Поїздка в Чорнобиль на 1 день

0.00 грн.
тривалість: 1д.

Програма туру:

06:30 відправлення з Житомира на комфортабельному автобусі (з аудіо, DVD) в напрямку Чорнобильської зони. Дорогою проходимо попередній інструктаж про дотримання правил радіаційної безпеки, поведінки в зоні і загальних положеннях нашого захоплюючого і пізнавального туру. Дивимося спеціально підготовлені відеоматеріали по темі чорнобильської катастрофи 1986 року.

10:00 – 10:20 прибуваємо на КПП «Дитятки», проходимо паспортний контроль, уважно слухаємо інформацію від представника зони, який буде нас супроводжувати по шляху нашого проходження, в’їжджаємо в 30 кілометрову зону.

   

10:20 – 11:00 Чорнобиль. Ви побачите, що клеймо місто-привид на Чорнобилі поставлено поспішно і це не зовсім відповідає дійсності. У Чорнобилі працює вахтовим методом кілька тисяч чоловік. Після прибуття в Чорнобиль вам випаде унікальна можливість зануритися в світ чорнобильської трагедії. Співробітники агентства нададуть вам унікальну кваліфіковану інформацію про минуле, сьогодення і майбутнє чорнобильської зони, дадуть вам відповіді на ваші запитання. Ви почуєте міфи і легенди, якими сповнена зона.

11:00 – 12:30 ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави, заїзд в річковий порт, відвідування меморіалу «Тим, хто врятував світ».

   

12:30 – 13:30 оглядовий майданчик сумнозвісного всьому світу четвертого реактора Чорнобильської АЕС. Ви зможете споглядати Саркофаг в такій близькості, що вам здасться можливим дотягнуться до нього рукою.

   

14:00 – 15:30 відвідування секретного об’єкта Чорнобиль-2 і РЛС «Дуга» (випалювач мізків).

   

15:30 – 17:00  Прип’ять і ще раз Прип’ять… Піша прогулянка по місту-примарі, огляд будівель, сумнозвісний «парк атракціонів» і звичайно ж оглядове колесо. Багато-багато фото!!!

   

19:00 проходимо радіологічний контроль, виїжджаємо з зони в напрямку Житомира.
19:00 22:00 Прибуття до Житомира (орієнтовно) з неймовірними враженнями. 

Для участі в поїздці необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження (день, місяць, рік), серiю та номер паспорту, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в'їзд).

Екіпіровка - для поїздки потрібно бути одягненим по-похідному і бути готовим багато ходити і навіть лазити. Тобто обов'язкові штани, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. В залежності від погоди, Вам можуть знадобиться головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні категорично заборонено: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.

Для того, щоб ваші враження від поїздки були повніше й приємніше, не забудьте:

  • ПАСПОРТ! – без нього на кордоні зони вас просто в неї не впустять;
  • накидку / парасолю на випадок дощу, запасні шкарпетки на випадок роси;
  • бутерброди, щось жувати в дорозі, і воду;
  • вашу особисту похідну аптечку;
  • і одягніть зручний одяг і високе туристське взуття по сезону.

Вартість туру: 1 790 грн. з однієї людини.

У вартість входить:

  • транспортне облуговування;
  • страховка;
  • оформлення всіх документів та дозволів для відвідування;
  • послуги гіда по Чорнобильській зоні.

У  вартість не входить:

  • харчування.

Фото