На цвітіння азалії
У програмі туру:
- Музей коштовного та декоративного каміння;
- Кутузівський парк;
- Свято-Василівський собор;
- Музей древлянські джерела;
- Мала академія народних мистецтв та ремесел;
- Свовечансько-Овруцький кряж;
- Свов’янські кургани;
- Пірофілітова шахта;
- Рекреакційна зона "Гарячі камені";
- Цвітіння азалії та унікальні ландшафти.
Програма туру:
08:00 – 09:00 Збір групи. Виїзд з міста Житомир.
09:00 – 10:30 Прибуття в смт. Хорошів. Відвідування Музею коштовного та декоративного каміння, Кутузівський парк, пам’ятник Кутузову.
Музей коштовного та декоративного каміння - один із відомих геологічних музеїв України і світу. В даний час мінералогічний музей налічує більш як 1 500 експонатів, які розміщені в 5 екпозиційних залах і характеризують мінерально-сировинні ресурси коштовного та декоративного каміння України. Сьогодні музей відомий як унікальне зібрання не тільки мінеральних камерних пегматитів Хорошівського родовища, а й зразки гірських порід і мінералів з усіх регіонів України і світу.
12:30 – 13:00 Обід.
13:00 – Прибуття до м. Овруч. Огляд Свято-Василівського собору, музею древлянські джерела та малої академії народних мистецтв та ремесл.
Свято-Василівський собор у Овручі – це один із найстаріших храмів України. Його вік сягає понад тисячу років, а історія розпочалась ще з часів Київської Русі за Володимира Святославовича.
Музей древлянські джерела, який складається з трьох розділів: етнографічна кімната, де зібрані предмети побуту, рушники та одяг поліщуків; кімната історії освіти та кімната льонарства та бортництва. Чільне місце займають ікони, одна з яких виготовлена в 1904 році в Києво-Печерській Лаврі.
Мала академія народних мистецтв та ремесел. Саме тут представлені роботи Миколи Івановича Климовича - відомого майстра і чудового педагога та його вихованців.
Екскурсія по Словечансько-Овруцькому кряжу (слов’янські кургани, свята криниця,пірофілітова шахта, рекреаційна зона "Гарячі камені", унікальні ландшафти, ЦВІТІННЯ АЗАЛІЇ).
Словечансько-Овруцький кряж – місцина, що вважається унікальною не лише в Україні, а й у Європі. Знаходиться пам’ятка природи на Житомирщині та займає величезну територію (довжина кряжу складає 60 км). Кряж є унікальним за характером рослинності й центром реліктових видів Полісся. На його схилах ростуть широколистяні та хвойні ліси, поширені реліктові рослини: дуб скельний, сосна Фоміна, рододендрон жовтий, азалії тощо. Все це на вкритих плющем галявинах.
Пірофілітова шахта глибиною 40 м. Пірофіліт витримує температуру 3 000 C, а також можно використовувати як пудру для обличчя.
Рекреаційна зона «Гарячі камені», на яких не затримується сніг. Класна локація для фото та відпочинку.
19:00 – 23:00 Повернення до м. Житомир.
У вартість туру входить:
- транспортне обслуговування;
- страховка.
У вартість не входить:
- екскурсійне обслуговування – 100 грн.;
- вхідні квитки: музей коштовного та декоративного каміння – 20 грн.;
- витрати на харчування.