українською по-русски english
Яковлєва Анастасія, 2018-05-16 22:58:57
Після дводенної екскурсії зоною відчуження залишились виключно позитивні емоції. Завдяки Сергію Дехтяренко побачила Чорнобильську зону повністю.
Відео

Чернобыль 2010 сегодня
Дивитися всі відео

Закарпаття - купання в термальних водах (програма туру 2) 3 дні,2 ночі - 1900 грн

26 лип 2018 (20:00:00)
1900.00 грн.
тривалість: 3 дні/2 ночі

Дати виїзду: 14.06; 28.06; 12.07; 26.07; 09.08; 23.08; 06.09.2018 року

ПРОГРАМА ТУРУ:

Четвер:

20:30 збір групи  (пл. Перемоги біля танку)
21:00 виїзд в Мукачево

П'ятниця:

приїзд в Мукачево - поселення, відпочинок.
9:00 - сніданок
10:00-11:30 -  Вирушаємо на оглядову екскурсію стародавнім Мукачевом: гуляемо історичним центром ( Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір; православний Свято-Миколаєвський монастир).
12:00-14:00 - Далі по програмі туру ми відвідаємо один з самих захищених замків Європи який знаходиться в м.Мукачеве "Паланок". Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі.
14:30-17:00 -  м.Берегове, оздоровчий комплекс «Жайворонок» - купання в термальних водах.
"ЖАЙВОРОНОК" - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.
17:30- 19:00 - На закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо та продегустуємо справжніх Закарпатських вин.
Повернення в готель.
20:00 - Вечеря. Прогулянка вечірнім Мукачевом.
Вільний час. 

Субота:

8:00-8:30 - сніданок
8:30 - виїзд на Ужгород
10:00-15:30 - обзорна м.Ужгород, Ужгородський замок.
На перехрестях українського, угорського та словацького кордонів розкинувся Ужгород – столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто із славетним історичним корінням – адже бере свій початок ще в ІХ сторіччі , дуже довго було у володінні угорської корони і величалося Унгваром. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород.Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.
Час на обід
16:00-16:30 -  відвідування музею-корчми деца у Нотаря. Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу «Деца у нотаря» . Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків Кожен зал оформлений по-різному і тільки одне об'єднує всі приміщення - .. це гумор і сатира Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.
17:00-19:00 - Купання в термальних водах «Золота гора».
До послуг гостей п'ять термальних басейнів: Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.
За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.     
Повернення в готель.
20:00 - Вечеря.Прогулянка вечірнім Мукачевом.
Вільний час.

Неділя:

9:00 - Сніданок.
10:00 - відвідування замку Сент Міклош.
Збудований у ХV ст. бароном Переньї, замок став центром Сент-Міклоської домінії. Його споруджено за взірцем древніх романських феодальних твердинь. Двоповерхова будівля з двома триярусними вежами, стінами завтовшки метр, обширними підвалами та віконцями-бійницями слугувала для захисту не лише прилеглого поселення, але й для неподалік розміщеного перевалу "Руські ворота". В давнину замок був добре захищений валами та ровами, а також річкою Латорицею. Прогулянка палацом- садибою "Замок Шенборнів".
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.
За наявності снігу на Гірськолижному курорті "Плай" їдемо кататись на лижах до 15:00. (А відвідування одного з замків переносимо по бажанню групи на перший день екскурсії, на зворотньому шляху відвідуємо вечірній Львів).
15:00 - виїзд на Львів.
19:00 - 22:00 -  час на відпочинок . Львів - чудовий у вечірній час, коли в різнокольорових вогнях сіяє "мала Ейфелівка" - 200 метрова телевізійна вежа на Замковій горі; коли міняється підсвітка 7 кольорів на скульптурах костелу Домініканців; коли бринить гітара в руках вуличних музикантів на Ринковій площі.
22:00 - виїзд на м. Житомир 

Понеділок:

03:00 - орієнтовне прибуття в Житомир 

Вартість туру: 1900 грн.

У вартість туру входить:

  • проїзд (Житомир - Мукачево- Житомир);
  • харчування (3 сніданки, 2 вечері);
  • проживання;
  • страховка.

Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни «Золота гора» - 200грн.; Термальні басейни «Жайворонок» - 150 грн.,Ужгородський замок – 35 грн.,деца у Нотаря – 5 грн., дегустація вин – 70 грн., Замок Шенборна - 15грн.,Замок Сент Міклош – 15 грн., Замок Паланок - 40грн.,); обіди.

 

*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов.
** Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.
*** ТА має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.
**** Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

 

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Ожоженко І.А., 2018-07-15 12:49:50
14.07.2018 їздили до Луцьку (тонель закоханих, Луцький замок, замок в Дубно, Тараканівський форт). Нам з чоловіком дуже сподобалось, море позитивних емоцій. Плануємо взяти участь ще в інших турах.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео