Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Тунель кохання, Луцьк, Дубно і Тараканівський форт

25 чер 2022 (06:00:00)
700.00 грн.
тривалість: 1д.

Дати виїздів: 

У програмі:

Програма туру:

06:00 Виїзд із Житомира.
09:30 Прибуття до смт. Клевані.

 

Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів. Це — зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми.  Є ряд повір'їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття.


10:00 - 11:00 Переїзд до Луцька.
11:00 - 14:30 Екскурсія Луцьком і Луцьким замком. Вільний час.

Екскурсія по старому місту: музей-аптека, Свято - Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л.Українка, костел св. Петра і Павла.
Замок Любарта - унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Під час екскурсії замком вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею книги, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

   

 

14:30 - 15:30 Переїзд до м. Дубно.
15:30 - 17:00 Екскурсія Дубенським замком.

Замок князів Острозьких XVст. в м. Дубно – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.
Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі .Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п.
Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

17:00 - 17:30 Переїзд до с. Тараканів.
17:30 - 19:00 Екскурсія Тараканівським фортом.

Хочеться поблукати містечком-привидом? А пробиратися його лабіринтами? А послухати таємничі історії, які траплялися з тими, хто тут бував? Тоді Вам обов’язково сподобається Тараканівський форт. Це унікальна споруда часів І світової війни. Таких у світі лише три, і одна з них - в Україні, на Рівненщині. Тараканівський форт – це ціле військове містечко, частина якого знаходиться під землею, та ідеальне місце для відпочинку тих, хто любить пригоди.

 

19:00 Виїзд до Житомира.
23:00 Прибуття в Житомир.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото