українською по-русски english
 
 
 
 
Фандорін Сергій Васильович, 2016-12-29 12:27:12
Хочу поділитися враженнями від поїздки у Львов 24-25 грудня . Були разом з дружиною. Подорожуємо часто.Поїздка була бюджетною, тому не очикували чогось особливого.Але ! Але вже при першій зустрічі приємне враження склав наш "провідник" Сергій .Веселий,оптимістичний. Він зразу дав порцію позитиву групі і підтримував цей настрій весь час подорожі! Далі був Львів і захоплюючи екскурсії ! У Львові були вже не перший раз,але інформацію яку цікаво подавали наші екскурсоводи Тарас та Роман почули вперше. Було дуже цікаво! Окрема дяка водію. Ми були спокійні! Мотель був простенький. Але за такі гроші не вимагали чогось особливого.Головне було тепло і без запахів. Все сподобалось! Ми гарно провели час! Навіть його "розтянули"у просторі! Дякуємо "Патріоту"! Керівнику групи Сергію привіт і гарних подорожей !
Відео

Чернобыль 2010 сегодня
Дивитися всі відео

Тур вихідного дня по Закарпаттю

28 вер 2017 (20:30:00)
1600.00 грн.
тривалість: 3 дн/ 2 н.

Програма туру:

Четвер: 

19.00. Виїзд з м Київ (ст. Метро Житомирська)

20:30 збір групи (пл. Перемоги біля танка)

21:00 Виїзд в Мукачево

 П’ятниця:

Приїзд в м. Мукачево - поселення в приватній садибі (номери зі зручностями), відпочинок.

9:00 - сніданок

10:00-11:30 - Оглядова екскурсія стародавнім Мукачево: гуляємо по історичному центру (Білий палац, міська Ратуша, Костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латорічній двір; православний Свято-Миколаївський монастир).

12:00-14:00 - далі за програмою туру ми відвідаємо один з найбільш захищених замків Європи, який знаходиться в Мукачево - "Паланок". Замок є цінною історичною і військово-архітектурною пам'яткою не тільки Закарпаття, а й Європи. Паланок входить в п'ятірку кращих замків Європи.

14:30-17:00 - м.Берегово, оздоровчий комплекс «Жайворонок» - купання в термальних водах.

"Жайворонок" - це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

17:30- 19:00 - закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо і продегустуємо справжні закарпатські вина.

Повернення в готель.

20:00 - Вечеря. Прогулянка по вечірньому Мукачеву.

Вільний час.

Субота:

8:00-8:30 - Сніданок

8:30 - Виїзд в м.Ужгород

10:00-15:30 - Оглядова екскурсія "Ужгород. Ужгородський замок"

На перехрестях української, угорської та словацької кордонів розкинувся Ужгород - столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто зі славним історичним корінням - адже бере свій початок ще в IX столітті, дуже довго було у володінні угорської корони і величали Унгвар. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород. Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся по мальовничих провулках старовинного міста.

Час на обід.

16:00-16:30 - відвідування музею-корчми "Деца у нотаря". Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом установи «Деца у нотаря». Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному, але тільки одне об'єднує всі приміщення - .. це гумор і сатира. Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

17:00-19:00 - Купання в термальних водах «Золота гора»

До послуг гостей п'ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t ° + 29 °), маленький відкритий термальний басейн (t + 39 °), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (t ° + 26 °) і джакузі (t ° + 34 °). На території є роздягальня, душові, лобі - бар і піцерія.

За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Повернення в готель.

20:00 Вечеря.

Прогулянка вечірнім Мукачево. Вільний час.

Неділя:

9:00 - Сніданок.

10:00 - Відвідування замку Сент Міклош.

Побудований в XV в. бароном Переньї, замок став центром Сент-Міклоськоі домінії. Він побудований за зразком древніх романських феодальних твердинь. Двоповерхова будівля з двома триярусними вежами, стінами завтовшки метр, великими підвалами і віконцями-бійницями служила для захисту не тільки прилеглого поселення, а й для неподалік розташованого перевалу "Руські ворота". У давнину замок був добре захищений валами і ровами, а також річкою Латорицею.

12:00-15:00 - Прогулянка палацом-садибою "Замок Шенборнів"

14:00-15:00 - час на обід

15:00 - виїзд в м. Львів

17:00-19:00 - Пішохідно-екскурсійна прогулянка по старовинному місту.

19:00 - 22:00 - Вільний час. Львів - прекрасний у вечірній час, коли в різнокольорових вогнях сіяє «мала Ейфелівка" - 200 метрова телевізійна вежа на Замковій горі, коли змінюється підсвічування 7 кольорів на скульптурах костелу домініканців; коли звучить гітара в руках вуличних музикантів на Ринковій площі.

22:00 - виїзд в м.Житомир., Київ

03:00 - орієнтовний час прибуття в м.Житомир

5:00 - орієнтовний час прибуття в г. Киев.

Вартість туру: Житомир - 1600 грн / з чол .; Київ - 1800 грн / з чол.


У вартість туру входить:

проїзд (Київ -Житомир - Мукачево- Житомир - Київ) харчування (3 сніданки, 2 вечері) проживання; страховка.


Додатково сплачуються:

транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (Термальні басейни «Золота гора» - 200грн.; Термальні басейни «Жайворонок» - 150 грн., Ужгородський замок - 35 грн., Деца у нотаря - 5 грн., дегустація вин - 70 грн., замок Шенборна - 15 грн., замок Сент Міклош - 10 грн., замок Паланок - 40грн.,) обіди.

Фото


Коментарі: