Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Резиденція Доброчара в Добропарку

22 січ 2022 (11:00:00)
390.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма туру:

Неділя:

10.30 – 11:00 Збір групи площі Перемоги, біля танку. Виїзд з Житомира.

12:30 – 16:30 Прибуття в Добропарк, ознайомлення, вільний час.

Завітавши до зимової казки в Добропарк, на вас чекатиме чарівний ліс кольору та світла, яскраві декорації, парк ілюмінацій, Резиденція Доброчара, снігова гірка, фудкорт та пишно вбрана красуня-ялинка.

Упродовж двох місяців для відвідувачів Добропарку вперше відкриє свої двері Резиденція Доброчара – товариша св. Миколая, доброго українського чарівника. Площа Резиденції становить 780 м. кв. Кожна її кімната оповита таємничою атмосферою справжнього Різдва. У Резиденції вас зустрінуть помічники Доброчара – казкові ельфи Добрики, які проведуть вітальнею Чарівника. Сам Доброчар чекатиме на вас у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та зробити яскраві світлини на згадку.

Теплі емоції та незабутні враження на цьому не закінчуються. Адже на виході з Резиденції ви зможете придбати сувенірну продукцію на згадку про свій зимовий відпочинок за містом.

Навколо Резиденції Доброчара розкинеться парк із п’ятдесяти світлових 3D-фігур різного розміру: сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої та атракціони.

Почастувати смачними стравами та зігріваючими напоями можна буде у ресторані “Ластівка” та піцерії “ПапараПіца”. Ваше перебування стане ще комфортнішим завдяки теплим зонам поруч із рестораном.

   

У програмі:

Ельфи Добрики запросять відвідати казкові кімнати Резиденції першого та другого поверху, Музей новорічних іграшок та кабінет Доброчара зі стелажами і книжковими полицями з листівками, старовинними ялинковими прикрасами, альбомами і книгами. У своєму кабінеті Доброчар залюбки поспілкується з відвідувачами, прийме їхні новорічні листівки з побажаннями, сфотографується на пам’ять та подарує вашій дитині омріяний подарунок, який ви їй підготували.

Пориньте в атмосферу магії та свята у Добропарку! Новорічні пригоди чекають на вас!

16:30 – 19:00 Повернення в Житомир, орієнтовне прибуття.

Ціна туру: 390 грн. з однієї людини.

У вартість входить:

У вартість туру не входить:

Пільговий для: багатодітних сімей; пенсіонерів (за віком); військовослужбовців строкової служби; учасників Великої Вітчизняної Війни; учасників бойових дій; осіб з інвалідністю 1 та 2 груп; учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії; учасники АТО.

Фото