Замовлення екскурсій по Житомиру за телефоном:
063 729-40-03 або 095 721-07-27

Бузковий парк + парк динозаврів "ДІНО"

350.00 грн.
тривалість: 1 день;

Програма туру:

Неділя:

08:00 – 08:30 Збір групи пл.Перемоги, біля танку. Виїзд з Житомира в парк динозаврів.

11:00 - 13:00 Прогулянка парком динозаврів "ДІНО".

Динопарк - найбільший парк динозаврів в Україні. Тут розмістили понад 100 роботизованих фігур динозаврів реальних розмірів. Також ви зможете побачити комах-велетнів та багато чого іншого. На території в 1,5 га на відвідувачів чекають різноманітні тематичні зони з ретельно розробленими експозиціями під кожну фігуру. Для маленьких гостей організатори підготували археологічну розвагу - заховали у пісочниці кістки, які треба шукати. Також встановили гойдалки, де діти катаються гуртом і навіть лежачи. Прихильникам альтернативного року співає квартет мультяшних динозаврів на справжній сцені. Після прогулянки хочеться взяти щось на згадку. При вході є крамничка, де продають іграшкових динозаврів. Поруч із нею - вуличне кафе зі столиками, щоб відпочити.


 

13:00 - 14:00 Переїзд до Ботанічного парку.

14:00 - 17:00 Прогулянка по Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка.

Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка  входить до природно-заповідного фонду України. Він є об'єктом комплексної охорони і належить до земель природного та історико-культурного призначення, які охороняються як національне надбання держави. За різноманітністю колекцій живих рослин, масштабами території, рівнем наукових досліджень він займає одне з провідних місць серед найбільших ботанічних садів Європи.
Нині територію парку прикрашає понад 10 тисяч видів різноманітних рослин. Умовно вся площа саду, а це майже 130 гектарів, розділена за видами характерних рослин на географічні зони. Наприклад, ви можете прогулятися по «Середній Азії», «Кавказу», «Алтаю і Західному Сибіру», «Далекому Сході», не виходячи за межі комплексу. Весною у ботанічному саду розцвітають десятки сортів магнолій, тюльпанів та бузку. А у 2012 році у Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка НАН України створили традиційний корейський сад.
У ботанічному саду не можна зривати квіти та плоди з дерев, вигулювати домашніх улюбленців та кататись на велосипедах, скейтбордах та ін. Також у ботанічному саду імені Миколи Гришка можна придбати різне насіння та саджанці і дізнатись, як правильно доглядати за рослинами. Перлиною ботанічного саду визнано Іонинський монастир. Храм підкреслює позитивну атмосферу природного комплексу.

17:00 Виїзд в Житомир.

19:30 - 20:00 Орієнтовний час прибуття в Житомир.

Ціна туру: 350 грн з однієї людини.

У вартість входить:

У вартість туру не входить:

Фото