Демидів зоопарк «XII Місяців»

0.00 грн.
тривалість: 1д.

Дати виїздів: щосуботи

Маршрут туру:

Житомир – Демидів - Житомир         

Зоопарк «XII Місяців» — це перше і єдине сучасне українське село щасливих тварин, куди ви завітаєте в гості.

Програма туру:

09:00 Виїзд із Житомира.

11:00 Прибуття в зоопарк "XII МІСЯЦІВ"

11:00 – 17:00 Вільний час (прогулянка по зоопарку, ігри на дитячому майданчику, обід в замку, відвідуємо контактний зоопарк, годуємо тварин).

Зоопарк розташований на 16 гектарах і працює 365 днів на рік. Ви зможете познайомитися з більш ніж 100 видами тварин набагато ближче, ніж зазвичай. У селі Демидів Вишгородського району розмістився дивовижний замок під назвою «XII місяців», який позиціонує себе як «парк щасливих звірів». Прототипом казкової будівлі став легендарний замок Нойшванштайн з заставки кінокомпанії Уолт Дісней.

На території зоопарку кожен відвідувач знайде заняття до душі: спостерігати за іграми тварин, стрибати на батуті, насолоджуватися апетитними стравами або кататися верхи на верблюді. Цікаво, що в зоопарку дозволена годувати тварин через спеціальні отвори. Також на території є кілька озер, де плавають лебеді та можна порибалити. Для дітей тут є ігровий майданчик та контактний зоопарк, де вільно гуляють ослики, овечки та міні-корови.

.

У колекції – дві слонихи, пуми і поні, парочка камчатських ведмедів, мавпи, гієни, росомахи, носоріг, рись, жираф, верблюди,  полярний вовк, білі тигри і леви.

17:20  19:30 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • супровід;
  • страховка.

У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки (діти до 3 років – безкоштовно, дитячий 3-10 років – 150 грн, діти від 6 до 14 років – 250 грн, дорослі – 300 грн);
  • харчування та власні витрати.

Фото