українською по-русски english
Ейсьмонт В., 2016-10-18 12:07:30
Вчора повернулися з поїздки у Зону Відчуження на 2 дні 16-17 жовтня. Завдяки "Патріоту" збулась давнішня мрія!Програма була дуже насичена і цікава! Навіть після першого дня залишилось стільки вражень, як не залишалось від двох попередніх поїздок у Зону!Пощастило із адекватним та цікавим супроводжуючим Андрієм. Дякую "Патріоту" та особисто Сергію Дехтяренку за висококласну організацію поїздки, дружнє відношення до туристів, врахування всіх побажань і просто за гарну компанію! З "Патріотом" подорожую давно і кожна поїздка залишає враження подорожі із друзями! Це була моя третя поїздка у Зону Відчуження із "Патріотом", і, точно можу сказати, що не остання! Дякую клубу мандрів за втілення моєї мрії! Бажаю тримати таку ж високу планку і процвітання вашій справі! Тепер чекаю поїздку на 3 дні!))
Відео

Чернобыль 2010 сегодня
Дивитися всі відео

Тур вихідного дня по Закарпаттю

1750.00 грн.
тривалість: 3 дн/ 2 н.

Програма туру:

Четвер: 

19.00. Виїзд з м Київ (ст. Метро Житомирська)

20:30 збір групи (пл. Перемоги біля танка)

21:00 Виїзд в Мукачево

 П'ятниця:

Приїзд в м. Мукачево - поселення в приватній садибі (номери зі зручностями), відпочинок.

9:00 - сніданок

10:00-11:30 - Оглядова екскурсія стародавнім Мукачево: гуляємо по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

12:00-14:00 - далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи, який знаходиться в Мукачево - "Паланок". Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам'яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п'ятірку кращих замків Європи.

14:30-17:00 - м.Берегово, оздоровчий комплекс «Жайворонок» - купання в термальних водах.

"Жайворонок" - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

17:30- 19:00 - закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо і продегустуємо справжні закарпатські вина.

Повернення в готель.

20:00 - Вечеря. Прогулянка по вечірньому Мукачеву.

Вільний час.

Субота:

8:00-8:30 - Сніданок

8:30 - Виїзд в м.Ужгород

10:00-15:30 - Оглядова екскурсія "Ужгород. Ужгородський замок"

На перехрестях української, угорської та словацької кордонів розкинувся Ужгород - столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто зі славним історичним корінням - адже бере свій початок ще в IX столітті, дуже довго було у володінні угорської корони і величали Унгвар. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород. Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся по мальовничих провулках старовинного міста.

Час на обід.

16:00-16:30 - відвідування музею-корчми "Деца у нотаря". Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом установи «Деца у нотаря». Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному, але тільки одне об'єднує всі приміщення - .. це гумор і сатира. Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

17:00-19:00 - Купання в термальних водах «Золота гора»

До послуг гостей п'ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t ° + 29 °), маленький відкритий термальний басейн (t + 39 °), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (t ° + 26 °) і джакузі (t ° + 34 °). На території є роздягальня, душові, лобі - бар і піцерія.

За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Повернення в готель.

20:00 Вечеря.

Прогулянка вечірнім Мукачево. Вільний час.

Неділя:

9:00 - Сніданок.

10:00 - Відвідування замку Сент Міклош.

Побудований в XV в. бароном Переньї, замок став центром Сент-Міклоськоі домінії. Він побудований за зразком древніх романських феодальних твердинь. Двоповерхова будівля з двома триярусними вежами, стінами завтовшки метр, великими підвалами і віконцями-бійницями служила для захисту не тільки прилеглого поселення, а й для неподалік розташованого перевалу "Руські ворота". У давнину замок був добре захищений валами і ровами, а також річкою Латорицею.

12:00-15:00 - Прогулянка палацом-садибою "Замок Шенборнів"

14:00-15:00 - час на обід

15:00 - виїзд в м. Львів

17:00-19:00 - Пішохідно-екскурсійна прогулянка по старовинному місту.

19:00 - 22:00 - Вільний час. Львів - прекрасний у вечірній час, коли в різнокольорових вогнях сіяє «мала Ейфелівка" - 200 метрова телевізійна вежа на Замковій горі, коли змінюється підсвічування 7 кольорів на скульптурах костелу домініканців; коли звучить гітара в руках вуличних музикантів на Ринковій площі.

22:00 - виїзд в м.Житомир., Київ

03:00 - орієнтовний час прибуття в м.Житомир

5:00 - орієнтовний час прибуття в г. Киев.

Вартість туру: Житомир - 1600 грн / з чол .; Київ - 1800 грн / з чол.


У вартість туру входить:

проїзд (Київ -Житомир - Мукачево- Житомир - Київ) харчування (3 сніданки, 2 вечері) проживання; страховка.


Додатково сплачуються:

транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (Термальні басейни «Золота гора» - 200грн.; Термальні басейни «Жайворонок» - 150 грн., Ужгородський замок - 35 грн., Деца у нотаря - 5 грн., дегустація вин - 70 грн., замок Шенборна - 15 грн., замок Сент Міклош - 10 грн., замок Паланок - 40грн.,) обіди.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Елена, 2012-10-01 22:14:57
29/09/12 ездили во Львов на фестиваль кофе. Ездили большой компанией. Всем угодить сложно, но нам угодили. Доехали быстро, автобус комфортный, водители с юмором) Спасибо Саше за отзывчивость и терпение. Спасибо экскурсоводу по Львову, Оксане, все было очень интересно, доступно, не перегружено датами и сухими фактами. Простите, кому не понравилось как мы пели))) В общем, нам всем понравилось, я рекомендую!
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео