Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Культурна столиця

400.00 грн.
тривалість: 1д.

У програмі туру:

Програма туру:

07:00 - Виїзд з Житомира.

10:00 - 11:00 Прибуття до Києва. Відвідування Музею історичних коштовностей України. 

Музей історичних коштовностей України – це музей національного та світового значення, розташований на території Києво-Печерської лаври. В ньому зібрані експонати виключно із дорогоцінних матеріалів, знайдені в Україні у ході більш ніж 200 років розкопок курганів. Знахідки розкривають історію племен, що заселяли нашу землю протягом тисячоліть. Меншу частину експозиції займають ювелірні вироби вітчизняних та закордонних майстрів, які мають високу мистецьку цінність.  Музей історичних скарбів знаходиться у будівлі XVIII столітті – колишній монастирській хлібопекарні. Фрагмент її внутрішнього оформлення відтворений всередині закладу. Що побачемо:

Пам’ятки ювелірного мистецтва доби бронзи-раннього заліза III тис. до н.е. – IV ст. н.е.:

Пам’ятки ювелірного мистецтва доби раннього середньовіччя IV–VIII ст.:

Пам’ятки ювелірного мистецтва доби давньої Русі IV–XIV ст.:

Пам’ятки ювелірного мистецтва в Україні XVI – початку XX ст.

 

 

12:00 - 13:30 Відвідування Музею становлення української нації.

Музей «Становлення української нації» - це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.

Ми створили надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Ви пройдете через 25 експозицій та побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів.

Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. З нами співпрацювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.

«Становлення української нації» - це музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю.

 

14:00 - 15:00 Обід. 

15:30 - 17:00 Відвідування PinchukArtCentre.

PinchukArtCentre.- це міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства.

PinchukArtCentre розташовано в старовинному архітектурному ансамблі Бесарабського кварталу Києва, який було відреставровано на початку XXI століття. Архітектурний проєкт та дизайн внутрішнього простору арт-центру розробив французький архітектор Філіп Кіамбаретта. Центр розташовано на шести поверхах і він об'єднує виставкові зали на 4 поверхах, зали video-lounge та кафе на 6-му поверсі, а також робочий простір кураторів. Загальна площа арт-центру становить понад 3000 м².

 

 

17:00 – 19:00 Вільний час у Києві.

 

19:00 – 22:00 Повернення до Житомира.

У вартість входить:

У вартість туру не входить:

Фото