українською по-русски english
Ейсьмонт В., 2016-10-18 12:07:30
Вчора повернулися з поїздки у Зону Відчуження на 2 дні 16-17 жовтня. Завдяки "Патріоту" збулась давнішня мрія!Програма була дуже насичена і цікава! Навіть після першого дня залишилось стільки вражень, як не залишалось від двох попередніх поїздок у Зону!Пощастило із адекватним та цікавим супроводжуючим Андрієм. Дякую "Патріоту" та особисто Сергію Дехтяренку за висококласну організацію поїздки, дружнє відношення до туристів, врахування всіх побажань і просто за гарну компанію! З "Патріотом" подорожую давно і кожна поїздка залишає враження подорожі із друзями! Це була моя третя поїздка у Зону Відчуження із "Патріотом", і, точно можу сказати, що не остання! Дякую клубу мандрів за втілення моєї мрії! Бажаю тримати таку ж високу планку і процвітання вашій справі! Тепер чекаю поїздку на 3 дні!))
Відео

Пираты Шацких озер. 11.06.2011
Дивитися всі відео

Експедиція на квадроциклах "Портал в минуле".

2300.00 грн.
тривалість: 1 день;

Экспедиция на квадроциклах – это день наслаждения, адреналина, драйва и абсолютного выпада из реальности... 

Дикость леса, бездорожье, манящие виды, отсутствие мобильной связи и полнейшая перезагрузка!

Маршрут проходит по административным границам районов, организованных в советские времена. Именно этот факт, по мнению многих специалистов, является основным фактором упадка приграничных территорий. В этом вы сможете убедится воочию во время путешествия по местности, которая в свое время была очень развита, богатая и самодостаточная.

  

Вы с головой окунетесь в мир прошлого... Наши квадроциклы, как машины времени, перенесут вас на 100-150 лет назад.

В течении тура вы увидите:

  

Кроме того, на верных железных драконах вы будете иметь возможность добраться через лесную чащу и болотистую местность  к покинутым, некогда процветающим селениям. Одинокие дома, как фантомы, охваченные лесом и сохраняющие память о своих хозяевах, поразят ваше мировоззрение и оставят незабываемые впечатления надолго.

У вас будет уникальная возможность за один день пройти разные природные зоны нашей страны: поля, леса, болота, степи, прекрасные озера и, как апогей, пустыню.

Под конец маршрута вы сможете подрифтовать между дюнами песков, оставленными действующим Иршанским горно-обогатительным комбинатом.

Экспедиция рассчитана на день, проводится для небольших групп участников (до 10 человек). Централизованный выезд из Житомира и возвращение в город. Возможен выезд и из других городов. 

   

 Подобная экспедиция оставит неизгладимые впечатления надолго и обеспечит полную "перезагрузку".

Предварительная запись на Экспедицию на квадроциклах и дополнительная информация по телефону:

(098) 214 81 91; (063) 981 94 32.

Стоимость экспедиции на квадроциклах:

Один квадроцикл (два человека) - 2300 грн (страховка включена в стоимость).

Маршрут движения экспедиции:

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Фандорін Сергій Васильович, 2016-12-29 12:27:12
Хочу поділитися враженнями від поїздки у Львов 24-25 грудня . Були разом з дружиною. Подорожуємо часто.Поїздка була бюджетною, тому не очикували чогось особливого.Але ! Але вже при першій зустрічі приємне враження склав наш "провідник" Сергій .Веселий,оптимістичний. Він зразу дав порцію позитиву групі і підтримував цей настрій весь час подорожі! Далі був Львів і захоплюючи екскурсії ! У Львові були вже не перший раз,але інформацію яку цікаво подавали наші екскурсоводи Тарас та Роман почули вперше. Було дуже цікаво! Окрема дяка водію. Ми були спокійні! Мотель був простенький. Але за такі гроші не вимагали чогось особливого.Головне було тепло і без запахів. Все сподобалось! Ми гарно провели час! Навіть його "розтянули"у просторі! Дякуємо "Патріоту"! Керівнику групи Сергію привіт і гарних подорожей !
Відео

Корсунь-Шевченковская операция. 1944 год
Дивитися всі відео