українською по-русски

8 березня в Карпатах

2250.00 грн.
тривалість: 5 днів

  8 березня в Карпатах

Екскурсійно-гірськолижний тур: Буковель, Драгобрат, Яремче, Ясіня, Ворохта

1 ДЕНЬ. 07.03.2018

19:30 Збір групи м. Київ, м. Житомирська (Біля автосалону Інфініті).

Посадкою в автобус займається керівник групи. Всі місця обов'язково розподілені. Вам достатньо назвати керівнику своє ПІБ, і Вам вкажуть Ваш автобус і місце.

19:45 Виїзд комфортабельним автобусом єврокласу до п. Ясіня Рахівського району Закарпатської області.

21:30 Зупинка і посадка туристів в м Житомир біля центрального автовокзалу.

2 ДЕНЬ. 08.03.2018.

Зі святом, милі дами!!!

Приїзд вранці в п. Ясиня.

Розміщення в приватних котеджах або готелях. Сніданок. Виїзд на гірськолижний курорт Буковель.

Катання на лижах, санках, сноубордах, ковзанах, Зорба, сноубайках, Segway.

Виїзд в п. Ясиня.

Вечеря. Вільний час. За бажанням: сауна, більярд, шашлик, святкування 8 березня.

3 ДЕНЬ. 09.03.2018

Сніданок.

Поїздка на гірськолижний курорт Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах, ковзанах.

Автобус весь час знаходиться на стоянці (можна скористатися для переодягання).

Бажаючі можуть залишитися відпочивати в Ясіня (2 бугельні витяги на 400 м. І 600 м. - для початківців) або поїхати на гірськолижний курорт Драгобрат.

О 17:00 виїзд в п. Ясиня.

Вечеря. Вільний час. За бажанням сауна

4 ДЕНЬ. 10.03.2018

Сніданок. Виїзд на ГК Буковель (входить у вартість туру). Для бажаючих, виїзд на екскурсійну програму: Ясіня - Яблунецький перевал - Ворохта - Яремче в супроводі гіда. (200 грн. Дорослий, 100 грн. Діти до 12 років).

По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря - 931 метр. Яблунецький перевал - перехід, що з'єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, що розділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал занесений в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: «Горган» (1540м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (тисячу сімсот сімдесят одна м.). Також звідси можна побачити «Чорногору» з «Говерлою» та масив «Свидовець» ...

У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта - це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте «класичну» гуцульську дерев'яну церкву Різдва Богородиці, 1615 р арочні залізничні мости, побудовані австрійцями ще в 19 столітті.

В Яремче: Один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат. Найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам'ятниками архітектури (ХVII ст.).

Водопод «Прибій» з Дванадцятиметрова мостом над ним і найвідоміший в Карпатах сувенірний ринок;
Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша - за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (екскурсія буде проводиться за умови гарної погоди);
Карпатський краєзнавчий Музей визвольної боротьби;
Обід і вільний в Яремче. Повернення в п. Ясиня.

Вечеря. Вільний час, сауна, шашлик.

5 ДЕНЬ. 11.03.2018

Сніданок. Виїзд на гірськолижний курорт Буковель (входить у вартість туру). Катання на лижах, санках, сноубордах, ковзанах, Зорба, сноубайках.

Пропонуємо урізноманітнити Ваше перебування в Карпатах, і отримати насолоду від дикою природою Урочища Драгобрат - найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат. Піднімаємося на Драгобрат транспортом підвищеної прохідності ГАЗ 66 - незабутні враження. Катання на лижах, санках, сноубордах на Драгобраті.

Бажаючі, можуть залишитися відпочивати в Ясіня (2 бугельні витяги на 400 м. І 600 м. - для початківців). Прогулятися до дерев'яної Струківською церкви, пам'ятника гуцульської народної архітектури і таїнства легенд.

17:00 повернення в Ясіня.

18:00 вечеря. О 19:00 виїзд до Києва.

6 ДЕНЬ. 12.03.2018

Приїзд до Києва (Житомир) на Південний термінал ж / д вокзалу, додаткова зупинка на метро Житомирська, о 05:30 - 7:30 ранку (час вказано орієнтовно) з хорошим настроєм і масою вражень.

Вартість туру:

Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера)

Двомісний / тримісний номер 2250 грн.

 

Приватні котеджі (санвузол в номері)

Двомісний / тримісний номер 2400 Грн.

Мотель «Олена», Готель «Гуцульщина» (санвузол в номері)

Двомісний / тримісний номер: 2450 грн.

Міні Готель «Меридіан», (санвузол в номері)

Місце в двомісному / тримісному номері 2600 грн.

Діти до 12 років мінус 100 грн / чол.!

У вартість туру входить:

Доп. послуги за доп. плату:


!!! За бажанням можна придбати проїзд з Києва або Житомира і назад до Яремче, Татарова, Микуличина, Яблуниці, Лазещини, Ясіня. Вартість - 900 грн. в обидві сторони, 500 грн в одну сторону.

 

Фото