Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Замок «Радомисль» + Коростишівський каньйон + Парк скульптур

500.00 грн.
тривалість: 1 день;

У програмі туру:

Програма туру:

08:00 Виїзд з Житомира.

08:00 – 08:30 Переїзд до Коростишева.

08:40 – 11:00 Екскурсія по Коростишеву.

Екскурсія по парку графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україну учительській семінарії. 

Костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Досить тривалий термін будівлю костелу використовувалося як усипальниці членів сім`ї Олізарів.   Відомий рід практично до середини 19 століття був повноправним і єдиним власником коростишівських земель.

 

Парк скульптур Віталія Рожика. Коростишівський скульптор Віталій Рожик — людина зі світовим ім’ям та має статус заслуженого художника України. Більше 40 років Віталій власноруч створює справжні шедеври. Кількість робіт, виготовлених за цей час, вимірюється сотнями. Всі вони виконані з природного каменю. Статуї, створені митцем, прикрашають не лише Україну, а й Італію, Фінляндію, Німеччину, Польщу, Латвію, Австрію, Казахстан та Молдову.

 

Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази. Тому дивитися зверху внизу може бути доволі лячно (якщо боїтесь висоти).

Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. З однієї сторони є облаштований пляж, де ви зможете зайти у воду та дерев’яні альтанки. Велике враження справляє прозора вода, в ній ідеально видно дно.

 

11:00 – 12:00 Переїзд до Радомишля.
12:00 – 14:00 Екскурсія по замку «Радомисль».

Замок «Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених  в Україні  за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах Східної Європи. 

14:30 – 16:30 Оглядова екскурсія "Радомишль історичний":

  

    

16:30 – 18:30 Повернення до Житомира.

 У вартість туру входить:

 У вартість туру не входить:

Фото