українською по-русски

Неймовірна Житомирщина

1200.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

Маршрут туру: Житомир - Бердичів - Житомир – Хорошів – Коростень

У програмі туру:

1-й день

Житомир не просто перехрестя важливих європейських доріг, у ньому схрестилися невидимі але могутні орбіти історії та життєві стежини великої кількості видатних людей: від предків Лєніна і Карла Маркса – до українських діячів національно-визвольного руху Ольжича і Липинського; від «інженера Всесвіту» Корольова – до «піаніста ХХ сторіччя» Ріхтера; від англійського письменника Джозефа Конрада – до найгуманнішого вітчизняного письменника Короленка. Житомир в старі часи піднімався на орбіту столичного міста Речі Посполитої і Української Народної республіки. Надзвичайно затишне, зелене і комфортне місто, яке приваблювало і колись, і тепер багатьох талановитих людей, є справжнім і несподіваним відкриттям для усіх, хто побачить його очима туриста…

10:00 – 12:00 Автобусна оглядова екскурсія Житомиром по основним локаціям міста:

   

 

12:00 – 13:30 Відвідування Національного музею космонавтики ім. С.П.Корольова та меморіального будинку-музею С.П. Корольова.

Незвичайне поєднання світла і музики експозиції «Космос» створюють у залі дивовижну атмосферу присутності в космосі. Неабиякий інтерес відвідувачів викликають представлені в експозиції справжній спускний апарат космічного корабля «Союз-27»; 9 міліграмів місячного грунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Лунохода-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину, польотні речі космонавтів, космічна їжа.

 

14:00 – 15:00 Обід у «Корольов Пабі».
15:00 – 16:00 Переїзд у м. Бердичів.
16:00 – 18:00 Автобусна оглядова екскурсія Бердичевом.

"Україна починається у Бердичеві", - писав у подорожніх нотатках класик французької літератури Оноре де Бальзак. Смішні й трагічні історії з життя єврейської громади міста нам повідають в Музеї єврейства, який відкрився тут зовсім нещодавно. Любителі архітектури та фортифікацій оцінять міць оборонних стін та барокову розкіш кляштору (монастир-фортеця) ордену Босих кармелітів (1627 р.). Найсучасніші музейні технології здивують в Музеї письменника Джозефа Конрада. А шанувальники творчості "знавця нравів" Бальзака не оминуть костел Святої Варвари, в якому він вінчався зі своєю "Іноземкою" Евеліною Ганською.

    

18:00 – 19:00 Повернення до Житомира. Вечеря. Розміщення в готелі. Вільний час. 

2-й день

08:00 – 09:00 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – 10:30 Відвідування Народний музей старовинного інструменту «Ремісничий двір».

Колекція музею налічує понад дві тисячі експонатів (лише сокир 115 екземплярів). Представлені інструменти, яки використовували в свій час представникі різних професій: від цирульників і кравців до теслярів і майстрів ковальської справи.

 

10:30 – 11:30 Переїзд у смт. Хорошів.
11:30 – 13:00 Відвідування єдиного в Україні Музею коштовного і декоративного каміння Міністерства фінансів України.

Експозиція музею розміщена в кількох залах і включає:

 

 

13:00–14:00 Переїзд у м. Коростень.
14:00 – 15:00 Обід.
15:00 – 17:00 Оглядова екскурсія Коростенем, під час котрої ми відвідуємо основні візитівки колишньої «столиці древлян»:

Комплекс «Скеля» розташований в скелі над річкою, де колись було городище древлян. Печери в товщі гранітної скелі були уподобані древлянами ще в VI—X століттях, а в першій половині XX століття вони стали основою для будівництва потужної фортифікаційної споруди. У режимі суворої секретності з 1934 по 1938 роки в природних гранітних печерах під керівництвом начальника управління робіт (УНС-51) військового інженера Косарєва Василя Васильовича (28.2.1896 — 30.11.1958) був спроектований та побудований командний пункт Коростенського укріпрайону УВО (УР№ 5). Назву «Скеля» для назви обє'кту почали використовувати після 1986 року, коли споруда була переобладнена в захисну споруду для потреб цивільного захисту міста.

 

Тут встановлені пам'ятники княгині Ользі, князю Малу, Миколі Островському, пам'ятник Добрині Микитовичу, пам'ятник древлянській княжні Малуші, дружини князя Святослава з малолітнім сином Володимиром, полеглим у війні афганцям, а також пам'ятник деруну.

 

17:00 – 18:30 Повернення до Житомира.

 У вартість туру входить:

 У вартість туру не входить:

Фото