Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Ставка Гіммлера – Острів кохання - Волинський Єрусалим – Маєтки родини Терещенків

20 лис 2022 (08:00:00)
500.00 грн.
тривалість: 1д.

У програмі туру:

Програма туру:

08:00 Виїзд із Житомира.
08:20 - 08:50 Відвідування залишків військово-польової ставки Генріха Гіммлера "Хегевальд".

Ви дізнаєтесь всю правду і вигадки про ставку Гіммлера "Хегевальд":

08:50 – 09:15 Переїзд до села Старий Солотвин.
09:15 – 09:40 Фото-стоп біля будинку рибалки на острові Кохання.

 

09:40 – 10:10 Переїзд до Бердичева.

10:10 – 13:10 Оглядова екскурсія Бердичевом:

Католицький монастир XVII століття у місті Бердичів в Україні, пам'ятка архітектури. З 1998 року Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію. Для римо-католиків України є головним відпустовим місцем. Санктуарій Бердичівської Богородиці знаходиться в архітектурному комплексі ХV-ХVІІІ ст., що включає стіни фортеці з вежами, прибрамний корпус та костел.

  

Експозиція в музеї є розповіддю про великого поляка та видатного представника англійської літератури XX століття Джозефа Конрада-Коженьовського. Музей розповідає не лише про долю і творчість самого письменника, а також про історію його родини.

Особливістю музею є те, що майже усі матеріали представлено в електронному вигляді або у вигляді копій. У музеї зібрано велику кількість фотографій та архівних матеріалів українською, польською та англійською мовами. Експозиція розділена на три частини: дитинство письменника, виїзд у Марсель, рішення стати моряком; морські подорожі; літературна спадщина автора. Є в музейній експозиції ще одна цікава річ – фрагмент корабля “Otago”, капітаном якого був Джозеф Конрад.

 

Це парафіяльний католицький храм у місті Бердичеві, що на Житомирщині. Заснований у середині 18 століття, є визначною архітектурною й історичною пам'яткою міста, області та держави. Саме тут вінчалися французький письменник Оноре де Бальзак та графиня Евеліна Ганська у березні 1850 року. Про це нагадує меморіальна дошка, встановлена на центральному фасаді святині, та пам’ятник письменнику.

  

Перший музей у місті Бердичів, який присвячений історії становлення і розвитку місцевої єврейської громади, вшанування та увічнення пам'яті жертв Голокосту. Музейні експонати розповідають про вагомий вплив єврейської громади на розвиток Бердичева. Експозиція музею поділена на кілька тематичних сегментів, до яких входять документи, фотографії, листи, спогади очевидців, що оповідають про життя євреїв у місті Бердичеві, починаючи з кінця XVII століття до теперішнього часу.

 

13:10 – 14:10 Обід з Бердичівським пивом.

14:10 – 14:40 Переїзд до села Червоне.

14:40 – 15:40 Відвідування маєтку Федора Федоровича Терещенка

Маєток Федора Федоровича Терещенка (XIII ст.) - розкішна споруда виконана у стилі неоготики, подібному до англійської готики. Дві "замкові" вежі (одна двоповерхова, друга - одноповерхова), розташовані по обидва боки палацу і служили павільйонами. Всередині палацу особливої уваги заслуговував вестибюль зі сходами, викладеними білим мармуром, а також  велика зала для балів з двома венеціанськими кришталевими люстрами. На жаль, від колишнього інтер'єру не збереглося майже нічого. Канули в Лету мармурові каміни, обшита деревом їдальня. Лише домашній театр гнилим вискалом посміхається до туристів.

 

15:40 – 16:10 Переїзд до міста Андрушівка.

16:10 - 16:50 Відвідування садиби Ніколи Артемовича Терещенка.

Садиба Ніколи Артемовича Терещенка (XVII ст.). З кінця 17 століття Андрушівка належала польському роду Бержинських. Вони розбили тут парк та збудували палац. А в 1848 році в Андрушівці було зведено цукровий завод. Цей завод привернув увагу „цукрових королів” Терещенків і вони у 1869 році придбали підприємство. А разом з ним і маєток напівзбанкрутілих Бержинських та 18600 десятин землі (це майже те саме в гектарах). На замовлення Миколи (Ніколи) Терещенка палац Бержинських перебудували у стилі французького ренесансну. 

 

16:50 - 17:30 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото