Неймовірна Житомирщина
У програмі туру:
- Оглядова екскурсія по Житомиру;
- Національни музей Космонавтики та меморіальний будинок-музей С.П. Корольова;
- Кляштор (монастир-фортеця) ордену Босих кармелітів (1627 р.);
- Музей Джозефа Конрада;
- Музей єврейства;
- Костьол Святої Варвари (місце вінчання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської);
- державний заповідник "Камінне село";
- Дружбівський кар'єр;
- Парк графа Густава Олізара;
- Костел Різдва Пресвятої Діви Марії (1779 р.);
- Парк скульптур Віталія Рожикова;
- Коростишівський каньйон;
- Замок «Радомисль».
1-й день.
06:00 – 08:00 Зустріч групи на залізничному вокзалі (Київ, Козятин, Бердичів).
Житомир не просто перехрестя важливих європейських доріг, у ньому схрестилися невидимі але могутні орбіти історії та життєві стежини великої кількості видатних людей: від предків Лєніна і Карла Маркса – до українських діячів національно-визвольного руху Ольжича і Липинського; від «інженера Всесвіту» Корольова – до «піаніста ХХ сторіччя» Ріхтера; від англійського письменника Джозефа Конрада – до найгуманнішого вітчизняного письменника Короленка. Житомир в старі часи піднімався на орбіту столичного міста Речі Посполитої і Української Народної республіки. Надзвичайно затишне, зелене і комфортне місто, яке приваблювало і колись, і тепер багатьох талановитих людей, є справжнім і несподіваним відкриттям для усіх, хто побачить його очима туриста…
10:00 – 12:00 Автобусна оглядова екскурсія Житомиром по основним локаціям міста:
- Замкова гора (оглядовий майданчик, магістрат, Хрестовоздвиженська церква, торгівельні ряди);
- Катедральний костел Св. Софії (1737 р.);
- Кафедральний Преображенський собор (найбільший собор на Правобережній Україні 1874 р.);
- Монумент Вічної Слави (37 метровий монумент без фундаменту, панорама на стару частину Житомира, гребля на р. Тетерів, геологічна пам’ятка «Голова Чацького»);
- Водопровідна вежа (родичка Пізанської вежі, 1899 р.);
- Філармонія (старий міський театр, 1858 р.);
- Шодуарівський парк;
- Підвісний міст;
- Пішохідна вулиця Михайлівська.
12:00 – 13:30 Відвідування Національного музею космонавтики ім. С.П.Корольова та меморіального будинку-музею С.П. Корольова.
Незвичайне поєднання світла і музики експозиції «Космос» створюють у залі дивовижну атмосферу присутності в космосі. Неабиякий інтерес відвідувачів викликають представлені в експозиції справжній спускний апарат космічного корабля «Союз-27»; 9 міліграмів місячного грунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Лунохода-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину, польотні речі космонавтів, космічна їжа.
14:00 – 15:00 Обід у «Корольов Пабі».
15:00 – 16:00 Переїзд у м. Бердичів.
16:00 – 18:00 Автобусна оглядова екскурсія Бердичевом.
"Україна починається у Бердичеві", - писав у подорожніх нотатках класик французької літератури Оноре де Бальзак. Смішні й трагічні історії з життя єврейської громади міста нам повідають в Музеї єврейства, який відкрився тут зовсім нещодавно. Любителі архітектури та фортифікацій оцінять міць оборонних стін та барокову розкіш кляштору (монастир-фортеця) ордену Босих кармелітів (1627 р.). Найсучасніші музейні технології здивують в Музеї письменника Джозефа Конрада. А шанувальники творчості "знавця нравів" Бальзака не оминуть костел Святої Варвари, в якому він вінчався зі своєю "Іноземкою" Евеліною Ганською.
18:00 – 19:00 Повернення до Житомира. Вечеря. Розміщення в готелі. Вільний час.
2-й день
06:30 Виїзд з Житомира.
10:00 Прибуття у державний заповідник «Камінне село».
Геологічний заказник місцевого значення «Кам’яне село» безпосередньо знаходиться в Замисловицькому лісництві Білокоровицького держпідприємства лісового господаства. Займає територію 15 гектарів. Характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель: хат, хлівів і т.д. Проте найновіші наукові дані свідчать про місцеве, а не льодовикове похождення цих мегалітів. Крім велетнів у вигляді жител, зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти. Екскурсанти почують як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про похождення цієї дивної місцевості.
Пообідати після прогулянки свіжим повітрям можна безпосередньо у заказнику, на спеціально обладнаній галявині. На пікнік пропонуєься грибна юшка з реберцями, борщ (червоний чи зелений), уха, смажена підчеревина, варена картопля, куліш, омлет, овочі, зелень, хліб, узвар або компот. Всі страви готуються на вогні, з натуральних продуктів, у вашій присутності, досить швидко, поки гості милуются краєвидами і фотографують гарні пейзажі. Бажаючі за обідом матимуть можливість подегустувати калганівку або зубрівку, або вишнівку, або питних медів на усі смаки.
15:00 - 16:00 Переїзд до Дружбівського кар'єру.
16:00 - 19:00 Відпочинок і фотосесія на Дружбівському кар'єрі (Житомирське Памуккале).
Дружбівський кар’єр “Кварц” - місце, яке тільки набирає популярності в 2021 році. Поєднання насиченого бірюзового кольору води, скелястих берегів, й унікальних білих пісків, що схожі на гори створюють неймовірне враження.
19:00 - 22:00 Повернення до Житомира.
3-й день.
08:00 – виїзд з Житомира;
08:30 - 11:00 прибуття до Коростишева.
Екскурсія по парку графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україну учительській семінарії.
Костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Досить тривалий термін будівлю костелу використовувалося як усипальниці членів сім`ї Олізарів. Відомий рід практично до середини 19 століття був повноправним і єдиним власником коростишівських земель.
Парк скульптур Віталія Рожикова. Коростишівський скульптор Віталій Рожик — людина зі світовим ім’ям та має статус заслуженого художника України. Більше 40 років Віталій власноруч створює справжні шедеври. Кількість робіт, виготовлених за цей час, вимірюється сотнями. Всі вони виконані з природного каменю. Статуї, створені митцем, прикрашають не лише Україну, а й Італію, Фінляндію, Німеччину, Польщу, Латвію, Австрію, Казахстан та Молдову.
Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази. Тому дивитися зверху внизу може бути доволі лячно (якщо боїтесь висоти).
Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. З однієї сторони є облаштований пляж, де ви зможете зайти у воду та дерев’яні альтанки. Велике враження справляє прозора вода, в ній ідеально видно дно.
11:00 – виїзд з Коростишева.
12:00 – Прибуття в Радомишль. Екскурсія: Етно-парк. замок «Радомисль», Парк скульптур, Музей домашньої ікони – 5000, Колекція військових карт і раритетів козацького часу.
Замок «Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених в Україні за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах СНД.
15:00 – виїзд з Радомишля.
17:30 - прибуття на залізничноий вокзал (Київ, Козятин).
У вартість туру входить:
- транспортне обслуговування;
- проживання в готелі;
- робота гідів.
У вартість туру не входить:
- вхідні квитки.
- витрати на вечерю.