українською по-русски

Екскурсія на Завод Кока-Коли

350.00 грн.

~09:00 виїзд з площі Перемоги

12:00 - відвідування заводу Кока-Коли (екскурсія безкоштовна)

Запрошуємо до Музею Кока-Коли, де ви матимете змогу відчути справжні емоції від всесвітньо відомого бренду.

Від школярів та студентів університетів до груп споживачів – відвідувачі із захопленням спостерігають за тим, як виробляються їх улюблені напої на одному з найбільших заводів Кока-Кола у Європі.

Екскурсія триває 1:20 і включає відвідування музею кока-коли, заводу та безекоштовну дегустацію. 

Ви на власні очі побачите, як створюють легендарний напій. Екскурсія буде цікава і дітям і дорослим. АЛЕ! НА ВИРОБНИЦТВО ДОПУСКАЮТЬСЯ ЛИШЕ ДІТИ З 12 РОКІВ.

Під час екскурсії ви побачите виробництво найпопулярнішого в світі напою. Учасники відвідають цеха по виробництву напоїв, контролю якості, виробництву пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Окрім того, передбачається перегляд корпоративного фільму про компанію і, звичайно ж, дегустація улюблених напоїв.

15:00 - виїзд до головної ялинки країни на Софійській площі. Вільний час: центральна київська ялинка знову буде справжньою, родом з Прикарпаття, але трохи нижче попередниць - не більше 25 метрів. Ялинку прикрасять тисячі ліхтариків та іграшок різних форм, який будуть світитися зсередини. Навколо ялинки буде встановлено екран, по якому будуть йти святкові трансляції. Також ялинка буде оточена виблискуючими інсталяціями. 

Тут також буде встановлено сцену для виступів українських виконавців і майданчики для селфі. Вперше на Софії гостей свята чекатиме стилізований потяг бажань "Полярний експрес" навколо пам'ятника Богдану Хмельницькому.

На Михайлівській площі розміститься Місто Розваг. Тут можна буде покататися на каруселі висотою 40 метрів. Дві площі з'єднає між собою "магічний тунель" - монументальна, чарівна і грандіозна світлова конструкція. Фуд-корти будуть розміщені на Володимирському проїзді імпровізованими кварталами за типом кухні зі своїми особливими стравами. Тут працюватиме зимовий ярмарок, на якому художники зі всієї України представлять свої хенд-мейд роботи з натуральних матеріалів - бавовни, соломи, дерева та глини.

18:00 - виїзд до Житомиру.

Увага!!! Можливе компонуванння екскурсії на завод Кока-Коли з музеєм науки і техніки "Експериментаніум".

Вартість туру: 350.00 грн

у вартість входить: 

Фото