українською по-русски english
Алексей, 2018-04-22 13:26:55
Потрясающий тур где сочетается активность с душевным отдыхом! Большое спасибо Патриоту за возможность побывать, не побаюсь этого слова, в уникальных местах. Сказочная природа, просыпающаяся после зимы, потрясающие краевиды и удивительные подземные лабиринты. Очень даволен! Рекомендую этот тур, как прекрасное времяпровождения. Единственное, что хочу добавить, для тех кто будет в него ехать, брать одежду(брюки обязательно), которые не жалко запачкать и выкинуть)), потому что в Дотах при спуске можно испачкаться. Но и смотреть под ноги))) -особенно женщинам)))(В дотах есть змеючки))). Очень интересные документальные данные подкрепленные планами, фотографиями и показами других документов, СПАСИБО АНДРЕЮ И СЕРГЕЮ за это! Очень хотелось бы чтобы таких туров было больше! И конечно же спасибо (к сожалению, не знаю как его зовут), человеку, которыйй нас страховал, поддерживая страховочный трос с карабинами). Гречка с тушенкой, приготовленная на огне - это что-то!! Давно не ел такой вкусной каши!!)))) СПАСИБООООООО!!!!!!!!!!!
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео

Замок «Радомисль»

250.00 грн.
тривалість: 6 годин

Програма туру:

08:00 – виїзд з Житомира;
08:30 - 11:00 прибуття в Коростишів. Екскурсія:  парк графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україну учительській семінарії. Скала Фелінского і чудові краєвиди Тетерева, скелі та пам'ятники геології часів зледеніння в районі сучасного санаторію.

Результат пошуку зображень за запитом "парк графа Густава Олізара" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "парк графа Густава Олізара" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "парк графа Густава Олізара"

11:00 – виїзд з Коростишева;
12:00 – Прибуття в Радомишль. Екскурсія: Етно-парк. замок «Радомисль», Парк скульптур, Музей домашньої ікони – 5000, Колекція військових карт і раритетів козацького часу.

Замок «Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених  в Україні  за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах СНД. 

Пов’язане зображення Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "радомишль музей стародавньої ікони" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "радомишль колекція військових карт"

14:30 – виїзд з Радомишля.

15:30 – прибуття у Кмитів. Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука —  важливий культурно-просвітній осередок району та області, цінне й велике зібрання витворів радянського мистецтва, зокрема у стилі соцреалізму; унікальний сільський художній музей і тривалий час єдиний державний художній музей Житомирщини. Носить ім'я свого засновника — Йосипа Дмитровича Буханчука.

Результат пошуку зображень за запитом "Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука" Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука"

16:30 – виїзд до Житомира.
17:00 - прибуття в Житомир.

 У вартість туру входить:

 У вартість туру не входить:

            - дорослі - 15 грн

            - діти - 8 грн

            - + збір з усієї групи 50 грн на екскурсовода, та 30 грн на фотозйомку

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Антонюк Катерина, 2012-10-23 17:11:15
Щиро дякую представникам Клубу мандрів "Патріот" Миколі та Івану за незабутні враження від майстеркласу скелелазання. Вдячна за почуття безпеки, довіри та радості. Раджу всім ;-)))))))))))
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео