Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27
українською по-русски

Серед гір маленьке море

3650.00 грн.
тривалість: 6 днів/5 ночей;

Програма туру:

День відправлення:

19:00 - 19:30 Збір групи в м.Київ, станція метро Житомирська (біля автосалона "ІНФІНІТІ").
21:00 - 21:30 Збір групи в м.Житомир на пл.Перемоги.

День перший:

8:00 - 9:00 Прибуття в с.Нижні Ворота, розселення в готелі. Сніданок. Виїзд на екскурсію в м. Мукачево. Відвідування замку Паланок.
Мукачево було засновано 896 року, йому понад 1115 років. Кожен будинок тут дихає історією, з кожною вулицею Старого міста пов`язані легенди. Тут одночасно можна почути угорську, русинську, українську та російську мови, а також неймовірну кількість незрозумілих на перший погляд слів. Адже за якихось 40-50 км знаходиться Угорщина та Словаччина, а за 80-100 км Румунія та Польща.

  
Відправлення в Берегове та купання в Термальних басейнах "Жаворонок". За бажанням, відвідування соляних печер. На завершення нашого дня винні підвали з дегустацією.

Берегівський край з давніх часів відомий своїми винами та обширними виноградниками. Століттями майстри винних справ дбайливо передавали традиції виноробства від батька синові. Разом з винним залом відвідувачі можуть ознайомитися з нашим винним погребом, вирубаним в скелі гори ще в XVI столітті, довжина якого становить 50 метрів. Наприкінці льоху знаходиться одне з трьох джерел нашого комплексу з кришталевою чистою водою. Дегустація 7-ми видів вина з екскурсією в льох.
   Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День другий:

Сніданок, виїзд в м. Ужгород, по дорозі зупинка та екскурсія по палацу-садибі "Замок Шенборнів".

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Біля палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), рожевий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами.

12:00 прибуття в Ужгород.

На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі, дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо відкрити для Вас таємничі величі та могутності казкового міста Ужгород. Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.
  

Час на обід.

Відвідування музею-корчми "Деца у Нотаря" - знайомство з місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не лише насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору та насолодитися особливим колоритом закладу. Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів та майданчиків. Кожен зал оформлений індивідуально і тільки одне об'єднує всі приміщення - це гумор і сатира. Весь дизайн, кожна деталь та сама кухня просякнута фірмовим гумором.

Купання в термальних басейнах "Золота Гора".

"Золота Гора" - це великий готельний комплекс, в декількох кілометрах від Ужгорода. До Ваших послуг 5 басейнів - 3 термальних, дитячий та джакузі. По хімічному складу та температурі води відносяться до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.
  

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

День третій:

Сніданок. Виселення з номерів.

Відправлення на о.Синевір

Синевір  — найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Входить до складу Національного природного парку «Синевір».
Синевір вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевір» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна — 24 м.

  

Відправлення в Солотвино, купання в солоних озерах.

Джерела в Солотвино - Шматочок Мертвого моря, яке дуже сприятливо впливає на шкіру людини, а грязі завдяки своїм лікувальним властивостям не поступаються грязям Мертвого моря. Вода в озері в декілька разів солоніше за морську воду. Концентрація солі приблизно 200 грам на літр води. Щільність води настільки велика, що людина не тоне. 
  

Зупинка на 30 хв. в географічному центрі Європи, музей колиба.
 

Переїзд в с.Ясіня, розселення в міні-готелі та приватні котеджі.

День четвертий:

Сніданок. Збір групи та виїзд в Буковель, по бажанню ви може відвідати:

- Купання в озерах Буковеля; 
- Кінні прогулянки; 
- Квадротури; 
- Розваги для дітей; 
- Spa центр "VODA"; 
- ФлайСерф, гідроцикли, водні лижі; 
- Скалодром, Екстрім парк; 
- Рибалка; 
- Підйом на панарамному підйомнику; 
- Сувенірні магазини;
  
в 16:00 - 16:30 збір групи та відправлення в Ясіня.
На зворотній дорозі зупинка на Яблунецькому перевалі. Яблунецький перевал - це межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями. Відвідування сувенірного ринку, та фотографування біля найбільшого деревяного тризубу в Україні. Повернення в Ясіня. 
Вечеря. Вільний час (за бажанням лазня, сауна, гуцульський чан...).

День п'ятий:

9:00 Сніданок.

Підкорення найвищої вершини України - гора Говерла або виїзд на курортний комплекс ДРАГОБРАТ. Підняття на який здійснюється за допомогою транспорту ГАЗ 66 (Радянські машини підвищеної прохідності). На середину гори групу вивозять, далі йдемо пішки в супроводі кваліфікованого гіда по чорногірським хребтам та піднімаємося на вершину-гору Близницю, висота якої 1881 м. над рівнем моря. Також, за бажанням, є змога покупатися в гірських озерах. Повернення до бази відпочинку.
  

18:00 Вечеря. Вільний час (баня, чани, шашлик, та ін.)

День шостий:

Сніданок. Звільнення номерів. Відправляємось у наступний день нашого туру, прямуємо до Івано-Франківської області. Зупинка в Яремче - водоспад "Пробій", ресторан "Гуцульщина", найбільший сувенірний ринок на Гуцульщині. 
  

Відправлення в Житомир-Київ.

Вартість туру:

3650,00 грн/люд - виїзд з Житомира, проживання в приватних котеджах (санвузол на поверсі).

3850,00 грн/люд - виїзд з Житомира, проживання в міні готелях (санвузол в кожному номері).

3800,00 грн/люд - виїзд із Києва, проживання в приватних котеджах (санвузол на поверсі).

4000,00 грн/люд - виїзд з Києва, проживання в міні готелях (санвузол в кожному номері).

 У вартість туру входить: 

У вартість туру не входить:

- підйом на г. Говерла 450 грн;

- транспортно-екскурсійні послуги в Ужгород 200 грн;

- транспортно-екскурсійні послуги Берегово 100 грн;

- транспортно-екскурсійні послуги в Синевір-Солотвино 150 грн;

- вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, сувеніри, обіди.

Фото