерховий. Палац зведено у стилі Людовіка XVI з місцевого пісковику. Про дату побудови нагадують цифри на фронтоні північного фасаду: "1788".

Справжньою окрасою парку є скеля святого Онуфрія. Скеля висотою у 18 метрів, з неї падає рукотворний водоспад. Вода до вершини скелі подавалася старим дерев'яним водогоном. В радянські часи водогін прогнив. Щоб врятувати його, лікар Малієвецького дитячого санаторію, якій розташований у палаці, Олександра Соколова на отриману премію 400 рублів купила металеві труби, замінима водогін і водоспад почав знову «працювати».

 

   

 

14:00 – 14:30 Переїзд в с. Підлісний Мукарів.

14:30 – 15:00 Огляд костелу Святого Йосипа Обручника. Міні-концерт органної музики

Храм святого Йосипа Обручника - мурований римо-католицький костел, споруджений на кошти парафіян протягом 1859-1872 років, в стилі пізньої неоготики. Ініціатором будівництва був о. Базилій Шах, а освятив костел в 1886 році єпископ Любовідський. На початку ХХ століття у Підлісному Мукарові було понад 400 парафіян. 1933 року храм закрили, проте, відкрили його на часі німецької окупації, у 1941 році. Повторно закрили святиню у 1962 році. Віруючим споруду повернули у 1989 році. Тут є орган. Він працюючий, періодично його використовують під час служб.

 

 

15:00 – 16:00 Переїзд в с. Лисець.

16:00 - 17:30 Фото-стоп біля водоспаду Бурбун.

5 - метровий водоспад схований в гущавині каньйону і впадає в невелике озерце з блакитною водою. Водоспад Бурбун розташований в каньйоні річки Бобрівка біля села Лисець. Райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом, кущі папороті. Довгий час це затишне місце залишалося поза увагою туристів, навідувалися туди лише місцеві жителі. Проте, як розповідають селяни, останніми роками водоспад став навдивовижу популярним і відвідуваним місцем серед мандрівників. Сюди їдуть відпочити, покупатися, насолодитися краєвидами і чи не впершу чергу… зробити ефекті фотографії на фоні блакитного озера з водоспадом посеред скель.  Вода в озері бадьорить, незалежно від погоди вона завжди холодна. Тому з дітьми подібний відпочинок не вдасться. Любителів покупатися температура води не стримує. Проте краще не пірнати головою вниз.

 

17:30  23:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • транспортна страховка.

У вартість туру не входить:

  • витрати на харчування;
  • екскурсійне обслуговування, супровід - 100 грн.;
  • палац Орловських - 35 грн. дорослі, 25 грн - діти;
  • концерт органної музики в костелі Святого Йосипа Обручника - 40 грн;
  • особисті витрати.

Фото