Дивовижна Миколаївщина
Маршрут туру: Житомир - Побузьке - Мигія - Миколаїв - Очаків - Кінбурнська коса - Актове - Житомир
У програмі туру:
· Музей ракетних військ стратегічного призначення;
· Фото-стоп Мигія;
· Екскурсія по Миколаєву;
· Кінбурнська коса – українські Малідіви;
· Музей суднобудування та флоту;
· Актівській каньойон.
П'ятниця
03:00 Виїзд з Житомира.
08:00 Сніданок на заправці своїми продуктами, чай, кава.
09:00 Прибуття до смт. Побузьке. Екскурсія по Музею ракетних військ стратегічного призначення.
Музейний комплекс розташований на території колишньої ракетної бази. Ще в недалекому минулому це був один із найбільш засекречених об'єктів у Союзі. Підходи до нього прикривалися колючим дротом, яким проходив електричний струм, кулеметними точками і мінними полями. Зброя, яка могла знищити планету, тепер експонується у музеї. Музей унікальний, крім України подібний є лише у США. Замасковані під склади, комори та корівники, ці ракетні бази до розвалу СРСР викачували кошти із народу. І не дай боже хтось підійшов би до такого складу – охоронялись вони дуже суворо. Але це вже історія…Ракети порізали, шахти знищили. А у Побузькому залишився музей, який сьогодні ми відвідаємо. Цікаву екскурсію проведуть колишні офіцери-ракетчики.
11:00 - 12:00 Переїзд у селище Мигія.
Мигія - можна задихнутися від захоплення, перебуваючи на цій виключно казковій землі Первомайщині. Коли проїжджаєш по трасі повз вивіску «Мигія - Старовинне козацьке поселення", ти навіть не уявляєш, наскільки воно "Старовинне".
Відоме Радонове озеро з небесно-блакитною водою. Місцеві старожили розповідають про озеро безліч різних цікавих історій, іноді вже зовсім неймовірних ). Одна з таких байок, говорить про те, що кар'єр заповнився водою буквально за одну ніч, і робітники, які пішли ввечері додому, залишивши обладнання на дні котловану, вранці побачили вже водну гладь.
Місцеві жителі і туристи купаються в озері і відпочивають на березі, розповсюджуючи чутки про користь радонових ванн, але хімія - наука точна і непохитна. Радон - безбарвний радіоактивний інертний газ, який представляє небезпеку для здоров'я і життя людини, і, незважаючи на мікродози, купатися чи ні - особиста справа кожного.
А от влаштувати неймовірну яскраву фотосессію, ніхто не забороняє, тим паче, для цього створили всі умові, та локації. Почнемо?
12:30 – 13:30 Обід.
13:30 – 16:30 Переїзд до Миколаєва.
Миколаїв давним-давно по праву вважають містом корабелів. Це улюблене творіння князя Потьомкіна-Таврійського засноване у 1789 році в прекрасному місці, при злитті Інгулу й Південного Бугу. Історично Миколаєву довелось стати містом – верф’ю, колискою Чорноморського флоту, одним із центрів кораблебудування, і це відразу відчувається навіть при в’їзді до міста. Найцікавіші факти і легенди історії міста, ви почуєте на оглядовій екскурсії.
16:30 Поселення до готелю. Відпочинок.
18:00 – 18:30 Смачна вечеря.
18:30 Пішохідна екскурсія містом, по завершенні якої, відбудеться вечірня прогулянка катером. Захід сонця, ласкавий вітерець та казкові краєвиди міста над Бугом, чудове завершення нашого дня. Повернення до отелю, відпочинок.
Субота
06:30 – 08:30 Переїзд до міста Очаків.
09:00 – 10:00 Відправлення пароплавом на Кінбурнську косу.
Кінбурнська коса – неймовірне місце для відпочинку біля моря поближче до природи, адже частина півострова – це біосферний заповідник. Курорт популярний завдяки ізольованості від цивілізації, екологічну чистоту і заповідної природи, збереглася в первозданному вигляді.
10:00 Прибуття на Кінбурн. Зустріч з екскурсоводом по Кінбурнській косі. Посадка на транспорт (ГАЗ 66). Початок сафарі-екскурсії по Кінбурнській Косі, за час якої Ви почуєте захоплюючу розповідь про історію коси, а також ознайомитеся з Кінбурнським лісництвом і зоосадом, знаменитими грязьовими і сольовими озерами Кінбурнської коси, Ягорлицьким затокою, а також так званої «Ковалевської сагою» (згідно з однією з легенд тут була гай богині Гекати - володарки чаклунів). Відчуття неймовірні! Позитивні емоції та враження гарантовано!
12:30 Обід знаменитою покровською юшкою, під 50 грамм місцевої настоянки, і вже хочеться співати! Ситі та задоволені, ми відправляємося для прийняття морських ванн)))
16:00 - 17:00 Відправлення в Очаків.
17:00 - 18:30 Переїзд до Миколаєва в готель.
19:00 - 22:00 Вечеря, вільний час на пішохідній вулиці Соборній.
Неділя
08:00 - 09:00 Сніданок. Виселення з готелю
10:00 - 12:30 Відвідування Старафлотських казарм та Миколаївського музею суднобудування та флоту – єдиний музей такого профілю в Україні. Його вважають перлиною корабельного краю та однією з візиток міста Миколаєва. Перевіремо?
12:30 - 14:30 Переїзд у селище Актово.
14:30 - 15:00 Смачний обід у сільській колибі.
15:00 - 18:00 Екскурсія по Актовському каньйону..
Природний комплекс Актівського каньйону входить до складу регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя».та являється популярним місцем серед туристів.
«Долина диявола», «Малий Крим» – саме так називають Актовський каньйон, який знаходиться у Миколаївській області. Гранітні валуни, стрімкі скелі, величезні кам'яні брили нависають над рікою Мертвовід, по якій, за легендою, скіфи спускали своїх правителів в останню путь.
Каньони виглядають вражаюче. Туристи, які приїжджають з інших міст, не очікують, що в степах Півдня Миколаївщини, знаходиться така перлина.
18:00 Виїзд до Житомира.
18:00 – 01:30 Повернення в Житомир.
У вартість туру входить:
- транспортне обслуговування;
- проживання у готелі;
- супровід;
- страховка.
У вартість туру не входить:
- послуги екскурсоводів за 3 дні - 300 грн.;
- вхідні квитки:
1) Музей ракетних військ – 120 грн./20 грн. (до 16 років), спуск у шахту - 250 грн.
2) Музей суднобудування – 60 грн./20 грн.
3) Старофлотські казарми - 45 грн./20 грн.
4) Актовській каньйон – 20 грн./8 грн. - харчування;
- прогулянка на катері у Миколаєві - 80 грн.
- катер на Кінбурнську косу – 80 грн.
- еко-збір на Кінбурнській косі – 20 грн.
- сафарі-екскурсія по Кінбурнській косі – 250 грн. (ціна при чисельності групи 18-20 людей)