Тунель кохання, Луцьк, Дубно і Тараканівський форт

29 чер 2024 (06:00:00) | 
20 лип 2024 | 
10 сер 2024
1100.00 грн.
тривалість: 1д.

У програмі:

  • Тунель Кохання;
  • Екскурсія Луцьким замком;
  • Екскурсія Луцьком;
  • Екскурсія Дубенським замку;
  • Екскурсія Тараканівським фортом.

Програма туру:

06:00 Виїзд із Житомира.
09:30 Прибуття до смт. Клевані.

Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів. Це — зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми.  Є ряд повір'їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття.


10:00 - 11:00 Переїзд до Луцька.
11:00 - 14:30 Екскурсія Луцьком і Луцьким замком. Вільний час.

Екскурсія по старому місту: музей-аптека, Свято - Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л.Українка, костел св. Петра і Павла.
Замок Любарта - унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Під час екскурсії замком вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею книги, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

   

 

14:30 - 15:30 Переїзд до м. Дубно.
15:30 - 17:00 Екскурсія Дубенським замком.

Замок князів Острозьких XVст. в м. Дубно – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.
Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

 

 

17:00 - 17:30 Переїзд до с. Тараканів.
17:30 - 19:00 Екскурсія Тараканівським фортом.

Хочеться поблукати містечком-привидом? А пробиратися його лабіринтами? А послухати таємничі історії, які траплялися з тими, хто тут бував? Тоді Вам обов’язково сподобається Тараканівський форт. Це унікальна споруда часів І світової війни. Таких у світі лише три, і одна з них - в Україні, на Рівненщині. Тараканівський форт – це ціле військове містечко, частина якого знаходиться під землею, та ідеальне місце для відпочинку тих, хто любить пригоди.

 

 

19:00 - 23:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • супровід;
  • страховка.

У вартість туру не входить:

  • екскурсійне облуговування 100 грн. з людини;
  • вхідні квитки: Дубно - 100 грн./дорослий, 60 грн./дитячий; Тараканівський форт - 50 грн. дорослий /дитячий; Луцький замок - 80 грн./дорослий, 60 грн./дитячий.

* Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій 

* Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. 

* Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото