Дивовижна Миколаївщина

0.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі

Маршрут туру: Житомир - Побузьке - Мигія - Миколаїв - Очаків - Кінбурнська коса - Актове - Житомир

У програмі туру:

·         Музей ракетних військ стратегічного призначення;

·         Фото-стоп Мигія;

·         Екскурсія по Миколаєву;

·         Кінбурнська коса – українські Малідіви;

·         Музей суднобудування та флоту;

·         Актівській каньойон.

П'ятниця

03:00 Виїзд з Житомира
08:00
 Сніданок на заправці своїми продуктами, чай, кава.
09:00 Прибуття  до смт. Побузьке. Екскурсія по Музею ракетних військ стратегічного призначення.

Музейний комплекс розташований на території колишньої ракетної бази. Ще в недалекому минулому це був один із найбільш засекречених об'єктів у Союзі. Підходи до нього прикривалися колючим дротом, яким проходив електричний струм, кулеметними точками і мінними полями. Зброя, яка могла знищити планету, тепер експонується у музеї. Музей унікальний, крім України подібний є лише у США. Замасковані під склади, комори та корівники, ці ракетні бази до розвалу СРСР викачували кошти із народу. І не дай боже хтось підійшов би до такого складу – охоронялись вони дуже суворо. Але це вже історія…Ракети порізали, шахти знищили. А у Побузькому залишився музей, який сьогодні ми відвідаємо. Цікаву екскурсію проведуть колишні офіцери-ракетчики.

  

11:00 - 12:00  Переїзд у селище Мигія.

Мигія - можна задихнутися від захоплення, перебуваючи на цій виключно казковій землі Первомайщині. Коли проїжджаєш по трасі повз вивіску «Мигія - Старовинне козацьке поселення", ти навіть не уявляєш, наскільки воно "Старовинне".

Відоме Радонове озеро з небесно-блакитною водою. Місцеві старожили розповідають про озеро безліч різних цікавих історій, іноді вже зовсім неймовірних ).  Одна з таких байок, говорить  про те, що кар'єр заповнився водою буквально за одну ніч, і робітники, які пішли ввечері додому, залишивши обладнання на дні котловану, вранці побачили вже водну гладь.

Місцеві жителі і туристи купаються в озері і відпочивають на березі, розповсюджуючи чутки про користь радонових ванн, але хімія - наука точна і непохитна. Радон - безбарвний радіоактивний інертний газ, який представляє небезпеку для здоров'я і життя людини, і, незважаючи на мікродози, купатися чи ні - особиста справа кожного.

А от влаштувати неймовірну яскраву фотосессію, ніхто не забороняє, тим паче, для цього створили всі умові, та локації. Почнемо?

 

12:30 – 13:30 Обід.
13:30 – 16:30 Переїзд до Миколаєва.

Миколаїв давним-давно по праву вважають містом корабелів. Це улюблене творіння князя Потьомкіна-Таврійського засноване у 1789 році в прекрасному місці, при злитті Інгулу й Південного Бугу. Історично Миколаєву довелось стати містом – верф’ю, колискою Чорноморського флоту, одним із центрів кораблебудування, і це відразу відчувається навіть при в’їзді до міста. Найцікавіші факти і легенди  історії міста, ви почуєте на оглядовій екскурсії.

16:30 Поселення до готелю. Відпочинок.
18:00 – 18:30 Смачна вечеря.
18:30 Пішохідна екскурсія містом, по завершенні якої, відбудеться вечірня прогулянка катером. Захід сонця, ласкавий вітерець та казкові  краєвиди міста над Бугом, чудове завершення нашого дня. Повернення до отелю, відпочинок.

   

Субота

06:30 – 08:30 Переїзд до міста Очаків.
09:00 – 10:00 Відправлення пароплавом на Кінбурнську косу.

Кінбурнська коса – неймовірне місце для відпочинку біля моря поближче до природи, адже частина півострова – це біосферний заповідник. Курорт популярний завдяки ізольованості від цивілізації, екологічну чистоту і заповідної природи, збереглася в первозданному вигляді.

  

10:00 Прибуття на Кінбурн. Зустріч з екскурсоводом по Кінбурнській косі. Посадка на транспорт (ГАЗ 66). Початок сафарі-екскурсії по Кінбурнській Косі, за час якої Ви почуєте захоплюючу розповідь про історію коси, а також ознайомитеся з Кінбурнським лісництвом і зоосадом, знаменитими грязьовими і сольовими озерами Кінбурнської коси, Ягорлицьким затокою, а також так званої «Ковалевської сагою» (згідно з однією з легенд тут була гай богині Гекати - володарки чаклунів). Відчуття неймовірні! Позитивні емоції та враження гарантовано!

  

12:30 Обід знаменитою покровською юшкою, під 50 грамм місцевої настоянки, і вже хочеться співати! Ситі та задоволені, ми відправляємося для прийняття морських ванн)))
16:00 - 17:00 Відправлення в Очаків.
17:00 - 18:30 Переїзд до Миколаєва в готель.
19:00 - 22:00 Вечеря, вільний час на пішохідній вулиці Соборній.

Неділя

08:00 - 09:00 Сніданок. Виселення з готелю
10:00 - 12:30 Відвідування Старафлотських казарм та Миколаївського музею суднобудування та флоту – єдиний музей такого профілю в Україні. Його вважають перлиною корабельного краю та однією з візиток міста Миколаєва. Перевіремо?

  

12:30 - 14:30 Переїзд у селище Актово.
14:30 - 15:00 Смачний обід у сільській колибі.
15:00 - 18:00 Екскурсія по Актовському каньйону..

Природний комплекс Актівського каньйону входить до складу регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя».та являється  популярним місцем серед туристів. 
«Долина диявола», «Малий Крим» – саме так називають Актовський каньйон, який знаходиться у Миколаївській області. Гранітні валуни, стрімкі скелі, величезні кам'яні брили нависають над рікою Мертвовід, по якій, за легендою, скіфи спускали своїх правителів в останню путь. 
Каньони виглядають вражаюче. Туристи, які приїжджають з інших міст, не очікують, що в степах Півдня Миколаївщини,  знаходиться така перлина.

  

18:00 Виїзд до Житомира.
18:00  01:30 Повернення в Житомир.

У вартість туру входить:

 • транспортне обслуговування;
 • проживання у готелі;
 • супровід;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • послуги екскурсоводів за 3 дні - 300 грн.;
 • вхідні квитки:
  1) Музей ракетних військ – 120 грн./20 грн. (до 16 років), спуск у шахту - 250 грн.
  2) Музей суднобудування – 60 грн./20 грн.
  3) Старофлотські казарми - 45 грн./20 грн.
  4) Актовській каньйон – 20 грн./8 грн.  
  • харчування;
  • прогулянка на катері у Миколаєві - 80 грн.
  • катер на Кінбурнську косу – 80 грн.
  • еко-збір на Кінбурнській косі – 20 грн.
  • сафарі-екскурсія по Кінбурнській косі – 250 грн. (ціна при чисельності групи 18-20 людей)

Фото