Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Івано-Франківськ + Верховина + Манявський водоспад + Львів

2500.00 грн.
тривалість: 3 дні/ 2 ночі;

Маршрут туру:

Житомир – Івано-Франківськ – Шешори – Терношорське святилище – Верховина – Піп Іван Чорногірський – Музеї Верховини – Манявський водоспад  Житомир.

Програма туру:

Четвер

23:00 Виїзд із Житомира.

П'ятниця

07:20 – 08:00 Сніданок.

08:00 – 10:00 Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Івано-Франківська.

Початок від пам’ятника Івана-Франка - Драматичний театр - вул. Незалежності, кам’яниця Басcа – Вічевий майдан – Катедральний собор - площа Шептицького – Бастіон - вул. Низова – Ратуша – Вірменська церква – пам’ятник на Валах – палац Потоцьких - Синагога – Філармонія – сквер А.Міцкевича – товариство Сокіл - вул. Незалежності.

   

10:00 – 11:00 Переїзд в Шешори (Сріблясти водоспади). Відпочинок. Купання. Обід.

У Шешорах знаходяться мальовничі каскадні водоспади або ще їх  називають Сріблястими. Краса водоспадів заворожує та дарує натхнення, підтвердженням цьому є пісня  “Гуцулка Ксеня”, яка була тут написана.

Незважаючи на те, що річка гірська, вода в ній прогрівається до 25˚С. Вдаряючись об скелю, вода розсипається на мільйони краплинок, які виблискують та переливаються на сонячному промінні. Саме тому водоспади називаються сріблястими.

У центрі села знаходиться ресторан «Аркан», у якому відвідувачі мають можливість покуштувати традиційні гуцульські страви та напої, приготовані за народними рецептами.

  

13:00 – 14:00 Переїзд в с. Снідавка.

Екскурсія Терношорське святилище - народження нації.

У нас буде можливість побувати в місці, де 40 тис. до н.е сформувалася Біла раса! Так, це відбувалося в нашій країні - Україні, яка тоді називалася - Боріэю або «Землею Вепра». Головна визначна пам'ятка, яка залишилася з того часу - Терношорська Лада - рукотворна кам'яна статуя Богині Лади, Велика Мати Білої раси, заввишки 10,4 метра!

  

17:00 – 18:00 Переїзд в Верховину. Поселення у готель, вечеря, вільний час. По бажанню можна замовити сауну або чан.

Субота

Сніданок в готелі.

Варіант №1.

Вирушаємо до підніжжя гори Смотрич. Звідти робимо піший підйом на Піп Іван Чорногірський – унікальну вершину, де в кінці 30 років минулого століття була побудована обсерваторія «Білий слон», яка наразі вже давно покинута. Висота гори 2022 метри над рівнем моря. Спускаємось до підніжжя гори Смотрич, обідаємо смачненько та повертаємось до готелю у Верховині.

  

Варіант №2.

Відправлення на екскурсії по центру Гуцульщини: селі Верховина, селі Дземброня та селі Криворівня.

  

Музей Галєрія - приватний музей у Верховині, присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи та існують по наш час.

Музей гуцульського побуту «У трембітаря» - Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції, а також, заграють та проведуть майстер-клас на різних музичних інструментах.

  

Музей «Дідова Аптека» - новий музей, яким збагатилося відоме гуцульське село Криворівня. Гості нашого краю, відвідавши цей музей зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, а також їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвами. Окрім почутого і побаченого, Вам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

  

Музей «Штопора» – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 400 штопорів різних типів.

Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів.

Повернення до готелю, відпочинок.

Вечеря.

Вільний час. По бажанню можна замовити сауну або чан.

Неділя:

Сніданок.

Переїзд до Манявського водоспаду.

Манявський водоспад є одним з вражаючих чудес природи у Карпатах, дивує своєю величчю, загадковістю та красою. Його приблизна висота 20 метрів. Тому він вважається одним із найбільшим в Україні.

Переїзд до Львова. Вільний час. Вечеря.

  

19:00 Виїзд до Житомира.

01:00 Повернення до Житомира.

Вартість туру:

2500,00 грн. - Житомир / 2800,00 Київ (Проживання в приватних котеджах, санвузол на поверсі).

2650,00 грн. - Житомир / 2950,00 Київ (Проживання в приватних котеджах, санвузол в номері).

У вартість входить:

- проїзд автобусом в обидва кінці;

- проживання в готелі;

- харчування: 3 сніданки та 2 вечері;

- страхування.

Додаткові послуги:

- транспортно-екскурсійні послуги за всі 3 дні - 300 грн.;

- похід на гору Піп Іван з інструктором – 350 грн.;

- чани, сауна (орієнтовно 1000 грн 2 години для 8 осіб);

- вхідні квитки в музеї (1 музей - 30-40 грн.).

Фото