українською по-русски

Ризоположенський чоловічий монастир палац + Добропарк

320.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма туру:

Неділя:

08:30 - Збір групи пл.Перемоги, біля шоколадниці.

08:45 - Виїзд з Житомира до монастиря.
 
10:30 – Прибуття до чоловічого монастиря палацу, зустріч з провідником, початок екскурсії. Обов’язково закритий одяг та хустинки жінкам.

Монастир розташований в мальовничому куточку на пагорбі над річкою Ірпінь біля села Томашівка Фастівського району на місці колишньої садиби пана Хаєцького.
З часу заснування монастиря на його території були зведені споруди, які викликають подив і захоплення і зводять розум до духовної батьківщині всіх християн.
У монастирі відтворені найбільші християнські святині Святої Землі: Храм Гробу Господнього, Гробниця Божої Матері в Гефсиманії та інші Святині.
Ці справжні скарби нагадують нам про події Євангельської історії, про пам'ятні місця, пов'язані з іменами Спасителя і Його Пречистої Матері, християнських святих, які прославили своїми підщепі Святу і нашу Землю.
Владика Даміан втілив свою мрію створити просторовий образ Святої землі.

Монастир уявляє собою унікальний Православний музей під відкритим небом.

 

13:00 – Відправлення в Добропарк.

13:40 - 17:00 – Вільний час.

На 7 гектарах ландшафтного парку на вас чекатимуть 3D-об’єкти з рекордної кількості петуній різноманітних кольорів, фут-корд, дитячі атракціони, оренда велосипедів, місця для відпочинку та пікніку.На території парку безліч місць для проведення фотосесій та організації сімейного дозвілля.
В рамках відкриття парку відбудеться Фестиваль "Доброфест", над створенням якого працюють флористи з усієї України.Підготовка тривала 1.5 роки, але для повного завершення облаштувань необхідно ще 3-4 роки.Загальна площа дорівнює розміру чотирьохсот футбольних полів.
На території дендропарку є 16 озер, їх планують підготувати для купання влітку. В дендропарку висаджено понад 1 мільйон саджанців різного забарвлення. Він міститиме лавандову долину, долину гортензій, долину “Любові” з великою кількістю ілюмінацій у формі серця. Всього висаджено 44 000 дерев і кущів, а планують посадити 10 мільйонів рослин різних видів.
Для дітей створено парк динозаврів зі справжніми макетами звірів та атракціони.
По всій території буде розміщений фуд-корт аби відвідувачі могли підкріпитись під час прогулянки.

 

17:00 – Виїзд в Житомир.

18:20 – Орієнтовний час прибуття в Житомир.

Ціна туру: 320 грн з однієї людини.

У вартість входить:

У вартість туру не входить:

 

Фото