Чернігів - місто легенд!!!

700.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма туру:

04:00 – Виїзд із Житомира.

08:00 – 09:00 Сніданок.

10:00 – 14:00 Оглядова екскурсія по Чернігову.

Єлецько-Успенський монастир – найдавніший монастир України, з яким пов’язано безліч легенд і загадок. Історія про чернігівського Дракулу, полковника – чорнокнижника Василя Дуніна-Борковського.

Курган Чорна Могила – на Болдиній горі знаходиться єдиний збережений в Україні язичницький некрополь. Серед давньоруських курганів ми покажемо Вам могилу славного Чернігівського богатиря, можливо, самого Іллі Муромця.

Антонієві печери – унікальний підземний архітектурний комплекс. Найзагадковіше місце в Чернігові, яке зберігає в собі багато легенд і можливо скарбів. Ми прогуляємося по древньому Валу, тут в усі часи знаходили загублені скарби і таємничі підземелля.

 

Успенський монастир у Чернігові – у Троїцькому соборі Вам представиться можливість, додасться до чудотворних цілющим мощам відомих святих – Феодосія Углицького, Лаврентія Чернігівського та Філарета Гумілевського.

Побачимо найдавніший храм України Спасо-Преображенський собор і будівля Чернігівської полкової канцелярії. Саме в цьому будинку по наданню вже немолодий гетьман-ловелас ховав свою молоду коханку Мотрю Кочубей.

Чернігівський колегіум (к. XVII століття) – перший світський навчальний заклад на території Лівобережної України.

Чернігівська полкова канцелярія (к. XVII століття) – побудована в неповторному стилі українського бароко. Будинок колись, належав опальному гетьману Івану Мазепі.

Болдіна гора, де похований таємничий богатир більше двох з половиною метри зростом. Ви дізнаєтеся таємні обряди язичницьких поховань.

Легендарний Червоний міст. Близько 300 років тому тут бачили привид Дуніна-Борковського, який мчався в кареті, якою правили чорти.

  14:00 – 15:00 Обід.

15:00 – 16:00 Переїзд в Козелець.

16:00 – 17:00 Відвідування собору Різдва Богородиці.

Містечко Козелець на берегах річки Остер за часів гетьманської України було центром Київського полку, про що нагадує будинок полкової канцелярії. Визначною місцевої архітектурною пам’яткою є величний собор Різдва Богородиці з дзвіницею, заснований графинею Н. Розумовської. За своїм пишності і красі Козелецький собор не має рівних серед культових споруд середини XVIII ст. в усій Російській імперії. Родзинкою чудового храмового інтер’єру є грандіозний, в сім ярусів,   позолочений іконостас. Разом з Собором була побудована чотириярусна дзвіниця, яка є нині висотною домінантою Козелець, своєрідним маяком на трасі Київ – Чернігів.

 

17:00 – 22:00 Повернення в Житомир.

Вартість туру: 700 грн. з однієї людини.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • супроводження;
  • страхування.

У вартість туру не входить:

  • екскурсійне обслуговування- 100 грн.;
  • харчування;
  • вхідні квитки.

Фото