українською по-русски

Фестиваль крафтового пива у Львові

1100.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

Програма туру:
 
Субота
02:30 - відправлення з Житомира.
08:00 - 09:00 - прибуття до міста Лева, сніданок в "Пузатій хаті".
09:00 - 13:00 пішохідна екскурсія "ЗНАЙОМСТВО З СТАРИМ ЛЕВОМ".
13:00 - відправлення в готель, поселення, відпочинок.
15:00 - відправлення в центр Старого Міста.
15:30-21:30 - вільний час ви можете провести на 4-ИЙ CRAFT BEER & VINYL MUSIC FESTIVAL, де традиційно буде багато пива і вінілів, музики і смакоти, фоточок і своїх людей.
Чим порадує крафт бір фест цього року? Ще більше пива!) Цього разу 50 пивоварень будуть презентувати український хмільний продукт. Кожен зможе собі вибрати пиво до смаку.
 
Вашим діткам також буде чим розважитись на фесті - для найменших учасників будуть і майстер-класи в приміщенні, і забавки на території просто неба, і, вже традиційно, працюватиме дитячий майданчик з будиночками.  Тож беріть дітей і гайда на фест!
 
Ви познайомитесь із новим львівським лейблом: Derriсk & Tonika спрезентують новий вініловий лейбл - Shimbala Records. То буде в суботу на вечірці. Підтягуйтесь. Кажуть, що це “музика, натхненна горами світу та її жителями, яка  поєднує у собі карпатські мотиви, глибокі мантри  та медитативні духові інструменти”.

Тут буде старт і фініш Race Nation - вперше у Львові пройдуть змагання на витривалість, вже відоме на весь світ. Біг з перешкодами через парк Знесіння та Високий Замок. У суботу вранці учасники стартують, а потім фінішують на !FESTrepublic. Тож приходьте подивитись, повболівати або позмагатись.
Вільне мистецтво у вільному просторі. На Craft Beer and Vinyl Music Festival будемо відкривати для себе львівського художника, який творить масштабні люмінесцентні картини. Виставка Діми Діморфіка в 10-му корпусі буде ефектною. Також тут працюватиме бар.

Крім того, вже традиційно:

  • Пивна йога. Минулого разу пробували. Кльово було. Тож повторюємо. Чудова нагода розім’ятись на фестивалі з додатковим стимулом - ковтком хмільного напою.
  • 100% буде кач. “Навколохіпхопу” - останній день, неділю, наповнимо хіп-хопом. Буде багато музики і батл скретчерів на вінілах.
21:30 - збір біля автобусу, відправлення до місця мрій усіх Закоханих - «ВИСОКОГО ЗАМКУ»
22:30 - повернення в готель, відпочинок.
 
Неділя
08:00 - 09:00 - сніданок в готелі (60грн. чотири на вибір)
09:50 - виселення з готелю з речами
10:00 - відправлення на екскурсію
10:20-13:00-екскурсія "Загублений Австрійський Львів-місто-сад"
Львів ховає від сторонніх очей найкращі свої місця та закапелки, які не вельми знані поміж гостей міста. Запрошуємо оглянути таємничі та романтичні вулички, забудовані наприкінці ХIX - першої половини XX ст., розкішні вілли, оточені затишними садами. Спокій цих вуличок подарує Вам відчуття справжнього Львова.
Ми прогуляємось “Новим світом” і побачимо куди поселявся львівський бомонд у XIX-XX ст. Дізнаємось які імена і для чого власники давали своїм віллам. Оглянемо низку львівських вілл, таємничий будинок-замок та палац пані Франц.
13:00 - 18:00 Вільний час на Craft Beer and Vinyl Music Festival.
18:00 - збір біля автобусу, виїзд в Житомир
01:00 - орієнтовне повернення в Житомир
 
Вартість туру:
 
- з проживанням в номері  готеля "Палада"  (душ,туалет в номері) – 1100 грн./люд.
 
 
У вартість туру входить:
- проїзд;
- проживання в готелі;
- супровід;
- страхування.
 
У вартість туру не входить:
 
- послуги екскурсоводів 150грн на 2дні, 
- харчування,
- вхідні квитки та інше.

Фото