українською по-русски

ДЕНЬ МІСТА ТА Фестиваль CRAFT BEER & VINYL MUSIC у Львові

1300.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

 

Програма туру:

Субота 

в 2:30 виїзд з пл. Перемоги.

8:00-9:00 приїзд у Львів

За бажанням сніданок в "Пузатій Хаті"

9:30 Зустріч з екскурсоводом та екскурсія старовинним містом.

Знайомство зі Львовом, його архітектурею,...

в 13:00-13:30 відправлення в готель, поселення.

Дві години вільного часу.

15:00 відправлення в центр старого міста на CRAFT BEER & VINYL MUSIC FESTIVAL, де традиційно буде багато пива і вінілу, музики і смакоти, фоточок і своїх людей.

Чим порадує крафт бір фест в цьому році? Ще більше пива!) На цей раз 50 пивоварень презентуватимуть український хмільний продукт. Кожен зможе собі вибрати пиво за смаком.

Вашим дітям також буде чим розважитися на фесті - для найменших учасників будуть і майстер-класи в приміщенні, і іграшки на території під відкритим небом, і, вже традиційно, буде працювати дитячий майданчик з будиночками. Тому беріть дітей і гайда на фестиваль!

Ви познайомитеся з новим львівським лейблом: Derriсk & Tonika презентут новий вініловий лейбл - Shimbala Records. Це буде в суботу на вечірці. Підтягуйтеся. Кажуть, що це "музика, натхненна горами світу і його жителями, яка поєднує в собі карпатські мотиви, глибокі мантри і медитативні духові інструменти".

Тут буде старт і фініш Race Nation - вперше у Львові пройдуть змагання на витривалість, вже відомі на весь світ. Біг з перешкодами через парк Знесіння і Високий Замок. У суботу вранці учасники стартують, а потім фінішують на! FESTrepublic. Тому приходьте подивитися, повболівати або позмагатися.

Вільне мистецтво у вільному просторі. На Craft Beer and Vinyl Music Festival будемо відкривати для себе львівського художника, який творить масштабні люмінесцентні картини. Виставка Діми Діморфіка в 10-му корпусі буде ефектною. Також тут буде працювати бар.

  

 21:00 збір групи біля автобусу, відправлення до улюбленого місця всі закоханих та романтиків - "Високого замку", огляд нічного Львова з висоти пташиного польоту.

  

в 22:00 повернення в готель, відпочинок.

Вільний час. За бажанням прогулянка вечірнім Львовом.

Неділя 

9:00 сніданок в готелі. 

10:00 відправлення на екскурсію "Австрійський Львів"

Автобусна оглядова екскурсія по Львову.

Серед іншого Ви побачите:

- головний храм УГК Церкви на Україні – с-р Св. Юрія. Зупинка, огляд святині;

- головні корпуси університету "Львівська Політехніка" та Львіського Національного Університету ім. Івана Франка. Його будівля вирізняється своєю монументальністю та величчю, адже вона будувалася для резиденції уряду Галичини- Галицького сейму;

- палаци магнатських родів Бельських, Сапігів та Потоцьких (в останньому тепер міститься Львівська картинна галерея), який своєю архітектурою та імпозантністю нагадує вишукані французькі палаци;

- Личаківський цвинтар – історично-архітектурний меморіальний комплекс, де спочивають відомі у Галичині діячі мистецтва та культури, політики та історики (вхідні квитки за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія старою частиною міста, під час якої Ви поринете в історію та пройдете вузькими середньовічними вуличками Львова, оглянете визначні пам'ятки архітектури. Побуваєте на площі Ринок -музей під відкритим небом -всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XXст. 

  

Вільний час. Обід. 

 

Вартість туру: 1300,00грн.

У вартість туру входить: проїзд в обидва кінці на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі, проживання в готелі (номера з усіма зручностями), сніданок, транспорт для екскурсій, послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково сплачується: екскурсійне обслуговування в 150грн., вхідні квитки, харчування.

*Для вдалого відпочинку ми рекомендуємо взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

Фото